Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Fēru salas Lieldienās

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Dānija   »   Fēru salas Lieldienās

27.04.2018: Rīga - Farēras 12:20 - 13:05
30.04.2018: Farēras - Rīga 16:10 20:40

Ceļojums nav domāts vētrainas naktsdzīves vai pilsētas burzmas mīļotājiem.
Uz Fēru salām dodas tie, kas tepat Eiropā vēlas atrast neskartu dabu, elpu aizraujošas ainavas, tūristu pūļu nesabojātu, autentisku vidi. Ne velti žurnāla National Geographic lasītāji pagājušajā gadā arhipelāgu izvēlējās par gada uzvarētāju konkursā Must see!

Lidojumu izpilda avio kompānija Atlantic Airways ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

1. diena
Ekskursija uz Vagar salu un Gasadalur ūdenskritumu.
13:05 Transfērs no lidostas uz viesnīcu tiem, kas nebrauc ekskursijā.
13:05 Izbraukšana no lidostas.
Pirmās dienas ekskursijas laikā dosimies uz Vagar salu, kur vispirms apstāsimies pie paša lielākā Fēru salu ezera Sørvágsvatn.
Tālāk ceļš vedīs uz Bo ciematu no kura paveras brīnišķīgs skats uz mazo Tindhólmur saliņu.
Pēc tam dosimies uz Gásadalur ciematu, lai apskatītu pašu skaistāko Fēru salu ūdenskritumu Múlafossur. Te tiks dots brīvais laiks, lai pastaigātu pa ciematu.
(Ekskursijas ilgums ~4 stundas)

Cena: 50 EUR 
Cenā ietilpst: transports un angliski runājoša gida pakalpojumi

2. diena
Touršhavnas apskates ekskursija un Nolsoy sala.
10:00 Izbraukšana no viesnīcas.
Vispirms īsā tūrē apskatīsim Fēru salu galvaspilsētu un noklausīsimies gida stāstījumu par tās vēsturi. Īpašu vērību pievērsīsim Touršhavnas vecpilsētai Reyni un vienam no pasaules vecākajiem parlamentiem – Tinganes. Pēc tam dosimies uz Nacionālo vēstures muzeju. Pēc Touršavnas apskates dosimies uz Nolsoy salu, kas atrodas tikai 20 min. brauciena attālumā no Fēru salu galvaspilsētas. Varēsim atklāt salu, kas ir pavisam citāda nekā 2017. gada Eiropa – faktiski pārcelsimies vairākus gadu desmitus atpakaļ. Autobuss mūs aizvedīs uz ostu, kur kāpsim senatnīgā buru kuģī, ko pagājušā gadsimta vidū izmantoja zvejošanai, bet pēc tam atjaunoja un kas mūsdienās galvenokārt vizina tūristus. Kuģis vispirms mūs apvedīs apkārt Nolsoy salai, lai mēs varētu apbrīnot veco bāku, putnu klintis un grotas. Pēc izkāpšanas salā, dosimies vieglā pastaigā ar kājām, lai vispirms aplūkotu Nolsoy salas ciemata apkārtni. Apskatīsim senu apmetni Kornvalejā, kur, kā stāsta leģenda, dzīvoja skotu princese. Tad dosimies uz seno sodu izpildes vietu. Nolsoy ciematā redzēsim Fēru salām tradicionālos Goda vārtus, kas izgatavoti no Zilā vaļa žokļa kaula. Tūristu informācijas centrā varēsim apskatīt laivu Diana Viktorija, ar kuru vietējais varonis Ove Joensens 1986. gadā aizīrās no Nolsoy salas uz Dāniju. 
(Ekskursijas ilgums ~ 6 stundas) 

Cena: 130 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, kuģīša biļete, ieeja Nacionalajā vēstures muzejā un pusdienas (ūdens un kafija iekļauta) 

Svarīgi! Vietu skaits ierobežots, rezervācijas tiek pieņemtas līdz 12.03.2018. Sliktu laika apstākļu gadījumā ekskursija tiks aizstāta ar līdzvērtīgu piedāvājumu uz sauszemes

3. diena
Ekskursija uz Ziemeļu salām.
09:30 Izbraukšana no viesnīcas.
Pilnas dienas ekskursijas laikā vispirms apstāsimies Leirvikas vikingu apmetnē. Tad pa zemūdens tuneli brauksim uz Klaksviku, kur apskatīsim Kristiešu baznīcu, kas tiek uzskatīta par vienu no pašām skaistākajām baznīcām Fēru salās. 
Pēc pusdienām Klaksvikā ar kuģīti brauksim uz Kalsoju, kas tiek dēvēta par Flautas salu, tās izstieptās un šaurās formas un daudzo tuneļu dēļ.
Mikladālurā varēs apskatīt Roņu sievietes skulptūru, kas novietota šeit pavisam nesen un kas saistīta ar senu fēriešu leģendu par roņiem, kuri “Divpadsmitajā naktī” iznāca no jūras, nometa savas ādas un uz brīdi kļuva par cilvēkiem. Tad, kad roņiem nācās atgriezties jūrā, viens no viņiem to nevarēja vairs izdarīt, jo viņa āda bija nozagta…
(Ekskursijas ilgums ~10 stundas)

Cena: 105 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, kuģa biļete, ieejas maksa baznīcā un pusdienas ( ūdens un kafija iekļauta)

Vietu skaits ierobežots, rezervācijas tiek pieņemtas līdz 12.03.2018. Sliktu laika apstākļu gadījumā ekskursija tiks aizstāta ar līdzvērtīgu piedāvājumu uz sauszemes.

4. diena
Vestmanna putnu klintis.
09:00 Izbraukšana no viesnīcas.
Tiem, kas dodas ekskursijā, bagāža jāņem līdz.
No viesnīcas dosimies uz Vestmannu, kur kāpsim kuģītī. Divu stundu brauciena laikā apskatīsim tūristu visplašāk apmeklēto vietu Fēru salās – Vestmanna putnu klintis. Brauksim cauri jūras šaurumiem, apmeklēsim grotas un pietuvosimies 2000 pēdu augstām piekrastes klintīm, kur daudzi no putniem, kas sastopami Fēru salās, vij savas ligzdas. Pēc atgriešanās krastā ieturēsim pusdienas un tad dosimies tieši uz lidostu. 
(Ekskursijas ilgums ~ 5 stundas) 

Cena: 120 EUR 
Cenā iekļauts: transports, kuģīša biļete, pusdienas ( ūdens un kafija iekļauta) un angliski runājoša gida pakalpojumi 

Svarīgi! Vietu skaits ierobežots, rezervācijas tiek pieņemtas līdz 12.03.2018. Sliktu laika apstākļu gadījumā ekskursija tiks aizstāta ar līdzvērtīgu piedāvājumu uz sauszemes

13:20 Transfērs no viesnīcas uz lidostu tiem, kuri nebrauc ekskursijā
16:10 Izlidošana uz Rīgu

Cenā iekļauts:
Lidojums;
Transfers;
Latviski un krieviski runājoša grupas vadītāja pakalpojumi;
3 naktis 4* viesnīcā Foroyar Hotel divvietīgā istabā ar brokastīm;
Bagāža (23 kg nododamā un 8 kg rokas).

Papildus:
Apdrošināšana;
Ekskursijas;
Piemaksa par vienvietīgu istabu 140 EUR .

home