Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Singapūra un Malaizija

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Malaizija   »   Singapūra un Malaizija
Ceļojumu datums
Ceļojumu cena (ar ekskursijām)
Ceļojuma cena (bez ekskursijām)
10.10.2017
GARANTĒTS
STOP SALE STOP SALE
01.02.2018 749 €+ 299 € 995 €
08.02.2018 769 €+ 299 € 995 €
15.02.2018 STOP SALE STOP SALE
01.03.2018 STOP SALE STOP SALE

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga-Singapūra.

2. diena
Ielidošana Singapūrā. Transfērs uz viesnīcu.
Iekārtošanās, atpūta.

3. diena

Brokastis.
Apskates ekskursija Singapūrā.
Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.
Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: Kampong Glam, China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci, Klark Ki krastmalu, pilsētas centrālo ielu – Orchard Road.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Brīvs laiks. Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botānisko dārzu: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību.
Futūristisks botāniskais dārzs “Gardens by the bay” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Tropiskais parks “Līča dārzi” (Gardens by the Bay) – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.
Brauciens uz Kualalumpūru (Malaizija)
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

5. diena
Brokastis.
Apskates ekskursija Kualalumpūrā.
Apskates ekskursija ļaus ne tikai iepazīt Kualalumpūru visā tā krāšņumā, bet arī atklāt Malaizijas finanšu labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēžiem – ar vietējās virtuves delikatesēm.
Mošejas, debesskrāpji, gigantiskie torņi, TV tornis, neiedomājams skaits cilvēku no visām pasaules malām. Kualalumpūra ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties. 
Brīvs laiks.  Tālāk piedāvājam ekskursijas braucienu uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā (papildu maksa 69 EUR, brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā).
Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur atrodas skaists Bukit Melavati dabas rezervāts Malakas jūras šauruma krastā. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā.
Par cienīgu mūsu ekskursijas nobeigumu kļūs neaizmirstams skats jāņtārpiņu fermā. Jūs gaida raftings pa Kuala Selangor upi, gar kuru krūmos vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats. Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz  Langkawi salu. ~450 km līdz pārceltuvei (papildus tiek apmaksāta pārceltuve ar prāmi saskaņā ar maršrutu - 5 EUR).
Par piemaksu, individuāli pasūtot, iespējams veikt iekšējo pārlidojumu Kualalumpūra-Langkawi-Kualalumpūra (cena, sākot no 100 EUR).
Langkawi ir galvenā arhipelāga sala ar tādu pašu nosaukumu. Sala ir slavena ar savām baltu smilšu pludmalēm, lieliskām dabas ainavām un tīro jūru. Sala atrodas ekvatoriāla klimata zonā, un visa gada garumā te ir saulaini un karsti (vidējā gaisa temperatūra ir +28, vidējā ūdens temperatūra ir +26). Salā ir neskartās savvaļas dabas ainavas, noslēpumainās alas. Salā mīt ērgļi, kuriem ir ķieģeļu krāsas spārni. Ērgli uzskata par oficiālo šīs salas simbolu.
Ierašanās salā. Iekārtošanās viesnīcā Favehotel Cenang Beach Langkawi 3*, vai tāda paša līmeņa viesnīcā, atpūta.

7. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursija Langkawi salā.
Redzēsim salu no putna lidojuma augstuma, paceļoties ar vagoniņu. Adrenalīna notis atbalsosies jūsos, kad iesiet pa slaveno tiltu, kas stāv uz viena balsta. Skats no skatu laukuma ar 360° aizrauj elpu! Tirkīzs ūdens, pludmales, blakus esošās salas un augstums. Pēc tam dosimies uz vienu no skaistākajiem Malaizijas ūdenskritumiem – Temurun. Ja Jums būs karsts, tad droši var nopeldēties. Tad mūs gaida vislielākā krokodilu ferma Malaizijā un viena no lielākajām pasaulē. Obligāti iebrauksim augļu fermā un nobaudīsim svaigos augļos tieši no zariem. Nobeigumā iebrauksim arī Kuah pilsētiņā – galvenajā salas laukumā, kur atrodas svarīgākais apskates objekts – salas simbols, ērgļa statuja. Tieši viņu redz visi jaunatbraukušie salas viesi. Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

8. diena
Brokastis.
Brīva diena. Atpūta pie jūras.
Vakarā, pēc vēlēšanās, piedāvājam vakara kruīzu uz jahtas (piemaksa).
Izbaudiet saulrietu jahtas klajā, vērojot, kā daba iegrimst tumsā, kā salas kļūst noslēpumainās un mistiskās. Siltā brīze un vakariņas, tas viss padara atmosfēru jauku un romantisku. Ja vēlēsieties nopeldēties pēdējos saules staros, tad jūras burbuļvanna ir tam ideāli piemērota, un lai dienas beigas būtu ideālas – glāze dzēriena būs kā reiz.
Atgriešanās viesnīcā.

9. diena
Brokastis.
Brīva diena. Atpūta pie jūras.

10. diena
Brokastis.
Brīva diena. Atpūta pie jūras.
Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē piedāvājam tūri “2 UNESCO rezervāti – “Mačinčang” un “Kilim” (piemaksa 69 EUR).
Mačinčang, uz kuru nokļūsim vagoniņā, vērojot salas ainavas no putna lidojuma augstuma, bet otrs rezervāts ir “Kilim” – mangroves džungļi ir visiespaidīgākā vieta Kilim rezervātā. Unikāla ekosistēma bēguma laikā demonstrē klātesošajiem atsegtās saknes, kurās meklējot ēdienu, rakņājas pērtiķi un citi dzīvnieki. Ceļojuma laikā notiks pērtiķu un ērgļu barošana, vērojot tos tiem raksturīgā dzīvesvietā. Tālāk ar laivām dosimies uz senām alām un pēc pusdienām pieturēsim savvaļas pludmalē, kur varēs no sirds izpeldēties.
Atgriešanās viesnīcā.

11. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

12. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.
Numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz Kualalumpūru (papildus tiek apmaksāta pārceltuve ar prāmi saskaņā ar maršrutu - 5 EUR).
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

13. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Singapūru.  Brīvs laiks. Jums būs iespēja pastaigāties pilsētā, iegādāties suvenīrus.
Došanās uz Singapūras lidostu.
Lidojums uz Rīgu (23:20-05:25 Singapūra- Stambula / 08:20-11:15 Stambula - Rīga)

14. diena
Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga-Singapūra-Rīga;
Rokas bagāža līdz 8 kg (izmēri: 56 x 45 x 25 cm);
Bagāža: līdz 23 kg (garums + platums + augstums) līdz 158 cm;
11 naktis viesnīcās ar brokastīm.

Ja Jūs ceļojat viens, obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā - 350 EUR. 

Papildus tiek apmaksāts:
Pārceltuve uz salu - 5 EUR/vienā virzienā;
Tūristu nodeva Langkawi salā - 1 EUR cilv/nakt.;
Kualalumpūra - 10 RM  ( ~2.30 USD ) cilv/nakt.

Pēc vēlēšanās tiek apmaksāta ekskursiju un transporta pakete par 299 EUR:
Transporta apkalpošana;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Apskates ekskursija Singapūrā;
Apskates ekskursija Kualalumpūrā;
Ekskursija Langkawi salā.

Pēc vēlēšanās piedāvājam:
Ekskursijas brauciens uz Kuala Selangor - 69 EUR (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi);
Tūre “2 UNESCO rezervāti – “Mačinčang” un “Kilim””- 69 EUR (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi);
Pastaiga ar jahtu – cenu precizēt pie pavadoņa uz vietas;
Piemaksa par uzlabotu 3* viesnīcas numuriņu (superior room) – 10 EUR no cilvēka par visu periodu.
Pēc pieprasījumā piedāvājam izmitināšanu 4* viesnīcās:
1) The Frangipani Langkawi Resort & Spa 4*  (pēc pieprasījumā) - Cena sākot no 300 EUR/pers. +pie pamatcenas, ar brokastīm, par visu periodu; 
2) Holiday Villa Beach Resort & Spa Langkawi 4* (pēc pieprasījumā) - Superior - (brokastis un tūristu nodeva iekļauti cenā) no 350 EUR/pers. + pie pamatcenas, Deluxe room (brokastis un tūristu nodeva iekļauti cenā) – skats uz baseinu 380 EUR/pers. + pie pamatcenas.

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.
Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

home