Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
27 077 039

Taivāna, Dienvidkoreja un Japānā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Japāna   »   Taivāna, Dienvidkoreja un Japānā

1. diena
10:00 pulcēšanās Rīgas lidostā.
12:10 – 15:15 lidojums Rīga – Stambula.
20:45 lidojums Stambula – Seula (Dienvidkoreja).

2. diena
12:45 ielidošana Seulā.
Transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās un atpūta pēc lidojuma .
Seula – valsts galvaspilsēta, 23 miljonu iedzīvotāju mājvieta un modernās Korejas simbols, kas poētiski tiek dēvēta par Brīnums pie Hānas upes. Viena no desmit tūristu apmeklētākajām pilsētām pasaulē, kur ikviens var izjust reizē savu niecību, cilvēces attīstības ātrumu un vēstures līkločus. Korejas galvaspilsētas simbols – Namdaemun vārti.
Gūsim ieskatu 600 gadus senā Seulas pagātnē un dzīvesveidā Namsangol Hanokciematā.

3. diena
Seulas galvenais budisma templis un Korejas budisma simbols – Jogyesa Temple.
Sešsimt gadu senā Gyeongbok-gungpils, ko cēluši un papildinājuši Korejas karaļu Čonsonas dinastijas valdnieki ir iespaidīgākais pils komplekss Seulā. Sardzes maiņas ceremonija, ļauj ieskatīties 600 gadus senās karaļu pils tradīcijās. Pēc pusdienā ekskursijauz pasaulē visstingrāk apsargājamo robežu – Demilitarizācijas zonu (DMZ), kas kopš 1953. gada kalpo kā nocietināta barjeraun psiholoģiska plaisa starp abām Korejām, ļaujot ar savām acīm paskatīties uz neparasto Ziemeļkoreju.

4. diena
Pilnas dienas ekskursija uz Seoraksana nacionālo parku (UNESCO dabas mantojuma sarakstā).
Seoraksans - Dienvidkorejas skaistākais nacionālais parksaptver gleznainu kalnu reģionu vairāk kā 400 km² platībā, kas bagāts ar stāvām kalnu virsotnēm, dziļām, mežainām aizām, strautiem un iespaidīgiem ūdenskritumiem. Apmeklēsim kalnu ielokā iegūlušos Sinheunsatempli– vecāko dzenbudisma templi pasaulē;Lielo Budas statuju; un ar vairāk nekā kilometru garo pacēlāju uzbrauksimGwongeumsung kalnā, kura virsotnē atrodas sens tāda paša nosaukuma cietoksnis un paveras elpu aizraujošs skats.

5. diena
UNESCO sarakstā iekļautais Seolleung& Jeongneung apbedījumu komplekss– akmens karavīru un dzīvnieku apsargātaskapenes, kurās apglabāti divi Čonsonas dinastijas valdnieki – 9. karalis Seongjongun 11. karalis Jungjong.
Lidojums Seula– Taipeja (Taivāna).
Pārbrauciens uz Sun Moonezeru (220 km).

6. diena
Viena no valsts pastkartēmSun Moon Lake– iezaļganas nokrāsas ezers mēness un saules formā, kuru ieskauj kalni un neskaitāmi tempļi un paviljoni. Ezera gleznainie skati, Wenwutempļa un Pāvu dārza apskate. Formosan Aboriginal Culture Village– šī parka ekspozīcijas un priekšnesumi iepazīstina ar daudzajām Taivānas aborigēnu kultūrām, to ar hitektūru, dejām un mūziku.

7. diena
Pārbrauciens uz Alishankalna dabas parku (175 km),pa ceļam apmeklējot plantāciju, kur augslavenā Alishantēja.
Alishan– Taivānas vispopulārākais nacionālais parks, kas sargā bambusu un Lielo Taivānas ciprešu mežiem klātos Centrālās grēdas kalnus.Dosimies pārgājienā (garumu iespējams pielāgot) pa taku Alishan kalna ielejā, iepazīstot neskarto un sulīgi zaļo Taivānas dabu.

8. diena
Agrā rītā ar eksotisko Alishan Forest Railway šaursliežu vilcieniņu dosimies uzJhushankalna skatu laukumu, lai vērotu saullēktu pār Taivānas un Austrumāzijas augstāko kalnu – 3952 m augto Yushan.
Krāšņi dekorētaisShoujhentemplis. Parkos tempļi izskatās īpaši skaisti – augstāko spēku klātbūtne un dabas varenības iespaidīgums te izjūtās apvienojas.
Viegla pastaiga pa Giant Tree taku,atklājot lielākos sarkano ciprešu kokusAlishan parkā. 
Brauciens lejā no kalna un tālāk uz Guanziling avotiem.

9. diena
Guanzihling avoti –termālajiem avotiem Taivānā ir īpaša loma, un paši taivānieši ūdens procedūras avotos uzskata par vērtīgāku spēku atjaunošanas veidu nekā zvilnēšana pludmalē. No rīta atpūta Taivānas karstajos un vēsajos avotos. 
Ļoti garš, gleznains pārbrauciens uz Hualienu (420 km), gar Taivānas Austrumu piekrasti. Pa ceļamTrīs nemirstīgo salaar neparasto Viļņu tiltu.

10. diena
Pārbrauciens uz Taroko nacionālo parku (90 km).
Dabas lielākā dāvana Taivānai –Taroko aiza– skaistu ūdenskritumu, zaļu kalnu, klinšu arku un zili-zaļu upīšu labirints. Uz pusi dienu iegrimsim šajā Taivānas krāšņākajā dārgakmenī!
Gleznains pārbrauciens uz Keelungostas pilsētu (210 km), gar skaisto Taivānas Austrumu piekrasti, kurā dominē iespaidīgu izmēru klintis.

11. diena
Viens no Taivānas dabas brīnumiem – fascinējoši klinšu veidojumiYeliu ģeoparkā. Te var ļauties fantāzijai, mēģinot dotnosaukumus dīvainajām, dabas veidotajām akmens statujām! 
Gleznainā Taivānas ziemeļu piekraste pieBitouraga, slavenā Nanya Rock klints, interesantām nokrāsām bagātais Yin Yanglīcis un vēsturiskā Jiufen mazpilsētiņa,kas savulaik piedzīvojusi gan Zelta drudzi, gan Japāņu kolonizāciju.Zelta ūdenskritums, kas ticis pie oranžas nokrāsas, izskalojot dzelzs minerāliem bagātokalna nogāzi.

12. diena
Taipejas apskate– Taivānas politiskais un finansu centrs, kura centrā gozējas varenais 101 stāvu stikla tornis, kas pirms pāris gadiem bija pasaules augstākais debesskrāpis. Taipejā vēl apskatīsim Longshan templi, Memorial Hallar sardzes maiņu unAustrumu vārtus.
Nacionālais muzejs– iespaidīga ēka, kas glabā, iespējams, labāko ķīniešu mākslas kolekciju pasaulē, tai skaitā Pekinas Aizliegtās pilsētas dārgumus, kurus 1949.gadā no kontinenta izveda kapitālistiskās Ķīnas valdība.
Beitou – sens karsto avotu cents, kur atrodas arī biezu dūmu ieskautā ģeotermālā ieleja, ko sauc par Elles ieleju.
Par papildus samaksuiespēja uzbraukt augšā uz skatu platformas 101 Tornī!

13. diena
Rīta lidojums Taipeja – Tokija; brīvais laiks Tokijā.
Tokija – valsts galvaspilsēta un 8 miljonu iedzīvotāju mājvieta, modernās Japānas simbols un lielākā pilsēta. Tajā vienlīdz labi izjūtama gan paša niecība, gan cilvēces attīstības ātrums.
Par papildus samaksu– iespēja doties klasiskā tūrē pa Tokiju (ieteicams tiem, kas Japānā vēl nav bijuši), piedalīties Japānas tējas dzeršanas ceremonijā vaidoties apskatīt vietas, kas ir ārpus tradicionālajām tūristu takām (ieteicams tiem, kas Tokiju jau apskatījuši) – Tokijas Tornis un Zojuji templis vai Varavīksnes tilts un modernās arhitektūras un muzeju sala Odaiba.

14. diena
Ekskursija uz skaistoKamakuru– mūsdienās provinciāla pilsētiņa, bet savulaik Japānas politiskā galvaspilsēta, kuras šoguni – kareivju vadoņi kontrolēja visu Japānu. 14.gs. pēc smagas sakāves varas centrs nonāca Kioto valdnieku rokās, bet senie tempļi un skaistie japāņu dārzi palika atgādināt par Kamakuras Zelta laikmetu. Dosimies apskatītTsurugaoka Hachimangusvētnīcu, Hase templi un dārzus, kā arī pilsētas simbolu – Lielo Budas bronzas statuju.
Shichirigahama pludmale, no kuras labos laika apstākļos paveras skats uz Japānas svētākokalnu – 3776 m augsto Fudzi vulkānu, kura virsotni regulāri rotā sniega cepurīte.
22:30 lidojums Tokija – Stambula.

15. diena
05:15 ielidošana Stambulā.
08:20 – 11:15 lidojums Stambula – Rīga.

Cenā ietilpst:
lidojumi Rīga-Stambula-Seula un Tokija-Stambula-Rīga;
lidojumi Seula-Taipeja unTaipeja-Tokija;
lidostu nodokļi;
nakšņošana (atbilstoši maršruta aprakstam) viesnīcās ar brokastīm;
divvietīgos numuros ar WC un dušu;
2 pusdienas Korejā un 7 vakariņas Taivānā;
veselības apdrošināšana;
grupas vadītāja un vietējo gidu pakalpojumi;
transporta pakalpojumi (autobuss) ceļojuma laikā;
ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos.

Papildus:
personīgie izdevumi;
Tokijas ekskursija;
dzeramnauda apkalpojošajam personālam (~90 USD);
ieejas maksa pasākumos un objektos, kuri nav minēti ceļojuma programmā.

 

home