Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
27 077 039

Atpūta Tropical Island Resort

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Atpūta Tropical Island Resort

Tas ir īsts džungļu atrakciju parks zem Eiropā lielākā kupola. Tropiska vide nozīmē 27 grādu siltumu, jūru, baltas smiltis, zaļus džungļus, peldes, šovu, nobraucienus, SPA!

1. diena
05:30 izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijas-Vācijas pierobežā.

2. diena
Brokastis. Brauciens uz ūdens parku.
Ūdens parks „ Tropical Islands Resort” (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Tas ir īsts džungļu atrakciju parks zem Eiropā lielākā kupola. Tropiska vide nozīmē 27 grādu siltumu, jūru, baltas smiltis, zaļus džungļus, peldes, šovu, nobraucienus, SPA! Izpriecas būs lieliem uz maziem! Unikālo kompleksu veido: tropiskais mežs „Ziedu pasaule”, Baseins „Dienvidu jūra” ar divām salām, baseins „Bali Lagūna”, ūdenskritumi, džakuzi, smilšu pludmale, pludmales volejbola laukumi, austrumu tirgus un tropiskie lauki, kas sastāv no dažādām tematiskajām zonām – Taizeme, Malaizija, Bali, Polinēzija, Kongo un Amazone. Katrā no tām ir kafejnīca, kur pasniedz nacionālos ēdienus.
Pēc parka iebrauksim vienā no lielākajiem iepirkšanās centriem A10 uz divām stundām kur varēsiet nopirkt visādus gardumus.
Vakarā – izbraukšana uz mājām.Nakts tranzīts cauri Polijai, Lietuvai.

3.diena
Pirmajā dienas pusē – atgriešanās Rīgā.

Ceļazīmes cena ietilpst:
Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus izdevumi:
Ieeja atrakciju parkā „Tropical Islands Resort” - no 50 EUR/ bērniem no 5 līdz 14 gadiem - no 45 EUR/ bērniem līdz 5 gadiem - bezmaksas;
Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 20 EUR; 
Papildus vieta autobusā - 69 EUR.

home