Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
20 414 114

Austrija-Minhene-Bavārija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Austrija-Minhene-Bavārija

1. diena
6:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Pārnakšņošana viesnīcā Polijā.

2. diena
Ierašanās Minhenē. Minhene - pulsējoša un plaukstoša Bavārijas galvaspilsēta. Apskates ekskursija Minhenē, kuras laikā apskatāms viss arhitektūras spektrs no gotikas līdz barokam, rokoko un klasicismam. Pilsētas lepojas ar viduslaiku Dievmātes baznīcu, veco gotisko rātsnamu, eleganto jauno rātsnamu, Bavārijas valdnieku rezidenci, operu, Sv.Kajetāna baznīcu un bagātajām mākslas krātuvēm. 
Minhenē ir lielākais alus krogs visā Vācijā: Hofbrauhaus. Brīvaja laikā ieteicam apciemot šo karaliskās alus darītavas alus krogu un nogaršot īpašo vācu alu un slavenos Bavārijas baltos cīsiņus. Nakts viesnīcā Minhenē.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursiju diena ar izbraukšanu Alpu kalnos. Noišvanšteinas pils apmeklējums: Bavārijas karalis Ludviķis II Alpu kalnu pakājē uzcēla savu sapņu pili Noišvānšteinu, gluži kā pasaku grāmatā noskatītu, ar lieliem torņiem un maziem tornīšiem, greznu interjeru, rotātu ar vācu pasaku un teiksmu tēliem. No pils paveras iespaidīga panorāma uz apkārtnes kalniem un Gulbju ezeru. Mūsdienās pils kļuvusi par visas Bavārijas simbolu.
Brauciens uz Bavārijas karaļa Ludviga II Linderhofas pili, kas atrodas brīnišķīgā parkā. Ludvigs bija viens no noslēpumaināka­jiem Bavārijas karaļiem. Viņš uzcēla vairākas pilis, bet tieši Linderhofa pilī viņam patika uzturēties un pavadīt sava laika lielāko daļu. Senatnīgajā Alpu kalnu  pilsētiņa Oberammergau – maziņa, un romantiska. Pilsētas senatnīgo namu fasādes, kas apgleznotas ar teiksmu, pasaku un reliģiskiem tēliem, un nelielie viesu nami, rada īsti bavāriska mājīguma sajūtu. 
Benediktiešu klos­teris Ettalā Jau kopš 14.gs. tajā darina liķierus no Alpos augo­šām zālēm un īpašas alus šķirnes. To visu var iegādāties klostera veikalā. Brīnišķīgā ba­ro­ka baznīca apbur ar greznību.
Nakts viesnīcā Minhenē.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Iepazīšanās ar  Zalcburgu -vie­­nu no skais­tā­kajām pilsētām pasaulē, ba­roka stila pērli. Jums tiks pie­dā­vāta iespēja apskatīt lielisko Mirabelas dārzu un pili, dau­dzās greznās baznīcas, strūklakas un skul­p­­­tūras, baudīt šīs pilsētas – Eiropas mēroga mūzikas un kultūras centra – neatkārtojamo svētku atmosfēru.
Brīvais laiks Zalcburgā, kad var apmeklēt muze­jus: Mo­car­ta dzimšanas vietu He­trai­degasses ielā, Baroka muzeju, uzkāpt (vai uzbraukt ar funi­kulieri) līdz Hoenzalcburgas cietoksnim.
Pēc pusdienā izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

Cenā ietilpst:
komfortabls autobuss (WC, video, kondicio­nieris, karsts ūdens);
ceļu nodokļi;
2 naktis viesnīcā Minhenē divvietīgos numuros ar visām ērtībām;
2 naktis Polijā divvietīgos numuros ar visām ērtībām;
brokastis viesnīcās;
grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus izdevumi:
med.apdrošināšana;
papildus vieta autobusā – 90 € ;
piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcā – 70 € ;
Apskates ekskursija Minhenē - 25 € ;
Izbrauk.eksk. Noišvanštainas un Linderhofa pilis - 40 € ;
Apskates ekskursija Zalcburga - 25  € .
*ekskursijas ar vietējo gidu krievu valodā

Bērniem līdz 12 g. atlaide par eksk. - 30 %.
IZDEVĪGĀK! iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma – atlaide 10%. 
 **Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas.

home