Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
20 414 114

Azūra Krasts-Korsika-Sardīnija-Toskāna

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Francija   »   Azūra Krasts-Korsika-Sardīnija-Toskāna

1. diena
“Rīga - Dienvidpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā.

2. diena
“Dienvidpolija – Veronas apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju, Itāliju. Vakarpusē – īsa pauze Veronas (Verona) pilsētā. Nakts - viesnīcā Itālijā.

3. diena
“Veronas apkaime – Mentona – Kannas”
Brokastis. Ceļš pa Itāliju, Franciju. Pēcpusdienā - ierašanās Francijas Rivjērā – Azūra krastā (Сôte d’Azur). Mentona (Menton) – Azūra Krasta pērle, Francijas “citrusu galvaspilsēta”, vissiltākā Azūra Krasta kūrortpilsēta. Vakarā - iepazīšanās ar Kannām (Cannes): greznā 2 km garā promenāde – Kruazetas (Croisette) bulvāris, Festivālu pils, “Zvaigžņu aleja”, Vecā osta, segtais Forviles tirgus, vecpilsēta Le Suquet, skatu laukums, no kura paveras brīnumskaists skats uz Kannām un piekrasti. Nakts – viesnīcā Azūra Krastā.

4. diena
“Kannas – Monako – Montekarlo – Rokebruna – Kannas”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Rokebrunu un Monako. Rokebruna (Roquebrune) – viduslaiku pilsētiņa kalnos. Šauras ieliņas, viduslaiku pils, skatu laukumi, no ruriem paveras skati us Monako. Monako (Monaco) – viena no vismazākajām valstīm pasaulē. Iepazīšanās ar Monako (Monaco-Ville) un Montekarlo (Monte Carlo): Prinču pils, Okeanogrāfijas muzejs, Vecpilsētas šaurās ieliņas, katedrāle ar princeses Greisas apbedījuma vietu, osta ar jahtām, Montekarlo kazino, dārzi, pludmales. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā Azūra Krastā.

5. diena
“Kannas – Nica – Vilfranša”
Brokastis. Nica (Nice) – pasaules elites iecienīta atpūtas vieta, galvenā Francijas Rivjēras pilsēta, kas pievelk atpūtniekus gan vasarā, gan ziemā. Iepazīšanās ar pilsētu: viesnīca Negresco, Masenā laukums, Opera, vecpilsēta, Angļu promenāde. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Vilfranšu. Spoža un elegantā Vilfranša-pie-Jūras (Villefranch-sur-Mer) ielīča krastā. Nakts – uz prāmja.

6. diena
“Bastijas apkaime – Porto – Ajačo – Bastijas apkaime”
Ierašanās Korsikas (Corse/Corsica) salā. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Porto, Ajačo. Pārbrauciens uz Korsikas Rietumu piekrasti. Scala di Santa Regina – iespaidīgs ceļš kalnos. Aitonas mežs (Forêt d'Aïtone) – 50 metrus augstas priedes, brīvdabā dzīvojošas cūkas. Ceļš gar Spelunkas aizas (Gorges de Spelunca) sarkanajām klintīm. Vakarā - Porto (Porto) pilsētiņas pludmales un brīnumskati, cietokšņa drupas. Atpūta. Ažaksjo/Ajaču (Ajaccio/Aiacciu) - Napoleona Bonaparta dzimtā pilsēta, Korsikas reģiona administratīvais centrs. Nakts – viesnīcā Korsikā Bastijas apkaimē.

7. diena
“Bastijas apkaime – Korte – Bonifačo – Ziemeļu Sardīnija”
Brokastis. Korte (Corte/Corti) – bijusī Korsikas galvaspilsēta, Napoleona Bonaparta brāļa Žozefa Bonaparta dzimtā pilsēta. Uz baltām klintīm celtā šarmantā viduslaiku pilsēta Bonifačo (Bonifacio/Bunifaziu) – viena no skaistākajām pilsētām Korsikā. Bonifačo šaurums. Pārbrauciens ar prāmi uz Sardīnijas (Sardegna) salu (Itālijā). Nakts – viesnīcā Sardīnijā, Sassaru apkaimē.

8. diena
“Ziemeļu Sardīnija – Algēro – Sassari – Ziemeļu Sardīnija”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Algēro un Sassari. Algēro (Alghero/L’Alguer/S’Alighéra) – Sardīnijas “Mazā Barselona”, kur līdz mūsdienām jūtama kataloņu atmosfēra. Kataloņu arhitektūra, pilsētas nocietinājumi, pludmales. Atpūta pie jūras Koraļļu Rivjērā. Sassari (Sassari) – otrā lielākā pilsēta Sardīnijā. Pauze vesturiskajā centrā. Nakts – viesnīcā Sardīnijā Sassaru apkaimē.

9. diena
“Ziemeļu Sardīnija – Kastelsardo – Portotoresa”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Kastelsardo un Portotoresu. Kastelsardo (Castelsardo), kuru uzskata par skaistāko pilsētiņu Sardīnijā. Kastelsardo viduslaiku arhitektūra. Atpūta pie jūras. Pauza Portotoresā (Porto Torres) – romiešu laikos dibinātā pilsētā. XI gs. Sangavino bazilika. Vakarā - pārbrauciens ar prāmi uz kontinentu. Nakts – uz prāmja.

10. diena
“Piza – Dienvidpolija”
Ceļš pa Itāliju. Pauze Pizā (Pisa). Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijā vai Polijas dienvidos.

11. diena
“Dienvidpolija – Rīga”
Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu naktī - atgriešanās Rīgā.

Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu un ceļa izdevumi,
naktsmītnes viesnīcās pēc programmas,
brokastis viesnīcās pēc programmas,
ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”, medicīniska apdrošināšana.

Papildus izdevumi:
brauciens uz Monako-Rokebrunu - 65 € ,
brauciens uz Vilfranšu – 15 € ,
brauciens uz Porto-Ažaksjo – 50 € ,
brauciens uz Sassari-Algēro – 40 € ,
brauciens uz Kastelsardo-Portotoresu – 40 € .
Okeanogrāfijas muzejs - 15 € ,
Monako firsta pils – 8.50 € ,
papildmaksa par izvietošanu divvietīgajā kabīnē uz prāmja kontinents – Korsika un Sardīnija – kontinents - 80 € par personu.
papildmaksa par izvietošanu četrvietīgajā kabīnē uz prāmja kontinents – Korsika un Sardīnija – kontinents - 60 € par personu.

home