Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
20 414 114

Bavārija un Austrija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Bavārija un Austrija

1. diena
06:00 Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz Berlīni. Akvaparka „Tropiskā sala” (Tropical Islands), kas ir lielākais pasaulē iekštelpu akvaparks, apmeklējums. Platībā, kas līdzinās 8 futbola laukumiem, ir izvietojies īsts tropiskais kūrorts ar palmām, liānām, baseiniem un salmu mājiņām. Visa gada garumā gaisa temperatūra akvaparkā nav zemāka par + 25 C, savukārt ūdens temperatūra ir +28 C. Akvaparka baseini „Dienvidu jūra” un „Bali lagūna” kā arī ūdenskritumi, džakuzi, smilšainās pludmales un vislielākā Vācijas ūdens atrakcija 25 metru augstumā ir īstena tropu paradīze, kas atrodas pašā Eiropas centrā. Bavārijas galvaspilsētā – Minhenē. Pilsētas atmosfēra un lauku šarms, alpu raksturs, Oktoberfest un mākslas šedevri, alus dārzi, opera un balets – tas viss padara Minheni pievilcīgu ceļotājiem no visas pasaules. Nakts viesnīcā Minhenes apkaimē.

3. diena
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās ekskursija uz Alpiem*. Tūristu apmeklētāko Karaļa Ludviga II pili – Noišvanšteinas pili, kas ir Bavārijas vizītkarte. Esot Bavārijā un neapmeklēt pili nav iespējams! Pils celta kā milzu skatuve, kur atdzīvojas vācu mitoloģijas pasaule, kas iemūžināta Riharda Vāgnera mūzikā. Īpašu uzmanību pelnījusi Dziesmu zāle, Ludviga II guļamistaba un ar mozaīkas grīdu noklātā bizantiešu Troņa zāle, kuras griestos, kā milzīgs kronis, šūpojas dārgakmeņu lustra. IzsmalcinātāLindenhofas pils, kas atrodas skaistā ielejā, parkā ar simtiem aleju un apzeltītu skulptūru. Pils komplekss sevī ietver lielu daudzumu krāšņu ēku, kas celtas dažādos stilos, jau no pirmā acu uzmetiena apbur ar savu greznību, izsmalcinātību un sīkāko detaļu precizitāti. Amatnieku ciema apmeklējums – Oberammergau, kas labi zināma pateicoties gleznojumiem uz māju ģipša fasādēm, kuros attēloti Bībeles sižeti un Svēto portreti. Nekur citur nav tādas fresku daudzveidības un bagātības, kas apkopotas vienā vietā! Ciematiņš ir slavens pasaulē pateicoties arī rokdarbiem: kokgrebumi, gleznojumi uz stikla, juveliera un keramikas izstrādājumi. Jums būs iespēja doties pastaigā pa pasakaini skaisto ciematiņu, iegādāties suvenīrus un dāvanas saviem tuvajiem. Nakts viesnīcā Minhenes apkaimē.

4. diena
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās ekskursija uz Tiroles galvaspilsētu Insbruku*, kas atrodas uz triju valstu robežas. Jums būs iespēja apskatīt imperatora rezidenci Hofburgu, Hofkirhes baznīcu, Rātsnamu ar sargtorni, kurā paceļoties paveras neaizmirstams skats uz pilsētas panorāmu. Pārbrauciens uz Vatensi. Swarovski muzeja apmeklējums. Tas ir viens no skatāmākajiem muzejiem pasaulē, kas pievilina daudzos apmeklētājus ar neskaitāmiem kristāliem, kas mirdz gaismas staros, un šī gaismas spēle aizrauj elpu. „Kristālpasaule” – tā sauc muzeju, atrodas iekš alas, un ārpusē to rotā parks ar skaistām ainavām, savukārt pie ieejas muzejā ir milža galva, tā acis veidotas no kristāliem savukārt tam mutē ir milzu strūklaka. Nakts viesnīcā Minhenes apkaimē.

5. diena
Brokastis. Brīvs laiks Minhenē. Minhene, tā ir trešā lielākā pilsēta Vācijā, kura atrodas Alpu kalnu tuvumā, Izaras upes krastos. Minhene ir mūsdienīga pilsēta ar senām tradīcijām, kur pastaigājoties redzēsiet Marijas laukumu un Svētās Dievmātes baznīcu, laukuma tēlu veido Jaunais un Vecais rātsnams, kā arī vecpilsētas vecākākā baznīca – Pēterbaznīca, Svētās Dievmātes baznīca (Frauenkirche) ar zaļajiem torņiem, kas ir pilsētas simbols – turklāt ne tikai optiski, bet arī akustiski, jo zvanu skaņas ir viena vienīga, skaļi gavilējoša degsme. Pēc vēlmes, brauciens uz Ginsburgu.Atrakciju parka „Legoland” apmeklējums. Parks ir ievērojams ar savu īpatnējo arhitektūru – pilnīgi viss tajā ir izbūvēts no krāsainiem Lego klucīšiem. Parka teritorija ir sadalīta vairākās tematiskās zonās – Bruņinieku karaliste, Pirātu valsts, Pilsēta, Iztēle, Piedzīvojumi, Ekstrēmais Lego, Faraonu valstība. Šajā piedzīvojumu parkā sev tīkamu nodarbi atradīs gan bērni, gan pieaugušie. Te ir gan amerikāņu kalniņi, gan ūdens atrakcijas. Pašā atpūtas parka sirdī ir izveidots muzejs, kur var apskatīt pazīstamāko Eiropas pilsētu maketus, kas izveidotas mērogā 20:1. Nakts viesnīcā Polijā.

6. diena
Brokastis. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu. Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”;
Nakšņošana viesnīcās. Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
Brokastis viesnīcās

Papildus:
Veselības apdrošināšana;
Dzīvošanu vienvietīgā numurā –  100 EUR;
Papildvieta autobusā – 100 EUR;
Ekskursija uz Alpiem: Noišvanšteinas pils, Linderhofas pils, Oberammergau  - 40 EUR;
Ekskursija „Insbruka, Svarovska kristālu muzejs” – 40 EUR;
Brauciens uz Atrakciju parku “Legoland” - 20 EUR;
Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem;
Ieejas biļetes Tropiskā Sala Berlīnē - 42 EUR pieaugušais / 33 EUR bērniem;
Ieejas biļetes Noišvanšteinas pils - 13 EUR pieaugušais / bērniem līdz 18g par brīvu;
Ieejas biļetes Lindenhofas pils - 7.50 EUR pieaugušais / 6.50 EUR bērniem;
Ieejas biļetes Swarovski muzejs Insbruka - 19 EUR;
Ieejas biļetes atrakciju parks „Legoland” - 47.50 EUR pieaugušais / 42.50 EUR bērniem.

home