Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Berlīne-Prāga-Drēzdene

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Vācija   »   Berlīne-Prāga-Drēzdene
 Datums Ceļojuma cena 
(+ ekskursiju pakete 99 €)
Ceļojuma cena bez ekskursijām 
11.03.2018 199 € 279 €
15.04.2018 199 € 279 €
06.05.2018 199 € 279 €
17.06.2018 199 € 279 €
15.07.2018 199 € 279 €
12.08.2018 199 € 279 €
16.09.2018 199 € 279 €
14.10.2018 199 € 279 €

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā. 
Lidojums Rīga-Berlīne (~13:15-13:55).
Ekskursija Berlīnē.
Ekskursijas laikā mums pavērsies jauks skats uz Reihstāgu un Valdības kvartālu. Tad nokāpsim lejā un apskatīsim visu tuvumā: Vācijas vēsture 20. gs. un mūsdienu vācu demokrātijas īpatnības, kas un kāpēc ir nodedzinājis Reihstāgu, kas tur atrodas tagad. Tad redzēsim slavenos Brandenburgas vārtus. Tad iepazīsim 18. gs. Berlīni, Frīdriha Lielā un viņa priekšteču valdīšanas laiki: Berlīnes skaistākais Žandarmenmarktas laukums, Unter den Linden, Humbolta universitāte. Ekskursija beigsies Muzeju salā blakus Berlīnes katedrālei, kur uzzināsim, no kurienes un kad ir sākusies Berlīne, uzzināsim Alexanderplatz laukuma, Sarkanā rātsnama un TV torņa vēsturi, vissenākās Berlīnes baznīcas. 
Ceļš uz Prāgu. Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

2. diena
Brokastis.
Apskates ekskursija Prāgā - pilsētā ar neparastu likteni, kas vairāk nekā 10 gadsimtus ir saglabājusi galvaspilsētas statusu un neaizmirstamo viduslaiku veidolu. Pastaigu sāksim no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku kalpoja kā čehu valdnieku rezidence. Apskatīsim Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēsim eleganto Sv. Jura baziliku – vēl vienu Prāgas gotikas paraugu. Ekskursijas laikā pastaigāsimies pa Kārļa tiltu. Būs iespējams ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras – viņš ir viens no pilsētas svētajiem aizbildņiem. Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, nonāksim līdz Vecpilsētas laukumam, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu svin ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju. Apskatīsim arī slaveno Nikolaja baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un Marijas baznīcu, bet pēc tam pa viduslaiku ieliņām nonāksim jaunās pilsētas galvenajā laukumā – Vāclava laukumā.
Brīvs laiks. Pēc vēlēšanās, alus darītavas apmeklējums un pusdienas alus darītavā (piemaksa 15-20 EUR).
Vakarā piedāvājam izbraucienu ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām (papildu maksa 25 EUR). Visievērojamākā vieta, bez kuras nebūtu Prāgas, ir Vltavas upe ar saviem sliekšņiem, kuriem mēs varam būt pateicīgi par Čehijas galvaspilsētas nosaukumu. Pastaigājoties pa krastmalu, iespējams pamielot acis ar Prāgas lielisko arhitektūru, kur sajūsmu izsauc teju katrs nams. Tomēr visu Prāgas skaistumu novērtēt iespējams tikai palūkojoties uz pilsētu no upes puses. Atgriešanās viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Brīva diena.
Brīvā dienā Jūs varēsiet patstāvīgi apskatīt Prāgu, apmeklēt slaveno Prāgas zoodārzu!
Prāgas zoodārzs (Praha) atrodas skaistā Prāgas rajonā - Trojā. Dzīvnieku un putnu dzīves apstākļi maksimāli pietuvināti dabīgai videi, to uzskata par vienu no lielākajiem un labākajiem Eiropā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam Jums ekskursijas braucienu uz Karlovi Vari (piemaksa 35 EUR). Karlovi Vari ir kūrortpilsēta, kas atrodas gleznainā vietā kalnu pakājē, Teplas upes ielejā. Pasaules slavu Karlovi Vari guvuši, pateicoties tā dziednieciskajiem minerālūdens avotiem. Bija vajadzīgi gadsimti, lai cilvēki iepazītu šīs vietas ūdens dzīvinošo spēku. Taču, kad tas notika, šajā vietā izauga pilsēta – Karlovi Vari, kas ir harmoniski iekļāvies kalnu ainavā, ko rotā ar mežiem apaugušās nogāzes. Mūsdienās Karlovi Vari ir ļoti īpaša vieta, kura dziedē dvēseli un miesu. Šeit nav skaļu kompāniju un trakojošu alus dzērāju. Šeit valda klusums un miers. Šurp brauc cilvēki, kuri spēj novērtēt skaistumu un veselību. Un kuriem veselīgs dzīvesveids ir atslēga veiksmei un pilnībai. Būtībā Karlovi Vari nav vienkārši kūrorts, tā ir pilsēta – muzejs. Un kaut gan lielākā daļa mūsdienu ēku ir uzceltas 19. gadsimta beigās, tur ir saglabājušies arī daudzi arhitektūras pieminekļi no agrākiem laikiem. Piemēram, Kārļa Ceturtā pils tornis, Pētera un Pāvila pareizticīgo katedrāle, Marijas Magdalēnas katedrāle. Atgriešanās viesnīcā. Pēc vēlēšanās, vakariņas alus darītavā (papildu maksa 15-20 EUR).
Vakarā, pēc vēlēšanās piedāvājam Jums ekskursijas programmu “Prāgas leģendas” (piemaksa 10 EUR). Arvien vairāk viesu un tūristu vēlas ļauties Prāgas izsmalcinātajai burvībai un siltumam, tā ir vieta, kur leģendas cieši savijas ar realitāti. Senlaicīguma gars burtiski iesūcies Prāgas ieliņās un ēkās, piešķirot vēl vairāk noslēpumu un romantikas šai pilsētai.
Atgriešanās viesnīcā.

4. diena
Brokastis.
Ceļš uz Saksijas Šveici.
Tās ir brīnumainas dabas ainavas, dabas un vēstures apskates vietas, neatkārtojamie skati.
Jums būs iespēja apmeklēt tiltu Bastajs (piemaksa ~2 EUR).
Tālāk ierašanās Drēzdenē. Ekskursija pilsētā.
Drēzdene – Saksijas galvaspilsēta un viena no skaistākajām Vācijas pilsētām. Agrāk zināma kā "Florence uz Elbas", ar savu lielisko arhitektūru un mākslas dārgumiem tā bija labi pazīstama visā Eiropā.
Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas.
Došanās uz viesnīcu.

5. diena
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu.
Lidojums Berlīne-Rīga (10:10-12:50).

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga-Berlīne-Rīga;
Rokas bagāža līdz 10 kg (55 x 40 x 20 cm) + 1 soma (35 x 20 x 20 cm)
Vieta komfortablā tūristu klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā;
4 naktis viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā);
3 x brokastis viesnīcā.

Ja Jūs ceļojat vienatnē, tad piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu - 80 EUR . Iespējama izmitināšana trīsvietīgā numuriņā (pēc pieprasījuma).

Papildus tiek apmaksāta ekskursiju pakete par 99 EUR:
Ekskursija Prāgā;
Ekskursija Berlīnē;
Ekskursijas brauciens uz Saksijas Šveici un Drēzdeni.

Papildus:
Ekskursija uz Karlovi Vari - 35 EUR;
Prāgas leģendas - 10 EUR;
Alus darītavas apmeklējums - 15-20 EUR (minimāls tūristu skaits: 20);
Brauciens ar kuģīti - 25 EUR.

Nododama bagāža 20 kg:
iegādājoties ceļojumu - 35 EUR viena virziena / vienai personai
pēc ceļojuma iegādes - 45 EUR viena virziena / vienai personai

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

home