Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Burvīgā Parīze

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Francija   »   Burvīgā Parīze

1. diena
06:00 Izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā, Vroclavas apkaimē.

2. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz kādreizējo Saksijas galvaspilsētu – Drēzdeni. Pēc vēlēšanās, apskates ekskursija pilsētā vietējā gida pavadībā. Drēzdene – «Vācijas mākslas galvaspilsēta», Jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitāmiem izciliem mākslas darbiem. Pilsēta lepojas ar varenām celtnēm: Pils rezidenci, kuru rotā mozaīka «Karaļu gājiens», Albertinums, katoļu galma baznīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zemper – opera. Drēzdenes Cvingerī atrodas gleznu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu «Siksta Madonna», šeit Jums būs iespēja sajust tās diženumu klātienē. Pārbrauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Štutgartes apkaimē.

3. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz Strasbūru, kas ir Francijas provinces Elzasas galvaspilsēta, kuras vecpilsēta - muzejs zem klajām debesīm, ierakstīts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Vislabāk pilsētas vēsturisko centru, ko sauc par „Lielo salu”, var apskatīt no ūdens, jo pilsētas senāko daļu rotā vēsturisku kanālu tīkli. Iepazīšanās ar galvenajiem apskates objektiem: Strasbūras Notre-Dame katedrāli, „Mazās Francijas” kvartālu, bendes torni, Henriha torni, Elzasas muzeju. Brīvs laiks pastaigai un pusdienām. Būs iespēja iegādāties suvenīrus un dāvanas: dažādus amatnieku darinājumus, koka figūriņas, rotaļlietas, dekoratīvas sveces, bagātīgu klāstu ar juvelierizstrādājumiem un aksesuāriem, Meisenes porcelānu. Pārbrauciens uz Parīzi. Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Pēc vēlēšanās, Parīzes apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: Triumfa Arka un Elizejas lauki, Trokadero laukums un Eifeļa tornis, Invalīdu nams ar Sv. Luija baznīcu, kur ir apglabāts Napoleons Bonaparts, Monparnasa bulvāris, Luksemburgas dārzs un Latīņu kvartāls, Sorbonna un Panteons, Parīzes Rātsnams un Grēvas laukums, pasaules slavenā Luvra, Konkordijas laukums un Aleksandra III tilts – viens no skaistākajiem Parīzes tiltiem, Vandoma laukums un «Ritz» viesnīca, Parīzes Grand Opera un daudz kas cits gaida Jūs Parīzē! Brīnišķīgi skati no Monparnasas torņa, ko parīzieši romantiski dēvē par «Parīzes debesīm». Ekskursija uz franču karaļu ārpilsētas rezidenci -Versaļu. Versaļas pils ir izcils Francijas piļu arhitektūras paraugs, kur XVII gs. dzīvojis karalis Luijs XIV. Gribot attālināties no Parīzes straujās dzīves, Luijs XIV lika pārbūvēt medību pili, lai pārbrauktu uz turieni ar visu galmu uz pastāvīgu dzīvi. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, brauciens uz Normandiju. Apmeklējam Živernī, kur impresionists Klods Monē noīrēja māju, šeit viņš glezno līdz 86 gadu vecumam. Monē iekārtotais ūdensdārzs un tādīķos sastādītās ūdensrozes kļūst par mākslinieka iemīļotāko motive. Slavenās ūdensrozes. Kloda Monē dārza apmeklējums. Lekni zaļojošs lauku rajons ar ābeļdārziem, govju ganāmpulki, sidra, kamambērs, kalvadoss Remarka un Hemingveja attēlotajos romānos, vējainas pludmales un Sēnas ielejas mežainās piekrastes. Ruāna - kādreizējo ķeltu tirdzniecības centrs, romiešu garnizons, vikingu kolonija, Normandijas hercogistes galvaspilsēta. Ruāna, pārcietusi Simtgadu kara aplenkumu, piedzīvojusi tautas varones Žannas dArkas sadedzināšanu uz sārta, izdzīvojusi pasaules karos, šodien skaista un atjaunota. Pilsētas apskates ekskursija kājām: Pilsētas Lielais pulkstens, pēc II pasaules kara uzceltā Sv. Žannas dArkas baznīca, 15.gs gotiskā Tiesu pils, Ruānas katedrāle. Kloda Monēun Gistava Flobēra pilsēta. Brīvais laiks klejojumiem un atpūtai Ruānas pievilcīgajos restorāniņos un kafejnīcās. Nakts viesnīcā Parīzes apkaimē.

6. diena
Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, Brauciens uz Luāras ieleju un tās pilīm. Šī rajona iedzīvotāji ir pārliecināti, ka Luāras ieleja ir Francijas centrs un tās vēstures sirds. Luāras ieleja ir slavena ar savām senajām pilīm un vēsturiskajām senlaicīgajām pilsētām: Ambuāza, Šenonso, Šambora, Šartra, Šomona, Blua … un citas, Luāras ielejā tās ir vairāk nekā 70! Apmeklēsim dažas, lai izjustu īstu Viduslaiku un Renesanses laikmeta atmosfēru. Šamboras pils, kuras jumtus salīdzina ar pasakainām pilīm. Tā tika uzcelta karalim Franciskam I un arī šodien pārsteidz apmeklētājus ne tikai ar savu lielumu – 440 istabas un 365 kamīni, pastāv pieņēmums, ka pils pirmo projektu izstrādāja pats Leonardo da Vinči. Tālāk dosimies uz oriģinālākajām Renesanses laikmeta celtnēm – Šenonso pili, kas stāv Šeras upes – Luāras pietekas – krastā. Tā vēl ir pazīstama kā Dāmu pils, jo ar to ir cieši saistīti vairāku izcilu sieviešu – Marijas Stjuartes, Jekaterinas Mediči, Dianas de Puatje, Luizas de Loreinas, Žoržas Sandas – likteņi. Šenonso pils ir unikāls, tajā ir ļoti bagāti interjeri un dārzi, bet pati pils burtiski stāv uz ūdens. Nakts viesnīcā Parīzes apkaimē.

7. diena
Brokastis Brīvā diena. Pārbrauciens uz Luksemburgu. Viena no mazākajām valstīm pasaulē - Luksemburgas Lielhercogiste un tās krāšņā galvaspilsēta – Luksemburga. Luksemburgas teritoriju veido krāšņa platforma, ko dziļi iešķēlušas upju ielejas. Valsts dienvidos upju ielejas ir platas, bet ziemeļos šauras un stāvas, kas veido pasakainu ainavu. Pastaiga pilsētā. Laiks apmeklēt suvenīru veikalus un iedzert tasi karstas kafijas. Pārbrauciens uz Heidelbergu, kas tiek uzskatīta par vienu no skaistākām Vācijas pilsētām. Pastaiga pa vecpilsētu. Ar funikulieri uzbrauksim līdz Heidelbergas pilij, kas ir kā atsevišķa pilsētiņa. Šeit apskatāms dzīvojamo ēku komplekss, Aptieku muzejs un pasaulē lielākā vīna muca. Nakts viesnīcā Heidelbergas apkaimē.

8. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz Nirnbergu. Ekskursija Nirnbergā. Pilsēta tiek uzskatīta par vienu no tradicionāli vāciskām pilsētām. Tā ir imperatoru pilsēta, viena no amatniecības attīstības centriem. Lieliski saglabāti un ar mīlestību restaurēti tēlniecības, arhitektūras un glezniecības pieminekļi – liecinieki bijušam Nirnbergas cēlumam. Pilsēta, kur aizsākuši savas gaitas Vācijas imperatori; krāšņu gotisko baznīcu, fantastisku strūklaku pilsēta. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt virkni dažādu vecpilsētas apskates objektu, tai skaitā V. Lorenca baznīcu, kuras piekājē spēlē ielas muzikanti. Tieši tas padara Nīrnbergu par pievilcīgu: mūsdienīgā un vēsturiskā harmoniskā līdzāspastāvēšana. Pārbrauciens uz Vroclavu, nakts viesnīcā.

9. diena
Brokastis. Pārbrauciens Polija, Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”;
Nakšņošana viesnīcās. Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām;
Brokastis viesnīcās.

Papildus:
Veselības apdrošināšana;
Dzīvošanu vienvietīgā numurā – 160 EUR;
Papildvieta autobusā – 140 EUR;
Ekskursija Drēzdenē vietējā gida pavadībā - 15 EUR;
Ekskursija „Parīze un Versaļa” - 30 EUR;
Ekskursija „Normandija: Živernī un Ruāna” - 40 EUR;
Ekskursija „Luāras ieleja: Šamboras un Šenonso pilis” - 40 EUR;
Ieejas biļetes: Versaļa: Eiropas savienības pilsoņiem līdz 26 gadu vecumam – bezmaksas, 26+ ieejas biļetes (Pils, parks un dārzs, Trianon rezidence) – 20 EUR;
Ieejas biļetes: Kloda Mone dārzs, Živernī: pieaugušie: 10.20 EUR / bērni līdz 7 gadiem: par brīvu / studenti un bērni līdz 18 gadiem: 7.20 EUR;
Ieejas biļetes: Šamboras pils: pieaugušie 13 EUR / bērni līdz 18 un Eiropas savienības pilsoņi līdz 25 gadiem: par brīvu;
Ieejas biļetes Šenonso pils, ar audiogidu: pieaugušie 17.50 EUR / Studenti un bērni līdz 18 gadiem 14 EUR / bērni līdz 7 gadiem: par brīvu;
Personiskie izdevumi.

home