Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Ceļojums uz Horvātiju

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Horvātija   »   Ceļojums uz Horvātiju
Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi, ceļojuma cena 255 EUR!
 
Brīnišķīga ir atpūta pie Adrijas jūras un peldes kristāldzidrajā, silti glāstošajā ūdenī, tikai jāņem vērā brīdinājums, ka šajā jūrā dzīvo mīt adatainie eži, tāpēc nepieciešams līdzi ņemt peldčības.
 
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Lietuva, Polija / Čehija. Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Tranzīta brauciens – Čehija – Austrija – Slovēnija – Horvātija. Nakts viesnīcā Dalmācijā.
 
3. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras, vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Trogira - Splita - Etnogrāfiskais lauku ciemats (par papildus samaksu: 25 €).
Trogira, pilsētiņa uz salas Adrijas jūras krastā, tā ir vissenāk apdzīvotā vieta Dalmācijas piekrastē, (UNESCO). Vecpilsētas senatnīgās ieliņas, akmens nami un cietoksnis, lieliski saglabājušies vēsturiskie pieminekļi: pilsētas vārti, Sv.Laurentija katedrāle, pilsētas rātsnams, lodžija, lielā pils un Sv.Marka tornis, aristokrātu pilis.
Splita, kur antīkos laikos dzīvoja Romas imperators Diokletiāns (3./4.gs.), viņa valdīšanas laikā celtā pils ir vienīgā no Romas imperatoru pilīm, kas saglabājusies līdz mūsdienām, (UNESCO), apskatīsim arī Zelta un Sudraba vārtus, Sv.Duje katedrāli, Jupitera templi, Horvātijas slavenāko cilvēku pieminekļus un valdzinošo jūras
krastmalu ar simtgadīgajām palmām.
Pēcpusdienā iespējas apmeklēt etnogrāfisko lauku ciematu Etnoland (2012.g. Horvātijas tūrisma ministrijas konkursa laureāts, 2015.g. iegūts Horvātijas vēsturiskā mantojuma nosaukums). Iepazīšanās ar tradicionālo horvātu dzīves veidu vairāk kā simts gadu tālā pagātnē – apmeklēsim „vecvectēva” māju, dārzu un vīna pagrabu.
Mājas vīna (3 šķirnes), vītinātā šķiņķa pršut degustācija un vakariņas horvātu nacionālā stilā. Atgriešanās viesnīcā.
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
4. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras, vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Plitvices ezeri (par papildus samaksu: 35 €).
Plitvices Nacionālais parks, (UNESCO), kur dažādos līmeņos izvietojušies 16 smaragdzaļi un kristāltīri ezeri,savā starpā savienoti ar vairāk nekā 90 ūdenskritumiem, burbuļojoši strautiņi un baltais dolomīts – tā ir Plitvices ezeru burvīgā pasaule. Jūs gaida brauciens ar elektrovilcieniņu, ar kuģīti pāri ezeram un neaizmirstamas pastaigas
dabā, tā parks atklās savu neaprakstāmo skaistumu.
Parkā neliela atpūta, pusdienu pauze un suvenīru iegāde. Atgriešanās viesnīcā. *(Ieejas biļetes – par papildus samaksu).

5. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras, vai izbraukuma ekskursija Nr.3: Dubrovņika (par papildus samaksu: 35 €).
Ceļosim gar gleznaino Adrijas jūras piekrasti līdz Dubrovņikai, kuru apskatīsim vietējā krieviski runājoša gida pavadībā. Viduslaikos Dubrovņika netika pakļauta ne varenajai Venēcijas republikai, ne Osmaņu impērijai, tāpēc saglabājusi greznus arhitektūras pieminekļus: ar mirdzošām marmora plāksnēm klātas ieliņas, vienu no vecākajām Eiropas aptiekām, Dominikāņu un Franciskāņu klosterus, strūklakas un masīvos cietokšņus. Brīvajā laikā pusdienu pauze, peldes Dubrovņiku pludmalē, iespējas pastaigāt pa pilsētas aizsargmūriem, apmeklēt seno aptieku vai sakrālās mākslas izstādi Franciskāņu klosterī. Vakarā atgriešanās viesnīcā.

     
   
   
   
   
   
   
   
 
   
   
   
   
   
 
   
6. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras, vai izbraukuma ekskursija Nr.4: Bosnija – Hercogovina. Mostara - Kravices ūdenskritums (par papildus samaksu: 35 €).
Hercogovines simbols ir Mostaras pilsēta, kuras vecpilsēta ir saglabājusi turku laiku mantojumu ar īpašo austrumu kolorītu. Pilsētā apskatāmas mošejas, osmaņu bagāto tirgoņu nami un pilsētas simbols - slavenais tilts pāri Neretvas upei, kā arī seno varkaļu amatnieku tirdziņš Kujundžiluk ar iespējām iegādāties skaistus seno
amatnieku suvenīrus un rotas lietas. Neskartās dabas apbrīnas vērts skaistums Trebižatas upes dabas parkā, kur no 28m augstuma krīt varenais Kravices ūdenskritums, iespējas izpeldēties pie ūdenskrituma. Vakarā atgriešanās viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Agri no rīta dodamies mājupceļā. Tranzīta brauciens cauri Horvātijai, Slovēnijai, Austrijai un Čehijai līdz viesnīcai Čehijas/Polijas robežas zonā. Nakts viesnīcā.

8. diena
Brokastis. Tranzīta brauciens pāri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās mājās.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
Medicīniska apdrošināšana;
izbraukuma ekskursija Nr.1 - Trogira un Splita – 25 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.2 - Plitvices Nacionālais parks – 35 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.3 - Dubrovņiks – 35 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.4 - Bosnija – Hercogovina – 35 € .
 
Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4; = Maksājot Rīgā = 115 € .
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4; = Maksājot Rīgā = 97 €/ bērniem līdz 13 gadiem (12.99).
 
Splitā katedrāle un Jupitera templis – 30 HRK;
Degustācija un vakariņas etnogrāfiskajā lauku sētā Etnoland – 32 € ;
Plitvices Nacionālais parks – 180 HRK ( jūlijs, augusts), 110 HRK ( maijs, sept, oktobris);
Dubrovņika franciskāņu vai domenikāņu klosteris – 35 HKR;
Dubrovņika akvārijs – 40 HKR;
Dubrovņikā pastaigas pa pilsētas mūriem – 90 HKR;
Mostaras mošeja - 3 € ;
Turku māja no 16.gs. – 3 € .
home