Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
27 077 039

Ērgļi, pingvīni, lauvas un karuseļi

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Ērgļi, pingvīni, lauvas un karuseļi

Tūristi uz Eiropu brauc ne tikai, lai baudītu tās seno kultūru, izsmalcināto virtuvi un brīnišķīgo arhitektūru. Eiropa ir arī vieta, kur baudīt ģimenes brīvdienas atrakciju parkos un doties asinsstindzinošos karuseļu braucienos. Vācija ir pārliecinoša līdere šajā jomā – veseli 20 atrakciju parki adrenalīna un piedzīvojumu meklētājiem. Mēs piedāvājam brīvdienas pavadīt Vācijas slavenākajos atpūtas un atrakcijas parkos!

1. diena
05:15 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijas Vācijas pierobežā.
 
2. diena
Brokastis. 
Pusdienlaikā ierašanās Walsrode putnu parkā. 
Tas ir lielākais šāda veida parks Vācijā un pat visā pasaulē. Te vienuviet var apskatīt pingvīnus, fazānus, flamingo, papagaiļus un izcili iespaidīgus plēsējputnus! Parka teritorijā notiek arī dažādi šovi. Tā ir īsta paradīze – 1000 dažādu putnu sugu! Nakts viesnīcā pie Hannoveres.
 
3. diena
Brokastis. 
Heideparks – 850 000m² platībā visdažādākās atrakcijas, dzīvnieku šovi, karuseļi, ūdensprieki, laivas un vilcieniņi.
Šeit varēsiet iztrakoties un izbļaustīties, samirkt līdz pēdējai vīlītei vai arī vienkārši pastaigāties gar Amerikas brīvības statuju, Vašingtonas Kapitolu, pa Holandes mazpilsētas ieliņām. Vai arī vērot, kā pa Misisipi upi slīd kravas baržas. Izklaide un piedzīvojumi lielākajā Ziemeļvācijas atrakciju "pilsētā" – Haideparkā! Jūs gaida raftings, bobslejs, amerikāņu kalniņi un citas galvu reibinošas atrakcijas. Mierīgākas atpūtas cienītājiem – delfīnu, papagaiļu, aligatoru šovi. 
Nakts viesnīcā pie Hannoveres.
 
4. diena
Safari – Serengeti parks. 
Serengeti parkā Hodenhāgenā ir četras tematiskās zemes: Dzīvnieku zeme, Pērtiķu zeme, Rotaļu zeme un Ūdenszeme. Dzīvnieku zemē vairāk nekā 110 ha platībā dzīvo 1500 savvaļas eksotiski dzīvnieki. Caur autobusa logu vērosim žirafes, lauvas, tīģerus, paviānus un citus dzīvniekus brīvā dabā. Savukārt, Eiropā sastopamos dzīvniekus – stirnas, kalnu kazas, ēzelīšus un daudzus citus būs iespējams gan pašiem barot, gan samīļot. Rotaļu zeme un Ūdenszeme piedāvā atrakcijas gan bērniem, gan pieaugušajiem - Viktorijas brīvā kritiena tornis, ūdens vilciens, virvju dārzs un dažādi karuseļi.
Nakts viesnīcā Polijā.
 
5. diena
Brokastis. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās mājās.

Ceļazīmes cenā ietilpst:
Transporta pakalpojumi ar tūrisma klases komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs)
Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus izdevumi:
Heideparks - no 50 EUR (4 – 11 gadi - 45 EUR) (Cenā iekļauts ieejas biļete un transfērs);
Serengeti parks - 30 EUR (4 – 12 gadi - 25 EUR);
Walsrode punu dārzs - 20 EUR (4 – 12 gadi - 16 EUR);
Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 120 EUR;
Piemaksa par papildvietu autobusā - 130 EUR. 
home