Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
27 077 039

Gleznainā Bavārija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Gleznainā Bavārija

Dienvidos atrodas Bavārijas brīvvalsts ar tās galvaspilsētu Minheni, kas izceļas ar bilžu grāmatu attēliem līdzīgu ainavisku skaistumu. Tās simbols ir neskarta daba, svaigs gaiss, kultūras bagātība un par leģendu kļuvušais bavāriešu omulīgais dzīves stils. Tautastērpu vai operas festivāli - ideāli piemērotu fonu šādiem pasākumiem piedāvā viduslaiku nocietinājumu pilis un pilsētiņas, greznas pilis un baroka stila baznīcas, kā arī Bavārijas metropoles. Tradīcijas un laikmetīgums šeit ir harmonijā.
Atpūtu meklējošiem un brīvā laika sportistiem paradīze ir daudzās dzidrās upes un ezeri, nacionālie parki un daudzās aizsargātās dabas un ainavu teritorijas, mistiskie meži un saulainie vīna dārzi, mežonīgi romantiskie vidēji augstie kalni un majestātiskās Alpu virsotnes.

1. diena
Izbraukšana no Rīgas 05:15. Ceļā Lietuva, Polija. Pusdienu pauze Polijā. Nakts pie Polijas-Vācijas pierobežā.
 
2. diena
Brokastis. Brauciens līdz Nirnbergai.
Apskates ekskursija pa Nirnbergu (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Nirnberga ir visvāciskākā no visām Vācijas pilsētām, greznu gotisko baznīcu, apburošu strūklaku, rotaļlietu, un piparkūku   pilsēta. Ekskursijas laikā pa pilsētu jūs iepazīsieties ar tās vēsturi un arhitektūru, redzēsiet unikālus pieminekļus: sv. Lorenca katedrāli, Veco Rātsnamu, sv. Sēbalda katedrāli, svētās Dievmātes baznīcu ar dejojošajiem cilvēciņiem, A. Dīrera māju muzeju, Kaizenburgas pili, no kuras atklājas lieliska pilsētas panorāma, bet pie Skaistās strūklakas jūs pat varēsiet pieskarties zelta gredzenam, un jūsu vēlēšanās izpildīsies.
Nakts viesnīcā Bavārijā. 
 
3. diena
Brokastis.
Izbraukuma ekskursija uz "Bavārijas Versaļu" - Herrenchiemsee pili (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Herrenchiemsee pils atrodas uz salas ezera vidū un ir celta pēc Versaļas parauga. «To veidoja otra Ludviga II elka – Francijas karaļa Ludviga XIV – stilā un vizuāli tai vajadzēja atgādināt Versaļas galmu,» stāsta Zaiga. Interesanti, ka pils tolaik izmaksāja 16,5 miljonus zelta marku (1 zelta marka = 0,3583 g tīra zelta), un, kaut arī apskatei tā atvērta tikai pēc karaļa nāves, un, neskatoties uz lielajām restaurācijas un uzturēšanas izmaksām, pateicoties milzīgajam apmeklētāju pieplūdumam, tā vairākkārtīgi «atpelnījusi» savas celtniecības izmaksas.Blakus salā atrodas klosteris, kura restorānā varēsiet atpūsties un nobaudīt jaukas pusdienas.
Mājupceļā iegriezīsimies palutināt sevi brīnišķīgā ūdens atpūtas kompleksā. Šī kompleksa atvērtais peldbaseins iziet tieši uz Chiemsee ezera krastu, kas rada sajūta it kā Jūs peldētu ezerā. No baseina ir iespējams ieraudzīt Herrenchiemsee pili un Alpu kalnu ainavas. Asu izjūtu cienītājiem ir iespēja nobraukt pa 70 metru garo ūdens slidkalniņu ar apgaismojumiem un ūdens efektiem, baseinu ar dabīgu ūdeni, kas ietek alā. Atgriešanās viesnīcā.
Nakts viesnīcā Bavārijā.
 
4. diena
Brokastis.
Brīva diena vai izbraukuma ekskursija uz Berhtesgādeni, Zalcburgu un Minheni (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Ekskursija unikālajās Berhtesgadenas sālsraktuvēs (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu), kur tiksiet ieģērbti interesantos tērpos, izvizināti pa pazemes raktuvēm un būs arī iespēja noskatīties filmu par sāls iegūšanu šajās raktuvēs senā pagātnē.
Zalcburga – Mocarta pilsēta Alpu pakājē. Apskates ekskursijā: Hohenzalcburgas cietoksnis, Mirabelas pils, Mocarta māja, Zalcburgas katedrāle.
Pēcpusdienā ierašanās Minhenē.
Minhene – Bavārijas galvaspilsēta, Vācijas sporta Meka un dienvidu pērle, kuru paši Bavārieši dēvē par zelta jaunatnes citadeli. Šeit ir savienotas šķiet nesavienojamas lietas, kas Minhenei ir ļāvis kļūt par Vācijas modernāko un vienlaicīgi drošāko pilsētu. Pastaiga pa vecpilsētu, kur skatīsiet Rātslaukumu ar slaveno pulksteni, veco un jauno Pinakotēku, Operu... Īstu Bavārijas gaisotni Jūs varēsiet izbaudīt, apmeklējot alus krodziņus.
Nakts viesnīcā Bavārijā.

5. diena
Brokastis.
Brīva diena vai izbraukuma ekskursija „Bavārijas pilis” (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Brauciens uz Bavārijas karaļa Ludviga II pilīm – Noišvānšteinu un Linderhofu.
Ludvigs II vēsturē ir  zināms kā  „Sapņu karalis”. Uz klints augstu virs Alpsee ezera paceļas viņa sapņu pils Noišvānšteina. Kad tiek pieminētas krāšņās Vācijas pilis, parasti prātā kā pirmā un skaistākā nāk tieši šī - Noišvānšteinas pils. Teiksmaino pili, kas 1869. gadā uzcelta uz augstas klints Altzē jeb Vecā ezera krastā, pamatoti uzskata par vienu no septiņiem jaunās pasaules brīnumiem. Šajā pārsteidzošajā arhitektūras brīnumā karalis smalki apvienojis fantāziju ar realitāti – par spīti pils pasakainajiem apveidiem tā tika aprīkota ar tā laika jaunākajām tehnoloģijām. Karaļa apartamenti bija aprīkoti ar centralizētu apkuri – pa caurulēm telpās pienāca karstais gaiss, tualetēs bija automatizēta ūdens nolaišanas sistēma, kalpu izsaukšanai izmantoja elektriskas ierīces, pilī darbojušies vairāki tālruņi. Šī ir viena no visvairāk apmeklētajām pilīm Vācijā un viens no populārākajiem tūristu galamērķiem visā Eiropā. Mūsdienās pili apmeklē aptuveni 1,4 miljoni tūristu gadā.
Linderhofas pils atrodas brīnišķīgā parkā un to uzskata par Versaļu miniatūrā. Tā ir karaliska villa rokoko stilā pēc franču parauga, veltījums Francijas karaļiem Ludvigam XIV um Ludvigam XV. Pompozās villas parkā atrodas stalaktītu ala, kuru Ludvigs II speciāli veidoja Vāgnera operu izrādēm.
Pēcpusdienā apmeklēsim arī vienu skaistākajiem benediktīnoešu klosteriem Etālā. Klostera brāļi nodarbojas ar vīnu, liķieru, alus, dažādu māksliniecisku rokdarbu izgatavošanu un ar to pelna sev iztiku. Tieši šeit tiek ražots oriģinālais liķieris Benediktīnietis. Veikaliņā iespējams iegādāties piecu dažādu veidu un stiprumu liķierus, arī medicīnas nolūkiem ražotos kalnu zālīšu uzlējumus un smēres. Atgirešanās viesnīcā.
 
6. diena
Brauciens līdz Rotenburgai pie Tauberes - pilsēta-muzejs, vācu romantikas iemiesojums. Šeit arī atrodas pasaules slavenais Ziemassvētku muzejs un Eiropā lielākais kriminoloģijas muzejs. Pilsētas vēsturiskā centra apmeklējums, kura laikā Jūs redzēsiet tirgus laukumu ar Rātsnamu, Sv.Jēkaba baznīcu ar unikālo altāru, kā arī viduslaiku kvartālus.
Nakts viesnīcā Polijas teritorijā.
 
7. diena
Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā atgriešanās mājās.
 
Ceļazīmes cenā ietilpst:
Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; AC, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildizdevumi:
Piemaksa par papildvietu autobusā - 120 EUR;
Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā - 120 EUR;
Ieejas biļetes Noišvānšteinas pilī - 12 EUR;
Akvaparks 2 stundas - 9 EUR/ bērniem - 4 EUR;
Pusdienas ~15 EUR;
Ieejas biļete Berhtesgadenas sālsraktuvēs - 19 EUR/ bērniem - 13 EUR.
 
EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas

Pērkot birojā

Pērkot uz vietas 

Ekskursija Nirnbergā

 20 EUR / bērniem 10 EUR

 30 EUR / bērniem 15 EUR

Izbraukuma ekskursija uz Berhtesgādeni, Zalcburgu un Minheni

 45 EUR / bērniem 25 EUR

 55 EUR / bērniem 35 EUR

Ekskursija uz "Bavārijas Versaļu"

 35 EUR / bērniem 20 EUR

 45 EUR / bērniem 30 EUR

Izbraukuma ekskursija "Bavārijas pilis"

 35 EUR / bērniem 20 EUR

 45 EUR / bērniem 30 EUR 

home