Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
20 414 114

Jāņu dziesmas Tatru pakājē

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Slovākija   »   Jāņu dziesmas Tatru pakājē

1. diena
Izbraukšana plkst.5:00. Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Krakovas apkaimē.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Rīta agrumā paredzēts cilvēku rokām veidotās unikālās pazemes sāls pilsētas  -Veličkas sāls raktuvju – apmeklējums 135 m dziļumā. Sāls iegūšana tagadējo raktuvju apvidū aizsākusies jau pirms 5000 gadiem, bet pirmā, pati senākā šahta izveidota 13.gs.otrajā pusē. Ilgajā darbības laikā raktuvju šahtas savijušās sarežģītā labirintā pat vairāk nekā 300 m dziļā pazemē, izveidojot vairāk nekā 2000 savstarpēji savienotas telpas deviņos līmeņos. Tiek uzskatīts, ka šahtu kopejais garums ir ap 350 km. Pārbraukšana uz Polijas ziemas galvaspilsētu Zakopani, kur viss atbilst kūrortam – pakārtots atpūtai un izklaidei: suvenīru bodītes, krodziņi, izklaides… Kamēr vieni ar pacēlāju var doties 1123m augstajā Gubalovkas virsotnē, lai palūkotos uz pilsētu no augšas un vērotu sniegotās kalnu virsotnes tālumā, tikmēr patiesiem kalnu cienītājiem iespēja paceltiesKasprova virsotnē 1987 m v.j.l. Šajā vietā gan pārnestā, gan tiešā nozīmē var stāvēt ar vienu kāju Polijā, ar otru – Slovākijā, un visa pasaule ir pie mūsu kājām. Kalnu apmeklējums iespējams tikai labos laika apstākļos. Pārbraukšana uz Slovākiju. Nakts viesnīcā Popradā.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Rīta pastaiga brīnumainajā stalaktītu un stalagmītu valstībā Beļanskas alā, lai noskaidrotu, kas 1370 m garajā ejā ir Augstais Doms, Pizas tornis, Sievasmātes mēle, Ledus krodziņš vai Hamburgers. Pēcpusdiena ir piemērots laiks atpūtai Popradas ūdens atrakciju parka āra un iekštelpu termālajos un relaksācijas baseinos, kur var izbaudīt rāmas peldes vai uzmundrinošu hidromasāžu, dažādas ūdens temperatūras un burvīgu atmosfēru. Vakarā iestiprināšanās Laupītāju krogā, kur saimnieki sarūpējuši slovāku tradicionālo maltita un slaveno Tatru tēju jestras čigānu mūzikas pavadījumā. Nakts viesnīcā Popradā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Pārbraukšana uz Pieninu Nacionālo dabas Parku, kur labos laika apstākļos gaidāms aizraujošs ~ 14 km garš divu stundu brauciens ar plostiem pa mežu un klinšu ieskauto līkumaino Polijas un Slovākijas robežupi Dunajecu. Tas ir pārsteidzošs piedzīvojums atraktīvu plostnieku pavadita, baudot dabas burvību. Noslēgumā  - izsalkuma remdēšana gorālu krogā. Pārbraukšana uz Poliju. Atkarībā no ierašanās laika Krakovā iespējama īsa iepazīšanās ar kādreizējo Polijas galvaspilsētu Polijas galvaspilsētu, kas slavena ar karaļu kronēšanas vietu Vāveles kalnā, karalisko promenādi, tirgus laukumu, pasaulē otro lielāko gotisko altāri Sv.Marijas katedrālē un taurētāju baznīcas zvanu tornī. Nakts viesnīcā Krakovas apkaimē.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu.

Cenā iekļauts:
Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu;
Nakšņošana viesnīcās. Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām;
Brokastis viesnīcās.

Papildus:
Veselības apdrošināšana;
Ieejas biļetes Veličkas sāls raktuvēs – 90 PLN pieaugušajiem; 70 PLN bērniem;
Gubalovka virsotne (turp/atpakaļ) – 23 PLN pieaugušajiem; 19 PLN bērniem;
Kasprova virsotne (turp/atpakaļ) – 70 PLN pieaugušajiem; 60 PLN bērniem;
Beļanska ala – 8 EUR pieaugušajiem; 7 EUR studentiem; 4 EUR bērniem;
Popradas ūdens atrakciju parks (3 st.) – 22 EUR pieaugušajiem; ~ 20 EUR bērniem;
Nacionālās vakariņas Laupītāju krogā ~ 25 EUR pieaugusajiem; ~ 20 EUR bērniem;
Brauciens ar plostiem un pusdienas gorālu krogā ~ 25 EUR no personas;
Krakovas ekskursija vietējā gida pavadībā - 15 EUR no personas;
Dzīvošanu vienvietīgā numurā – 80 EUR;
Papildvieta autobusā – 70 EUR;
Personiskie izdevumi.

home