Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Kalnu zeme-Slovākija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Slovākija   »   Kalnu zeme-Slovākija

Slovākija ir spēcīgu tradīciju un bagātu tautisko rakstu tērpta zeme, dziesmas un dzīvesprieks staro cilvēku sejās, bet kalnu maršrutos vējo apcerīgums; dresēto piekūnu tradīcijas; viduslaiku pilsētu un cietokšņu smarža; alpīnistu un vienkāršu kalnā kāpēju zeme; īpatnējo plostu raftings krāčainajās upēs. Slovākija ir zeme, kuras reljefa virsotnes iesniedzas mākoņos un, uzkāpjot tur, esam tuvāk dieviem…

1. diens
05:15 izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijas-Slovākijas pierobežā.
 
2. diena
Brokastis. Dienas pirmajā pusē dosimies uz vēsturisko Spiškas novadu. Apmeklēsiet vienas no lielākajām Eiropā – Spiškas pilsdrupas (pēc velēšanās, par papildsamaksu), kas atrodas leģendām apvītā kalnā, augstu virs apkārtējās teritorijas un vairākus gadsimtus piederējušas Polijas valdniekiem. Pilsdrupu un muzeja apskate.
Pēcpusdienā brauciens ar plostiem pa Dunajecas upi (labos laikapstākļos, pēc velēšanās, par papildsamaksu), kas ir robeža starp Poliju un Slovākiju. Brauciens noris apmēram 2 stundas pa 11 km garu trasi. Brauciena laikā Jūs varēsiet jūsmot par apkārtējās dabas skaistumu, vērojot klintis un klausoties ūdens skaņās. Vakariņas nacionālā krodziņā, kur baudīsiet tradicionālos slovāku ēdienus, klausīsieties tautas mūziku, varēsiet piedalīties Karpatu tautas – goraļu – spēlēs un rotaļās. 
Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā Slovākijā.
 
3. diena
Brokastis. Liptovas reģiona apskate.
Demanovas Brīvības ala (pēc velēšanās, par papildsamaksu) – skaistākā un interesantākā ala Slovākijā ar unikāliem Dabas Mātes veidotiem stalaktītiem, stalagmītiem, “sniega zāli”, pazemes ezeriņiem un upi. 
Pastaiga pa marķētām takām Zemajos Tatros (labos laika apstākļos, iespējams uzkāpt Chopok virsotnē).
Pēcpusdienā relaksācija ūdens atrakciju parkā “Aquacity” Popradā - slidkalniņi, tvaika pirts, saunas, masāžas strūklas, termālie baseini.
Nakts viesnīcā Slovākijā.
 
4. diena
Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana.
Brauciens uz Augstajiem Tatriem. Pastaiga pa kalnu takām Tatranska Lomnica un Stary Smokovec rajonā gar kalnu strautiem, ūdenskritumiem. Labos laika apstākļos iesakām ar pacēlāju uzbraukt Lomnicas smailē (2632 m) un pusdienas ieturēt kalnu krodziņā – hatā ar brīnišķīgu skatu uz kalniem. 
Augstie Tatri ir “mazākie no lielajiem”, salīdzinot ar pasaules augstāko kalnu rajoniem. Šeit vienas dienas, pat pāris stundu laikā varat izsoļot caur vairākām dabas zonām – no mežiem caur krūmājiem līdz augstkalnu pļavām un kailām klintīm...
Kalnu takas Augsto Tatru nacionālajā parkā ir labiekārtotas, piemērotas jebkura vecuma tūristiem!
Vakarā izbraukšana uz mājām. Nakts viesnīcā Polijā.
 
5. diena
Brauciens caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
 
CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
Piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcā - 60 EUR;
Piemaksa par papildvietu autobusā - 50 EUR ;
Ieejas biļetes Spiškas pilsdrupās - 6 EUR/ bērniem - 4 EUR;
Brauciens ar plostiem pa Dunanajecas upi + plostnieku vakars - 35 EUR/ bērniem - 27 EUR;
Demanovas Brīvības ala - 9 EUR/ bērniem - 7 EUR;
Pacēlāji Augstajos un Zemajos Tatros - 19 EUR;
Popradas ūdens parks AQUACITY - no 17 EUR/ bērniem - 14 EUR;
Medicīniskā apdrošināšana.
Bērni - līdz 12 gadiem!
home