Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
20 414 114

Krizantēmu svētki Lārā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Krizantēmu svētki Lārā

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena
Brokastis. Vācija. Pastaiga pa skaisto Baucenes vecpilsētu – Saksijas torņu pilsētu gleznainās Šprē upes augstajos, klinšainajos krastos. Turklāt ielās uzraksti ir divās valodās – ne tikai vācu, bet arī sorbu valodā. Sorbi jeb lužicieši – maza tauta – izsenis dzīvo Austrumsaksijā, patlaban viņu skaits ir ap 100 tūkstoši un tie pieder slāvu cilmei. Īsa iepazīšanās ar Drēzdeni – Saksijas federālās zemes galvaspilsētu, kas slavena ar mākslinieku un zinātnieku sasniegumiem. Pilsēta apbur ar tradīciju un mūsdienīguma sajaukumu, un tās neatkārtojamo šarmu var iepazīt, pastaigājoties pa brīnumskaisto iekšpilsētu, kuras centrā atrodas kūrfirstu un karaļu rezidence. Ne par velti to dēvē arī par Elbas Florenci! Nakts viesnīcā Bavārijā.

3. diena
Brokastis. Par vienu no skaistākām un romantiskākajām Vācijas pilsētām sauktās Heidelbergas apmeklējums kalnu ielokā Nekāras upes krastā. Ar funikulieri var uzbraukt līdz Heidelbergas pilij, kas ir kā atsevišķa pilsētiņa ar dzīvojamo ēku kompleksu, Aptieku muzeju un pasaulē lielāko vīna mucu. Pēcpusdienā iespējams ienirt Melnajos Mežos, nonākt pie teikām apvītā Mummelzē ezera 1000 m augstumā un doties nelielā pastaigā gar to vai ļauties kārdinājumam, lai izzinātu, kā top pasaulslavenā Švarcvaldes ķiršu torte un kā tā garšo ar tasi kafijas vai ķiršu šņabi (kirschwasser). Piedaloties ķiršu kūkas meistarklasē, ikviens saņems īpašu vietējās konditorejas sertifikātu un šī deserta recepti. Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Klāt diena, lai izbaudītu ar tūkstošiem košu krizantēmu rotāto Lāras vecpilsētu. Festivāls atklāj šo Āzijas puķu daudzveidību un iepazīstina ar krizantēmu kā mākslas objektu, Austrumu kultūras simbolu un pat kulinārijas delikatesi. Pievakarē iespēja veldzēties Bādenbādenes termālajos baseinos. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Mājupceļā piestāšana Vācijas „romantiskā ceļa” pilsētiņā Dinkelsbūlā un pastaiga gar nocietinājuma mūru ieskautās vecpilsētas ievērojamākajām vietām: Rotenburgas vārtiem, gotisko Sv.Jura baznīcu, Vācu namu u.c. Nakts viesnīcā Polijā.

6. diena
Brokastis. Mājupceļš cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu naktī atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu;
Nakšņošana viesnīcās. Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām;
Ēdināšana: brokastis viesnīcās.

Papildus:
Veselības apdrošināšana;
Heidelbergas pils un funikulieris – 12 EUR;
Švarcvaldes ķiršu tortes prezentācija un degustācija – 12 EUR;
Bādenbādenes termālie baseini un sauna (2 h apmeklējums) – 16 EUR;
Dzīvošanu vienvietīgā numurā – 145 EUR;
Papildvieta autobusā – 110 EUR;
Personiskie izdevumi.

home