Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
23 22 0000

Parīze un Senmišelas abatija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Francija   »   Parīze un Senmišelas abatija

1. diena
“Rīga – Rietumpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

2. diena
“Rietumpolija – Braunšveiga – Parīze”
Brokastis. Polija, Vācija. Īsa apstāšanās Braunšveigā (Braunschweig). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Ceļš pa Vāciju, Beļģiju, Franciju. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).

3. diena
“Parīze” 
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – Parīzes apskates ekskursija. Parīze (Paris). Apskates ekskursija ar autobusu: Lielie bulvāri, Opéra Garnier, Vandomas laukums, Konkordijas laukums, Tilerī dārzs, Luvra, d’Orsay muzejs, Rātsnams, Bastīlijas laukums, Panteons, Luksemburgas dārzs, Aleksandra III tilts, Invalīdu nams, Eifeļa tornis, Trokadero laukums, Šaijo pils, Elizejas lauki, Triumfa arka. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens ar kuģīti pa Sēnu: Parīzes tilti un salas, vēstures pieminekļi un krāšņi skati. Vakarā, par papildus maksu - iepazīšanās ar gleznaino un idillisko Monmartras kvartālu: Moulin Rouge kabarē, Sacré-Cœur bazilika, Monmartras Sv. Pētera baznīca, “Gleznotāju laukums”. Vakarā - atgriešanās. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).

4. diena
“Parīze – Senmišela – Fuzēra – Parīze”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sаnmišelu un Fužēru. Normandija. Senmišela Kalns (Le-Mont-Saint-Michel). “Rietumu brīnuma” - Senmišela abatijas (Abbaye du Mont-Saint-Michel) uz granīta klints Atlantijas okeāna Senmišelas Kalna līcī – patstāvīga apskate. Bretaņa. Pauze Fužēras (Fougères) pilsētā. Fužēras nocietinājumi, parki, augšpilsēta. Vakarā - atgriešanās. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).

5. diena
“Parīze – Senžermēnanlē – Šantijī – Parīze”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Senžermenanlē un Šantijī. Brauciens uz Senžermēnanlē (Saint-Germain-en-Laye) - pili, kurā ir dzimis “Saules karalis” Luijs XIV. Pils apskate no ārpuses, kā arī lieliska izdevība redzēt pasakainu Parīzes panorāmu no pils terases. Šantijī pils – prinča Kondē dzimtas pils - ir viena no skaistākajām Francijas pilīm. Tā ir celta uz klints un no visām pusēm to apskauj ūdens. Pils arhitektūrā ir apvienoti gotikas un baroka elementi. Blakus pilij atrodas brīnišķīgs parks, kuru veidoja slavenais galma arhitekts Lenotrs, kurš arī iekārtoja Versaļas parku. Iekšpusē Šantijī pils ir īsts muzejs, kur var baudīt izcilo mākslinieku darbus. Pēcpusdienā - izbraukšana. Tranzīts: Francija. Nakts – viesnīcā Ziemeļfrancijā.

6. diena
“Ziemeļfrancija – Antverpene – Polijas Rietumi”
Ceļš pa Franciju, Beļģiju. Antverpene (Antwerpen/Anvers) – lielākā Beļģijas Flandrijas pilsēta. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – pastaiga pa pilsētu. Het Steen cietoksnis, Grote Markt laukums, Antverpenes Dievmātes katedrāle, Meir iela-promenāde, Rubensa nams. Ceļš pa Beļģiju, Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

7. diena
“Rietumpolija – Rīga”
Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī no 7. uz 8. dienu.

Cenā ietilpst: 
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris),
naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
brokastis viesnīcās pēc programmas,
ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

Papildus izdevumi: 
Parīzes apskates ekskursija – 35 € ,
iepazīšanas ar Monmartru – 20 € ,
brauciens uz Senžermenanlē un Šantijī – 55 € (ieskaitot ieejas biļetes Šantijī pilī),
brauciens uz Senmišelu un Fužēru – 55 € (ieskaitit ieejas biļeti uz Senmišelas abatiju), 
pastaiga Antverpenē - 10 € ,
kuģītis pa Sēnu – 15 € ,
Parīzes transporta biļete - 1.90 € , 
medicīniskā apdrošināšana.

home