Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Saksijas Šveice

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Saksijas Šveice

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, pārbrauciens caur Lietuvas un Polijas teritorijām. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena
Brokastis. Dodamies ceļā uz Baucenes pilsētu - viduslaiku torņu apjoztā pilsēta ar gandrīz 1000 gadu vēsturi. Vecpilsētas mazās ieliņas, viduslaiku neskaitāmie torņi un baznīcas liek sajust viduslaiku garu. Vecpilsētas apskates ekskursija: Sv Pētera baznīca, celta 13gs., viens no lielākajiem pilsētas torņiem – Ūdens tornis, celts 1558. gadā; tas darbojās un apgādāja pilsētu ar ūdeni līdz pat 1965. gadam. Dosimies uz Vecpilsētas Tirgus laukumu, kuru apvij tā laika bagāto tirgoņu mājas, un pilsētas Rātsnams, celts baroka stilā, ir Tirgus laukuma pērle. Uzkāpsim Impērijas tornī, kurš tiek arī dēvēts par liekto torni, tā leņķis augšā ir 1m44, no šī torņa augšas vērosim skaisto skatu uz vecpilsētu. Ceļojuma turpinājumā braucam uz Kēnigšteinu, kura galvenais piemineklis ircietoksnis ar 750 gadu garu vēsturi. Pati pilsētiņa atrodas starp kalniem un tiek dēvēta par Saksonijas Šveici. No vienas puses ieskauta kalnos, un no otras paveras skats uz laukiem, vasarā apbērtiem ar ziediem. Kēnigšteinas cietoksnis ir unikāls un visvecākais un vislielākais tāda tipa cietoksnis Eiropā. Pēc ekskursijas brīvs laiks pastaigai gar pasakainām takām. Pārbrauciens uzBastei klintīm– klinšu parku. Nacionālais reģiona dabas parks, Saksijas Šveices turpinājums.Basteja tilts ir viens no ievērojamākiem un populārākajiem parka objektiem – stiepdamies pāri Elbas upei, tas atklāj parka daiļākos skatus. Panorāma, kura paveras mums, liks sajusties kā pasaules galotnē! Pastaiga parkā. Ceļš uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Drēzdenē.

3. diena
Brokastis. Brīva diena atpūtai, vai, pēc vēlmes, ekskursija Drēzdenē. Apskates ekskursija pilsētāar vietējo gidu krievu valodā. Drēzdene – «Vācijas mākslas galvaspilsēta», Jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitāmiem izciliem mākslas darbiem. Pilsēta lepojas ar varenām celtnēm: Pils rezidenci, kuru rotā mozaīka «Karaļu gājiens», Albertinums, katoļu galma baznīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zemper – opera. Drēzdenes Cvingerī atrodas gleznu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu «Siksta Madonna», šeit Jums būs iespēja sajust tās diženumu klātienē. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju «Vitenberga un Šprēvalde»*. Dodamies uzVitenbergu – Martina Lutera dzimtā pilsēta, kurā daudzas vēsturiskas vietas ir tieši saistītas ar Lutera bērnību un jaunību. Redzēsim veco Augustina klosteri, šodien dēvēts par Lutera māju, kurā Martins Luters ir dzīvojis un kalpojis. Pilsētas Tirgus laukums, iekļauts UNESCO sarakstā, glabā daudzus noslēpumus. Laukuma vidū atrodas galvenā pilsētas strūklaka un Martina Lutera bronzas statuja. Ekskursijas laikā redzēsim Svētās Marijas baznīcu, Visu svēto baznīcu, kuras vēsture ir cieši saistīta ar M. Luteru, daudzu mākslinieku mājas un vēlās gotikas ēras, kurām ir renesanses mājiens. Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Šprēvaldi – 1000 ūdens ceļu pilsētu! Mazi kanāli, laivas un plosti – šeit ir viss! Iekļauta UNESCO sarakstā, šī pilsētiņa tiek dēvēta par Marinēto gurķīšu pilsētu! Lai cik neticami, bet tieši te gurķīši tika marinēti jau sākot ar 8gs! Gurķīšu muzeja apmeklējums. Uzzināsim visus marinēšanas noslēpumus, ar ko marinēšana sākās un kāpēc, un atklāsim noslēpumu – kādēļ vēl šodien Šprēvalde tiek uzskatīta par marinēto gurķīšu karali!
Tiem, kas izvēlās palikt Drēzdenē, brīvais laiks - laiks suvenīru iegādei, pastaigai pa pilsētas veikaliem un laiks, lai izbaudītu Drēzdenes kulināro mantojumu. Vakarā atgriežamies viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Dodamies ceļā uz Berlīni. Pēc vēlēšanās, apskates ekskursija Vācijas galvaspilsētā: Berlīnes centrālais laukums- Aleksandra laukums un 368 metrus augstais Berlīnes televīzijas tornis, Sarkanais Rātsnams, kas ir uzbūvēts no sarkanrudiem ķieģeļiem un tā fasādē atveidotas Berlīnes vēstures epizodes, Sv. Marijas baznīca, Berlīnes Doms, Unter den Linden (Zem liepām) bulvāris - viena no Berlīnes pazīstamākajām ielām. Pastaiga šajā dziesmās apdziedātajā, ar poētisma auru apveltītajā ielā atklāj Berlīnes identitātes eleganto, akadēmisko aspektu. Ekskursijas laikā redzēsim arī  Berlīnes pilsētas simbolu - Brandenburgas vārtus, Tiergarten parku, Ķeizara Vilhelma baznīcu,«Europa Center» tirdzniecības centru, kas ir vecākais centrs šajā pilsētas daļā un tā centrā ir novietots neparasti veidots pulkstenis. Brīvais laiks Berlīnē. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

5. diena
Brokastis. Ceļš uz mājām. Tranzīts caur Poliju un Lietuvu. Vakarā atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”;
Nakšņošana viesnīcās. Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām;
Brokastis viesnīcās.

Papildus:
Veselības apdrošināšana;
Dzīvošanu vienvietīgā numurā –  90 EUR;
Papildvieta autobusā – 90 EUR;
Ekskursija Drēzdenē vietējā gida pavadībā - 15 EUR;
Ekskursija Berlīnē vietējā gida pavadībā - 15 EUR;
Izbraukuma ekskursija «Vitenberga un Šprēvalde» - 30 EUR;
Personiskie izdevumi;
Ieejas biļetes Kēnigšteinas cietoksnis - 7 EUR;
Ieejas biļetes Bastei klintis - 2 EUR;
Ieejas biļetes Vecmeisteru gleznu galerija Drēzdene - 15 EUR;
Ieejas biļetes Porcelāna kolekcija Cvingerā - 10 EUR;
Ieejas biļetes Pārcēlājs uz Raganu deju laukumu - 6.50 EUR, Pārcēlājs Vernigerode: no 4 EUR;
Šprēvalde laivu brauciens no 12 EUR.

home