Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
23 22 0000

Pasakainā Gruzija

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Gruzija   »   Pasakainā Gruzija

Lidojums Rīga-Tbilisi-Rīga par papildus maksu ~250 EUR.

Datums:
29.04.2018. – 04.05.2018.
20.06.2018. – 25.06.2018. 
29.07.2018. – 03.08.2018.
 
1. diena
Izlidošana no Rīgas 
 
2. diena
Ierašanās lidostā, pilsētā Tbilisi 03:25. 
Transfērs uz viesnīcu. Rīta atpūta. Ekskursija pa Tbilisi. Sākam ar Metekhi tempļa apskati, kas atrodas augstā kalnā.. Turpinājumā ar trošu vagonu pacelsimies pie Senā Tbilisi apskates objektiem- Narikala cietoksnis. No šejienes paveras elpu aizraujoša panorāma. Tālāk Abanotubani kvartāls, tad pastaiga pa šardenu-slavena iela ar daudziem restorāniem un kafejnīcām. Vakarā vakariņas nacionālā restorānā, ko papildinās gruzīnu dziesmu un deju koncerts. Naktsmiers Tbilisi.
 
3. diena
Brokastis viesnīcā. Šodien ceļojums uz seno alu pilsētu Upliscihe. Uplisches alas viena no pašām vecākajām vietām Kaukāzā, kas tika dibināta bronzas laikmetā . Pēc alu pilsētas apmeklējuma dodamies uz kalnu pilsētu. Atpakaļceļa apmeklēsim Metshetas pilsētu – seno Gruzijas galvaspilsētu, apmeklēsim arī Svetitshoveli katedrāli, kur kā runā, glabājas Jēzus Kristus auti. Tālāk Džvari klostera apmeklējums. Atgriešanās Tbilisi.  
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Šodien ceļojums uz Kakheti – slaveno vīnu n arhitektūras pieminekļu šūpulis. Sākumā apskatīsim Bodbe-Svētā Nina klosteris. Šeit Jūs varat iegādāties rotaslietas no sudraba, roku darbs, kurus veido šī klostera mūki. Tālāk dodamies uz Signagi-mīlas pilsēta. Tālāk, mēs padāvājam Jums Veleskihe ciemu, kurā vispirms Jums būs ekskursija senajā vīna pagrabā ‘’Numisi’’ , kаs ir 300 gadus vecs un ir klasisks Kakhetijas arhitektūras piemineklis. Turpinājumā degustācija – sarkanais un baltais mājās darināts vīns, mājās brūvēts čača. Vakarā atgriešanās Tbilisi. 
 
5. diena
Brokastis viesnīcā. Šodien sākam ceļu uz ziemeļiem , Galveno Kaukāzu grēdu. Dosimies uz Gaudari. Šajā paradīzes vietā, kas atrodas starp debesīm un kalniem,  Jūs varēsiet izbaudīt dabas skaistumu un svaigo kalnu gaisu. Pastaiga uz Svētās trīsvienības Gergeta baznīcu.  Pastaiga tur un atpakaļ aizņem 4 stundas, bet Jūs varat iznomāt mašīnu 4x4 par papildu maksu. Dodamies uz Tbilisi. Pa ceļam, pēc grandiozā živaļska rezervuāra, pie mūsu acīm parādīsies iespaidīgs un spēcīgs cietoksnis Ananuri. Vakarā ierodamies Tbilisi. Naktsmiers Tbilisi viesnīcā. 
 
6. diena
Viesu numuru atbrīvošana. Transfērs uz starptautisko  Tbilisi lidostu. Lidojums 04:10.
 
Cenā iekļauts:
Transfērs (Tbilisi lidosta – viesnīca – Tbilisi lidosta);
Ekskursijas;
Krievu valodā runājošs gids ;
Naktsmītne: 5 naktis Tbilisi viesnīcā; 
ēdināšana: 4 х brokastis viesnīcā, 1 х vakariņas;
Ieejas biļetes:
Gaisa vagoniņš
Upsliche;
Vīna degustācija un čača vīna pagrabs
ūdens– 1 pudele dienā cilvēkam.
 
Papildus:
Biļete lidojumam Rīga - Tbilisi – Rīga ~ 240 EUR ;
Apdrošināšana.
 
Viesnīcas 3* 
Tbilisi: Hotel Light House Old City 3*(http://lh-hotel.info) vai citas. 
home