Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
27 077 039

Tūre uz Gruziju (izlidošana no Viļņa)

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Gruzija   »   Tūre uz Gruziju (izlidošana no Viļņa)
Brauciena datums  Lidojums / Viesnīca
(+ekskursijas pēc vēlmes 159 €)
Lidojums / Viesnīca / Transfērs
28.03.2018 389 € 494 €
18.04.2018 389 € 494 €
09.05.2018 389 € 494 €
20.06.2018 389 € 494 €
11.07.2018 389 € 494 €
25.07.2018 389 € 494 €
15.08.2018 389 € 494 €
29.08.2018 389 € 494 €
12.09.2018 389 € 494 €
19.09.2018 389 € 494 €
10.10.2018 389 € 494 €
17.10.2018 389 € 494 €

   

Brauciena cenā 
Lidojums / Viesnīca iekļauts: 

Pēc vēlmes ekskursijas pakete 135 € pēc vēlmes kurā iekļauj

Lidojums / Viesnīca / Transfērs 

 • Lidojums Viļņa – Kutaisi – Viļņa
 • Rokas bagāža, kas nav smagāka par 10 kg, izmērs nepārsniedz 42 x 32 x 25 cm.
 • Izmitināšana viesnīcā 7 naktis ar brokastīm
 • Grupas vadītāja pakalpojumi 

+ Ekskursijas pakete 135 € pēc vēlmes

 • Ekskursija uz Batumi
 • Ekskursija Kutaisī Ekskursija Tibilisī
 • Ekskursija uz Kaheti, Bodbe, Signagi.
 • Ekskursija uz Mchetu.
 • Ekskursija uz alu pilsētu
 • Upliscihe Transfērs Rīga-Viļņa-Rīga
 • Transporta pakalpojumi
 • Lidojums Viļņa – Kutaisi – Viļņa
 • Rokas bagāža, kas nav smagāka par 10 kg, izmērs nepārsniedz 42 x 32 x 25 cm.
 • Izmitināšana viesnīcā 7 naktis ar brokastīm
 • Grupas vadītāja pakalpojumi 
 • Transporta apkalpošana

1.diena
Transfērs Rīga-Viļņa. Lidojums Viļņa – Kutaisi. Došanās uz Batumi – pilsēta un osta Melnās jūras piekrastē. Batumi ir Andžarijas galvaspilsēta un galvenais tūrisma centrs mūsdienu Gruzijā, kas piesaista tūristus ar vēsturisko centru pilsētā. Ierodoties Batumi jūs sagaidīs pilsētas apskates ekskursija. Pēc vēlmes pusdienas (papildu maksa 15 €) Ceļš uz viesnīcu . Nakts viesnīcā. Nakts viesnīcā.

2.diena
Brokastis Pēc izvēles ekskursija uz kalnaino Adžariju (papildu maksa 25 €) . Botāniskā dārza apmeklējums (ieejas biļete ~3.5$ (atkarībā no valūtas kursa dienā, kad apmeklēsim Botānisko dārzu)). Botāniskā dārzā atrodas vairāk nekā 5000 augu sugas, formas un šķirnes, kā arī pāri 2000 koku un krūmu šķirņu. Daudzi šeit ierodas lai apbrīnotu šo savākto skaistumu vienā vietā.Slavenā ūdenskrituma Macunheti apmaklējums, kā arī apmeklēsim arkveidīgo carienes Tamāras tiltu. Tālāk mūsu ceļš ved uz vecāko cietoksni Gruzijā – Gonio cietoksni (ieejas biļete 2 $). Atgriešanās Batumi. Nakts viesnīcā.
 
3.diena
Brokastis Numuriņu atbrīvošana. Brīvs laiks pilsētā.Pēcpusdienā došanās uz Tibilisi,pa ceļam(papildu maksa 15 €) pūsdienas. Ierašanās Tbilisi. Iekārtošanās viesnīcā.
 
4.diena
Brokastis. Brīvs laiks. Ekskursija Tbilisi. Tbilisi – viena no skaistākajam Aizkaukāza pilsētām. Ekskursijas laikā būs iespēja redzēt un apmeklēt Sv. Trīsvienības Katedrāli (Sameba), kas ir vienotās Gruzijas valsts simbols. Tieši šajā katedrālē svētdienās notur dievkalpojumu gruzīnu pareizticīgās baznīcas galva. Tālāk ceļš vedīs uz Narikala cietoksni. Tajā būs iespēja nokļūt ar gondolām. Narikala cietoksnis ir senākais un slavenākais Gruzijas senatnīguma piemineklis, tas ir cietokšņu komplekss Vecajā Tbilisi, pilsētnieki to dēvē par „valsts sirdi un dvēseli”. No šejienes varēsi vērot Tbilisi skatus un iemūžināt visskaistākās bildes. Gājiens lejup uz vecpilsētu, kur vēlreiz būs iespēja aplūkot Narikala cietokšņa skatus. Pilsētas teritorija ir sēra pirts vieta. Karstu sērūdeņraža ūdeni piegādā no avota, kas plūst no Mtabori kalna dzīlēm. Kādreiz kvartālu apbūvēja tirdzniecības mājas, amatnieku darbnīcas. Pastaigas ekskursijas laikā pa vecpilsētas ieliņām Tu redzēsi pieminekli režisoram Sergo Paradžanovam, Sioni dievnamu – te glabājas viens no Gruzijas baznīcu svētumiem – Sv. Nino krustu, Miera tiltu – viens no 13 pasaules tiltiem ar visneparastāko arhitektūru, pastaigāsieties pa Rike parku — jauna atpūtas zona Tbilisi centrā, gar Kūras upi. Brīvs laiks pēc ekskursijas. Ceļš uz viesnīcu. Nakts viesnīcā.
 
5.diena
Brokastis. Brauciens uz Gruzijas vēsturisko apgabalu austrumos – Kahetiju. Vīnogulāju apgabals, kas ir brīnumaina vieta vīna darināšanai. Pirmo Kahetijā apmeklēsiet Cinandali muzeju. Cinandali – XIX gadsimta rezidence, kur dzīvoja aristokrāti. Mājā ir oriģināli interjera priekšmeti. Apkārt mājai ir ļoti skaists parks, kas ieturēts angļu stilā (ieejas biļete muzejā tiek apmaksāta atsevišķi). Tālāk dosieties uz Bodbe, slaveno sieviešu klosteri Gruzijā, kas ir vispāratzītais Gruzijas svētums. Klosteri dibināja Sv. Nino apbedīšanas vietā, un tas ir viens no pirmajiem kristiešu kulta celtnēm Gruzijas teritorijā. Saskaņā ar leģendu, klosteri dibināja pēc cara Miriana pavēles, Nino laikabiedra. Te būs iespēja nobaudīt „klostera maltīti”(papildu maksa 15 €). Visi tā ieņēmumi tiek virzīti jaunā dievnama celšanai par godu Sv. Nino vecākiem. Pēc pusdienām Tu varēsi apmeklēt Sv. Nino kapu un kaut ko vēlēties. Divu kilometru attālumā no Bodbe atrodas Signagi– mīlestības pilsēta, uz kurieni arī vedīs tālākais ceļš. Pilsēta ir uzradusies nojauktā cietokšņa vietā, tāpēc tā ir it kā ieskauta trīsstūrī, ko veido labi saglabājusies pilsētas siena, torņi un vārti. Pilsētā ir saglabāti 19. gs. dzīvojamo māju arhitektūras paraugi Dienviditāļu klasicisma stilā ar gruzīnu elementiem. No jebkura cietokšņa torņa paveras skats uz Alazanas ieleju. Pēc pilsētas apskates (pēc vēlēšanās) būs iespēja degustēt vīnu (papildu maksa 15 €) Vakarā (pēc vēlēšanās) būs iespēja nobaudīt vakariņas vienā no labākajiem valsts restorāniem. Te varēsi baudīt gruzīnu ēdienus, folkloru, dzīvo mūziku un dejas! (papildu maksa 25 €) Ceļš uz viesnīcu. Nakts viesnīcā.
 
6.diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Mchetu. Mcheta – viena no senākajām pilsētas apmešanās vietām Gruzijas teritorijā. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt 11. gs. Svetichoveli dievnamu, ko izveidoja akmens bazilika vietā. Tas kalpoja par gruzīnu tautu garīgo centru. Džvari dievnams – šī celtne izaug no klints. Tai ir konusveida virsotne. Tieši šo vietu Ļermontovs ir aprakstījis savā poēmā „Mciri”. Pārbrauciens uz gruzīnu ciematiņu, kur viesus laipni sagaidīs un pacienās ar ēdieniem. Būs iespēja piedalīties gruzīnu ēdienu gatavošanas meistarklasē un nobaudīt pēc senajām receptēm darinātus vīnus (par papildu samaksu 20 €). Pārbrauciens kalnos. Alu pilsētas Upliscihe apmeklējums – viena no senākajām apmešanās vietām Gruzijas teritorijā. Alu pilsēta atgādina lielu skudru pūzni, kas ir iecirsts klintī. To uzbūve tik pabeigta sen pirms mūsu ēras, pateicoties senā cilvēka milzīgiem pūliņiem (ieejas biļete alā tiek apmaksāta atsevišķi). Ceļš uz viesnīcu, kas atrodas Kutaisi. Nakts viesnīcā.
 
7.diena
Brokastis. Ekskursija Kutaisi. Kutaisi vēsture ir ļoti sena, tās teritorijā ir atrastas paleolīta laikmeta apdzīvotas vietas. Paleolīta laikmets spēlē nozīmīgu lomu Gruzijas vēsturē. Šobrīd Gruzijas teritorijā ir atrasti un izpētīti vairāk nekā 400 šī laikmeta pieminekļi. Gruzijā ir 6 rajoni, kur ir izplātīti paleolīta laikmeta pieminekļi. Šī pilsēta saglabā savu nozīmi kā svarīgs Gruzijas kultūras centrs. Apskates ekskursijas laikā mēs aplūkosim un apmeklēsim Mocameta klosteri. Šeit Jūs varēsiet ievēlēties viskvēlāko vēlmi un tā noteikti piepildīsies. Nakts viesnīcā.
 
8.diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz lidostu. Lidojums Kutaisi-Viļņa. Transfērs Viļņa-Rīga.

Papildus, pēc vēlmes tiek apmaksāts:
Pusdienas  Batumi – 15 €
Klostera maltīte – 10 €
Vīna degustācija Alazani ielejā – 15 €
Vakariņas vienā no labākajiem valsts restorāniem – 25 €
Pusdienas ciematiņā – 25 €
Ieejas biļete Cinandali muzejā un alu pilsētā
Ieejas biļetes apmaklējuma vietās
Ekskursija uz kalnaino Adžariju – 25 € (vismaz 20 cilvēku grupa)

Papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās — 130 €.

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadazinājumu.
Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007). 

 

home