Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
27 077 039

Jaunais gads Romā (ar Jaungada vakariņām)

Antario.lv   »   Itālija   »   Jaunais gads Romā (ar Jaungada vakariņām)
1. diena
Ierašanās Romā. Lidostā Jūs sagaidīs pārstāvis ar uzrakstu “Antario”. Transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Romas centrā.
 
2. diena
Brokastis. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu, ekskursija(autobuss+pastaiga) “Neatvairāmā naksnīgā Roma”. 
Daudzus apskates objektus Romā ieteicams apskatīt tieši vakarā, jo tie tiek skaisti apgaismoti siltās gaismās, ko izstrādājuši itāļu arhitekti. Sākot no Republikas laukuma Jūs brauksiet garām Izstāžu zālei un nokļūsiet Venēcijas laukumā, kas ir ģeogrāfiskais un politiskais Romas centrs. Braucot garām Romas Forumam, Kolizejam, Konstantīna Arkai un Lielajam Cirkam Jūs iegrimsiet Imperiālās Romas atmosfērā. Izbraucot uz Tibras upeas krastmalu Jūs pārcelsieties nākamajā laikmetā, brauksiet garām eiropeiskajam kvartālam – Geto, Sinagoga, fantastiskajai Sv.Enģeļa pilij, kam sekos iespaidīgā Sv.Pētera katedrāle pie Vatikāna. Braucot gar Aureliāna mūri, kas ir daļa no Borgēzes Villas, Jūs redzēsiet vienus no skaistākajiem Romas vārtiem, kas atrodas starp antīkajam sienām: Tautas vārti, aiz kuriem atrodas Tautas laukums un caur Pinčiana ostu Jūs nokļūsiet Veneto ielā, kas ir saldās dzīves simbols. Un protams varēsiet iemest monētu veiksmei pašā skaistākaja Romas strūklakā – Trevi.
Nakts viesnīcā Romas centrā.
 
3. diena
Brokastis. Brīvais laiks. Ekskursija pa Romu ar vietējo krievvalodīgo gidu, kuras laikā redzēsiet Kolizeju, Romas Imperātoru forumus, Venēcijas laukumu, Panteonu, Navonas laukumu ar cetru upju strūklaku. Vakarā transfērs uz restorānu un jaungada vakariņas ar dzīvo mūziku. Transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Romas centrā.
 
4. diena
Brokastis. Brīvais laiks. Otrajā dienas puse pēc vēlēšanās par papildmaksu brauciens uz Romas pilīm ar vīnu, sieru un desu degustāciju. Izmantojiet iespēju apskatīt kalnus Romas apkārtnē, kas veidojusies no vulkānu izvirdumiem. Šīs viduslaiku pilsētiņas Albānijas kalnos izsenis bijušas iecienītas atpūtas vietas Romas Imperātoriem. Šī tradīcija tiek ievērota arī mūsdienās. Kastel Gandolfo pilsētā, kur kādreiz atradusies leģendārā pilsēta Alba Longa, Rema un Romula dzimtene, atrodas Romas Pāvesta villa. Baudīsim Nemi ezera panorāmu, kura krastos cauru gadu aug meža zemenes. Šeit apstāsimies, lai nogaršotu vietējos vīnus, sierus un desas.
Nakts viesnīcā Romas centrā.
 
5. diena
Brokastis. Pēc vēlēšanās par papildmaksu ekskursija uz Vatikānu ar vietējo krievvalodīgo gidu, kuras laikā apmeklēsiet Vatikāna Muzeju, Siksta Kapellu un Svētā Pētera Katedrāli. Vatikāna Muzejs ir viens no nozīmīgākajiem pasaules muzejiem. Dārglietu kolekcijas un dāvanas Pavestiem, ko papildina unikali mākslas darbi, kas veidoti tieši Vatikānam: Siksta Kapellas freskas un Rafaēla istabas. Siksta Kapella pazīstama visā pasaulē ar Mikelandželo freskām, šeit tiekas kardināli, kad izvēlas nākamo Pāvestu. Programmas spilgtākais brīdis būs Svētā Pētera laukuma un katedrāles apskate. 
Brauciens uz Kastel Romano autletu pēc pirkumiem par zemām cenām. 5 kv.km.autleta tradīsiet dažādu brendu mantas, kas tiek tirgoti ar atlaidēm no 30-70%. Brauciens notiek pēc Vatikāna Muzeja apmeklējuma.
Nakts viesnīcā Romas centrā.
 
6. diena
Brokastis. Transfērs uz lidostu.
 
Cenā iekļauts:
Lidojums;
5 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm Romas centrā(Termini rajonā);
Transfērs uz/no viesnīcas;
Ekskursija ar vietējo krievvalodīgo gidu Romā(3 stundas);
Jaungada vakariņas ar dzīvo mūziku;
Transfērs uz/no restorāna.
 
Cenā nav iekļauts:
Ekskursija Naksnīgā Roma - 30 EUR;
Ekskursija Romas pilis - 45 EUR;
Ekskursija uz Vatikāna muzejiem, Siksta Kapellu un Sv.Petera katedrāli(bez rindas) - 50 EUR;
Brauciens uz Kastel Romano autletu - 20 EUR;
Austiņas uz katru ekskursiju – 2.50 EUR;
Tūrisma nodoklis – 4 EUR par nakti.
 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

home