Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
27 077 039

Atpūta Portugālē Algarves piekrastē

Antario.lv   »   Portugāle   »   Atpūta Portugālē Algarves piekrastē
Ceļojuma datums Ceļojuma cen
(+eksk. pakete 199 EUR)
Cena bez eksk. pakete Vietas
01.10.2018 STOP SALE STOP SALE STOP SALE

08.10.2018
4* viesnīca

439 EUR 578 EUR Ir
15.10.2018 299 EUR 478 EUR Ir
22.10.2018 no 349 EUR no 528 EUR Ir
 
1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga-Seviļa (~7:45-11:15).
Apskates ekskursija Seviļā.
Ekskursija Seviļā – Andalūzijas galvaspilsētā. 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstādes paviljona apskate. Apmeklēsiet pasaulē lielāko gotikas katedrāli un Karalisko pili Alkazaru. Tālāk seko ekskursija skaistākajās Seviļas vietās: Spānijas laukums, Marijas Luīzes parks, Torre del Oro, kā arī tipiskais ebreju kvartāls.
Ceļš uz viesnīcu Algarvē.
Iekārtošanās, atpūta.
Algarve – tā ir Portugāles dienvidu piekraste, kur atrodas vistālāk uz dienvidiem esošais punkts Eiropā. Lieliskās pludmales ar zeltainām smiltīm brīnumainu klinšu ielokā stiepjas no Sagres zemesraga līdz Guadianas upei. Te var apmeklēt vēl arābu periodā celtos cietokšņus, izbaudīt lielisku Atlantijas virtuvi un saprast, kas ir “neatkārtojams portugāļu raksturs”.
Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursija uz vistālāko dienvidos esošo punktu – Sagres zemesragu (Sv. Vinsenta zemesrags) un Lagušas pilsētiņu. 
Tieši Lagušā Heinrihs Jūrasbraucējs dibinājis slaveno jūrniecības skolu, no šejienes kuģi devās uz tālajām zemēm. Redzēsim Lagušas cietoksni un fortu, tās senās ieliņas, kuras caurvij ceptās zivs aromāts.  Pēc vēlēšanās, var apmeklēt fortu Bandeira (ieeja ~2 EUR/cilv.) un vergu tirgu – skumjo vēstures lappuses liecinieku.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
 
4. diena  
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē došanās ekskursijā uz Silveš cietoksni.
Pilsēta, kas kādreiz ir bijusi lielā romiešu apmešanās vieta un Al-Algarb arābu provinces galvaspilsēta. Pilsētā ir saglabājies cietoksnis, kas ir celts no sarkanā smilšakmens. Šaurās arābu ieliņas ej uz leju no pakalna uz Arade upi un veido vārdiem neaprakstāmu sajūtu, it kā ienirstot vēsturē. Pēc vēlēšanās, Silveš cietokšņa apmeklējums - ~2 EUR/cilv.
Pēc cietokšņa apmeklējuma dosimies uz vispopulārāko vietu Algarvē, kuru apmeklē visi uz šejieni atbraukušie tūristi – Ponta da Piedade grotu sistēmu, kur miljonu gadu garumā okeāna vilnis izskaloja brīnumainas alas un formas no zeltainām piekrastes smiltīm.  Grotu apskate tiek veikta laivās no ūdens (pēc vēlēšanās).
Pastaiga ar kuģīti uz Ponta da Piedade grotām visiem interesentiem. Pastaiga notiks tikai tad, ja ir navigācija (papildu maksa uz vietas –15 EUR, bērniem līdz 10 gadiem - 7,50 EUR).
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā. 
 
5. diena
Brokastis.
Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursija uz Portugāles galvaspilsētu - Lisabonu (papildu maksa 50 EUR). 
Lisabona ir viena no vissenākajām Eiropas pilsētām. Gadu gaitā tā ir mainījusies līdz nepazīšanai, jo tā ir saglabājusi visu traģēdiju rētas, kas plosījušās Portugālē, it īpaši 1755. gada zemestrīce. Tikai neliels Belenas rajons atgādina par kādreizējo Portugāles galvaspilsētas diženumu.  Mēs redzēsim Jeronima klosteri un Belenas torni, pieminekļus, kas ir uzskaitītas UNESCO sarakstā. Jeronima klosteris un Belenas tornis – spilgts neparastā manuelino stila paraugs, kuru var sastapt tikai Portugālē. Tajā ir apglabāts Vasko de Gama, kā arī daudzi karaļi. Blakus atrodas Prezidenta pils, Kariešu muzejs, lieliskais Impērijas laukums un piemineklis pirmatklājējiem. Blakus atrodas vissenākā fabrika, kas ražo slavenos pasteis de belem – saldās kūciņas, kas obligāti jānogaršo.
Ekskursijas laikā apmeklēsim Baiša un Alta rajonus, apmeklēsim Eduardo 7. parka skatu laukumu, Marķīza Pombala laukumu, galveno pilsētas prospektu – Neatkarības prospektu, apmeklēsim galveno Komercijas laukumu un senos Alfamas kvartālus, Se katedrāli un apmeklēsim lielisku Rossio laukumu un staciju, pastaigāsimies pa senāko Augusto ieliņu, redzēsim Santa Justa liftu – ieklausīsimies pilsētas elpā un mēģināsim sajust tās garu.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursija uz Faro – Algarves reģiona galvaspilsētu.  
Faro dibināja finikieši Formoza upes palienē, un kā uzskata zinātnieki, šajā vietā ir atradusies leģendāra Ossonoba pilsēta.  Redzēsim slaveno Karmo baznīcu un kaulu kapliču (ieeja ~1 EUR/cilv.), Faro cietoksni un neatkārtojamas upes ainavas, kā arī varēsim nogaršot Algrves vīģeskoka, mandeļu un pupiņu saldumus. Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Nakts viesnīcā.
 
8. diena
Brokastis, numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz lidostu.
Lidojums Seviļa - Rīga (~12:00-17:30).

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga – Seviļa – Rīga;
Rokas bagāža līdz 5 kg;
Nododamā bagāža līdz 20 kg;
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi;
7 naktis viesnīcā;
7 x brokastis viesnīca.

Ekskursiju-transporta pakete 199 € :
Apskates ekskursija Seviļā;
Ekskursija Lagušā;
Ekskursija Sagres zemesragā;
Ekskursija Faro;
Ekskursija Silvešā.
 
Papildus:
Ekskursijas brauciens uz Lisabonu - 50 € ;
Papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 140 € ;
Pastaiga ar kuģīti uz ūdens grotām - 15 €, bērniem līdz 10 gadiem - 7,50 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.
 
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadazinājumu.
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas un laiki kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

home