Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursiju tūre uz 9 naktīm (28.01.19)

Antario.lv   »   Arābu Emirāti   »   Ekskursiju tūre uz 9 naktīm (28.01.19)
Datums Ceļojuma cena
+eksk. pakete 349 EUR
Celojuma cena
bez eksk. paketes
03.12.2018 STOP SALE STOP SALE
28.01.2019 399 EUR 679 EUR

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga – Dubaija (RIX-IST 12:55 – 16:50; IST – DXB 19:35 – 01:05).

2. diena
Transfērs uz viesnīcu, atpūta.
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē (pēc vēlēšanās) Krabju medības (papildu maksa 60 EUR).
Krabju medības ir viena no eksotiskākajām ekskursijām, kas norisinās vakarā. Medības sākas līdz ar tumsas iestāšanos: tūristi, apbruņojušies ar lukturīšiem un trejžuburiem, dodas ar motorlaivām uz lagūnas sēkļiem, kuros ir pilns ar krabjiem. Instruktors jums sniegs apmācību par krabju medībām, jūsu medījumu pagatavos pavāri, bet noslēgumā jums būs iespēja baudīt izsmalcinātas vakariņas. 
Atgriešanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
 
4. diena
Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, par papildu maksu ekskursijas programma „Jaunā Dubaija”.
Persijas līča piekrastē esošais Dubaijas emirāts skaitās pēc platības otrs lielākais Apvienoto Arābu Emirātos. Tas ir arī Tuvo Austrumu galvenais tūrisma centrs. Jaunā Dubaija pārspēs jūsu iztēli ar saviem debesskrāpjiem un smalkajām viesnīcām, un apburs jūs ar savu neparasto austrumu šarmu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet Islāma centru, kurā apskatāmi austrumu daiļamatniecības izstrādājumi. Redzēsiet arī pasaules visgreznāko viesnīcu - „Buru” Burj Al Arab, kas uzbūvēta uz salas, kas atrodas 280m attālumā no krasta. Tālāk jūs dosieties uz Dubaijas Venēciju – Jumeirah rajons tā nodēvēts pateicoties plašajam kanālu tīklojumam, kas caurauž kūrorta teritoriju, un pa kuriem pārvietojas tradicionālās laivas – abras. Tāpat jūsu sajūsmu izsauks viesnīca Atlantis. Apmeklēsiet arī vismodernāko Dubaijas rajonu – Dubai Marina, kas ir īsta pērle pilsētas arhitektūras mantojumā. Ekskursijas noslēgumā jūs dosieties uz pasaulē lielāko tirdzniecības un izklaides centru – Dubai Mall, kas atrodas Dubaijas centrā un kurā jums tiks dots brīvais laiks, lai pastaigātos pa veikaliem, papusdienotu vai aplūkotu pasaules lielākā slēgtā akvārija skaistumu. 
Brīvs laiks.
Tālāk, pēc vēlēšanas par papildusmaksu -  safari brauciens ar džipu ( papildu maksa 50 EUR). Šis, protams, ir uzmanības cienīgs izbrauciens, kura laikā varēsiet izbaudīt gan mierīgu vizināšanos, gan straujus nobraucienus pa nogāzēm un traukšanos augšup pa smilšu kāpām. Brauciena laikā rodas sajūta, ka džipa driftēšana tiek kontrolēta un nav pamata uztraukties par drošību, jo ekskursiju vada pieredzējuši autovadītāji, kuriem piemīt vajadzīgās prasmes un veiklība, lai izbraucienu padarītu interesantu un pietiekami ekstrēmu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet beduīnu ciematu, kur jūs baudīsiet vakariņas, vizināšanos ar kamieļiem, krāsainu deju šovu, varēsiet iegūt sev hennas tetovējumus, baudīt ūdenspīpi un dzērienus.
Ekskursijas dienas noslēgumā Jūs redzēsiet apbrīnojamu strūklaku šovu blakus visaugstākajai celtnei Dubaijā un visaugstākajam debesskrāpim pasaulē Burj Khalifa, kas pēc formas atgādina stalagmītu. Te varēsiet uzņemt bildes, kas visu mūžu atgādinās Jums par Dubaiju.
Atgriešanas viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, par papildu maksu brauciens uz Omānu (papildu maksa 49 EUR + 150 dirham maksa par kuģīti ) ar iespēju nopeldēties Indijas okeānā.
Tradicionālo arābu kuģi DHOW dosimies gar Indijas okeāna piekrasti uz Musandam pussalu. Brauciena laikā Jūs redzēsiet mazos, kalnu un jūras ieskautos zvejnieku ciematiņus. Piestājot lagūnā, jums būs iespēja, peldot ar niršanas masku, iepazīt zemūdens faunu. Varbūt, ja jums paveiksies, jūs ieraudzīsiet arī delfīnus, kas peldēs un nirs kopā ar jums.
Pēc tam uz kuģa jums tiks uzklātas pusdienas, arābu tēja un kafija. Ieinteresētie varēs piedalīties zvejošanā.
Atgriešanās viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz Fudžeiru.
Pa ceļam apmeklēsim paklāju un augļu tirgus. Tirgū ir milzīga paklāju izvēle, kas ir ražoti dažādās valstīs, nacionālie izstrādājumi un suvenīri, kā arī visdažādākie augļi. Fudžeira —  emirāts ar smilšainām pludmalēm un kalnainiem zemesragiem, gleznainām aizām, minerālūdens avotiem un zaļumu. Pilsēta ir rotāta ar skulptūras kompozīcijām ar tradicionālajiem arābu motīviem un virkni strūklaku un pieminekļu, tādi kā Al Badia mošeja – viena no senākajām Apvienoto Arābu Emirātu mošeja, Fudžeiras cietoksnis - forts atrodas senās pilsētas centrā, augstos pakalnos, netālu no Castle Roud ceļa. Tālāk pusdienas viesnīcas Sandy Beach hotel & SPA restorānā.
Brīvs laiks, iespējams nopeldēties, pasauļoties gleznainā viesnīcas Sandy Beach hotel& SPA pludmalē.
Atgriešanās viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Vakarā, pēc vēlēšanas, tranfērs uz “Global Village” (piemaksa 25 EUR).
Izstādes-izklaides kompleks “Global Village” apvieno vairāk nekā 10 paviljonu, kuros tiek demonstrētas spilgtās tradīcijas un dažadu pasaules tautu panākumi, ka arī tajā tiek izvietota lielākais koncert laukums, kurā uzstājās ar priekšnesumiem un konkursiem.
Brīvs laiks. Atgriešanas viesnīcā.
 
8. diena
Brokastis viesnīcā.
Ekskursijas brauciens uz Veco Dubaiju un Šardžu.
Vecā Dubaija. Kā jau jūs redzējāt – Dubaija ir pārsteigumu pilna pilsēta, kuras izzināšanai nepieciešams bezgalīgi daudz laika. Un šodien jūs atklāsiet Veco Dubaiju, kas atrodas Dubai Creek līča krastā, un sapratīsiet, ka kontrasts starp jauno un veco Dubaiju ir milzīgs. Apskatīsiet arī Dubaijas valdnieka pili, tai skaitā arī vienu no galvenajiem pilsētas apskates objektiem – skaisto Džumeira mošeju. Jūs pastaigāsieties pa vēsturiskā rajona Bastaki vecajām ieliņām un apmeklēsiet Dubaijas Novadpētniecības vēstures muzeju (ieejas biļetes cena ~3 dirhami). Tad pāri upei uz otru krastu jūs pārcels ar arābu tradicionālajām laivām – abrām, un jums būs iespēja pastaigāt pa slavenajiem Dubaijas tirgiem. Garšvielu tirgū jūsu apskatei būs izlikti tradicionālie tautas medicīnas līdzekļi, dažādi garšaugi un garšvielas. Zelta tirgū veikalos atrodami tūkstošiem dažādu darinājumu no zelta, kuru daudzveidība ir pārsteidzoša. Pēc vēlēšanās, par papildu maksu piedāvājam neaizmirstamu ceļojumu uz Dubaija dziļumiem pa Persijas līča kanāliem uz pirāta kuģa.
Šardža pēc platības ir trešais lielākais emirāts un Arābu Emirātu kultūras galvaspilsēta. Pilsētā atrodami 16 muzeji, saglabājušās vairums vēsturisko ēku, senie Meredžas kvartāli un torņi. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet pašu galveno islāma vēstures un literatūras pieminekli Korānam, kas attēlo Svēto Grāmatu. Tas atrodas pilsētas galvenajā laukumā, kuru ieskauj visdažādākās kultūras iestādes – Musulmaņu kultūras centrs, AAE Arheoloģijas muzejs, „Rozā” mošeja, Karaļa Feisala mošeja. Apmeklējot Islāma civilizācijas muzeju(ieejas biļetes cena ~7 dirhami), jau pie ieejas jūs redzēsiet skulptūras, kas atvestas šurp no dažādām islāma valstīm un atspoguļo islāma mākslu. Tālāk jūs dosieties uz Centrāltirgu, ko dēvē arī par „Zilo tirgu”, jo tā sienas ir klātas ar zilām arābu flīzēm. Tirgus, kas atrodas gleznainās Halida lagūnas piekrastē, ir Šardžas lielākais tirdzniecības centrs un tirgus. Tirgū iespējams iegādāties jebko – tradicionālo apģērbu, mūsdienu tehnoloģijas iekārtas, juvelierizstrādājumus, lādītes, dunčus un arābu amatnieku radītus izstrādājumus un pašu pieprasītāko un populārāko preci - paklājus.
Brīvs laiks pusdienām un suvenīru iegādei. 
Atgriešanās viesnīcā.
 
9. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursijas brauciens uz Abu Dabi.
Pa ceļam uz Arābu Emirātu galvaspilsētu Abu Dabi, jūs apmeklēsiet arī „nākotnes pilsētu” Masdar City. Pilnībā pabeigt šo projektu plānots 2030.gadā. Masdaras enerģētikas sasniegumu noslēpums ir ne tikai saules bateriju izmantošanā, bet arī tajā, ka pilsēta ir projektēta tā, lai ēkas pēc iespējas mazāk sakarstu, bet ietves un ceļi pastāvīgi atrastos ēnā. Tālāk jūs dosieties uz Emirātu galvaspilsētu un pašu bagātāko valsts pilsētu – Abu Dabi. Šeit viss tiek būvēts ļoti pārdomāti un dārgi. Abu Dabi iedzīvotāji mīl izklaidēties ne tikai kolekcionējot retro automašīnas un rīkojot autosacīkstes privātajā Formula – 1 trasē, bet arī vizināties pa Persijas līci ar savām privātajām jahtām. Atpūtas stils Abu Dabi ir cienījams un nosvērts: ja nav Dubaijas steigas, nav arī Dubaijas sastrēgumu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet arī kādu arhitektūras šedevru, pēc izmēriem sesto lielāko mošeju pasaulē – Šeiha Zaida mošeju.
Šī mošeja apžilbina ar nevainojamo dizainu un sniegbalto marmoru. Sava krāšņuma, izmēru un projekta izmaksu dēļ mošeja ir viena no lielākajiem musulmaņu tempļiem. Pēc tam jūs apmeklēsiet desmitiem kilometru garo krastmalu, kas pārvērsta par vienu no lielākajiem parkiem Tuvajos Austrumos, kurā atrodami gan bērnu laukumiņi, gan restorāni, gan klubi, kafejnīcas, gan strūklakas, parki un dārzi. Pie greznās Emirate Palace viesnīcas jūs varēsiet iemūžināt redzēto fotogrāfijās. Šīs viesnīcas grandiozums Jūs satricinās līdz sirds dziļumiem. Bet Abu Dabi tirdzniecības un izklaides centrā Marina Mall jūs varēsiet atpūsties, papusdienot un iepirkties. Pēc brīvā laika, dodoties tālāk gar Ferrari parku, kas atrodas uz Jas salas, jūs redzēsiet Formula -1 trasi. 
 
10. diena
Transfērs uz lidostu.
Lidojums Dubaija - Rīga (DXB – IST 02:40 – 06:40; IST – RIX 10:00 – 12:00).
 
Cenā iekļauts:
Bagāža līdz 30 kg;
Lidojums Rīga – Dubaija - Rīga;
Rokas bagāža līdz 8 kg;
Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
8 naktis 4* viesnīcā ar brokastīm (Acacia 4* vai alternatīva (lūdzam precizēt pie menedžera));
Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā.

Ekskursiju pakete 349 EUR:
Ekskursijas brauciens uz Fudžeiru (ieeja pludmale + pusdienas 85 dirhēms);
Ekskursijas programma “Jaunā Dubaija” ;
Ekskursijas programma “Vecā Dubaija un Šardža” ;
Ekskursijas brauciens uz Abu Dabi.
 
Papildus:
Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 200 € ;
Bērniem līdz 12 gadu vecumam, dzīvojot viesnīcas vienā numuriņā ar 2 pieaugušajiem, nodoklis netiek piemērots;
Tūristu nodeva ~ 7,5 dirhami /cilvēks/nakts;
Nodoklis par pievienotu vertību ~ 2-6 EUR/numurs/nakts (atkarība no viesnīcas);
Apdrošināšana;
Vīza LR nepilsoniem;
Brauciens uz Omānu - 49 € + (papildus tiek apmaksāts brauciens ar kuģīti ~150 dirhēms);
Transfērs uz "Global village" - 25 € ;
1 x vakariņas viesnīcā ~15 € (apmaksa pie grupas vadītāja, uz vietas);
Krabju medības - 60 € ;
Dubaijas Novadpētniecības vēstures muzejs – ieejas biļete 3 dirhami;
Safari brauciens ar džipu - 50 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Individuāls transfērs uz viesnīcu no 150 € par mašīnu turp/atpakaļ.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

home