Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ajūrvēda ilgai dzīvei, Kerala

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indija   »   Ajūrvēda ilgai dzīvei, Kerala

Šis brauciens ir pilnīgi nestandarta pasaules izziņas ceļojums. Ceļojums ar mērķi sevi sakārtot un harmonizēt, iegūt gara brīvību un prieku dzīvot. Kur tas notiks? – viesnīcā ar ajurvēdas centru, kur saņemsiet ķermeņa attīrīšanas un atjaunošanas programmu, kas ietver sevī gan procedūras, ko saskaņosiet ar ārstu, gan ajūrvēdas ēdienkarti visa ceļojuma laikā. Indijā jūs sagaidīs silti laika apstākļi, saullēkti un saurieti, peldes baseinā un Indijas okeānā, pastaigas, jogas nodarbības, sirsnīgas sarunas, jauni draugi, pārliecināsieties kādu baudu sniedz sevis mīlēšana un iepazīsiet sevi jaunās dimensijās.

Rīga – Abu Dhabi – Trivandruma – Kerala – Trivandruma – Abu Dhabi – Rīga

1. diena
21:00 pulcēšanās Rīgas lidostā. 23:30 – lidojums Rīga – Abu Dhabi.

2. diena
07:30 ielidošana Abu Dhabi. Gaidot nākošo lidojumu, izvēlei iesakām Abu Dhabi apmeklēt Šeiha Zajeda Lielo mošeju (Sheikh Zayed Grand Mosque). Papildus maksa par taksometru uz mošeju ~ 20 EUR. Lielo mošeju cēla no 1996. līdz 2007. gadam.  To projektēja Sīrijas arhitekts Yousef Abdelky. Apbūves komplekss aizņem aptuveni 12 hektārus. Mošejas projektu realizēt aizsāka Apvienoto Arābu Emirātu beidzamais prezidents Šeihs Zaides bin Sultans Al Nahyan, kurš vēlējās izveidot struktūru, kas apvienotu islāma pasaules kultūras daudzveidību ar arhitektūras un mākslas vēsturiskajām un mūsdienu vērtībām. Viņa pēdējā atpūtas vieta atrodas blakus esošajam kompleksam. 22:05 lidojums Abu Dhabi – Trivandruma.

3. diena
03:40 ielidošana Trivandrumā. Transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta. Konsultācija  ar ajūrvēdas ārstu. Ārsta nozīmētās procedūras. Pusdienas. Sauļošanās, peldēšanās, pastaigas pa Indijas okeāna piekrasti. Vakariņas. Nakts viesnīcā standarta numuriņā bez kondicioniera.

4. diena
No rīta meditācija un joga.  Jogu var izvēlēties – iesācējiem un ar pieredzi. Brokastis. Ajurvēdas procedūras, kas mijas ar citām aktivitātēm: atpūtu kokospalmu ēnā, peldēšanos okeānā vai baseinā. Vakarā joga. Brokastis, pusdienas vakariņas. Vakariņu laikā – muzikāls pavadījums.

5. diena
No rīta meditācija un joga. Ajurvēdas procedūras, kas mijas ar citām aktivitātēm: atpūtu kokospalmu ēnā, peldēšanos okeānā vai baseinā vai sauļošanos. Vakarā joga. Brokastis, pusdienas vakariņas. Vakariņu laikā – muzikāls pavadījums.

6. diena
No rīta meditācija un joga. Ajurvēdas procedūras, kas mijas ar citām aktivitātēm: atpūtu kokospalmu ēnā, peldēšanos okeānā vai baseinā vai sauļošanos vai sarunas ar ārstu par ajūrvēdu.  Vakarā joga. Brokastis, pusdienas vakariņas. Vakariņu laikā – muzikāls pavadījums.

7. diena
No rīta meditācija un joga. Jogu var izvēlēties – iesācējiem un ar pieredzi. Ajurvēdas procedūras, kas mijas ar citām aktivitātēm: atpūtu kokospalmu ēnā,peldēšanos okeānā vai baseinā, vai sauļošanos vai ekskursija pa Keralas ūdens kanāliem. Vakarā joga. Brokastis, pusdienas vakariņas. Vakariņu laikā – muzikāls pavadījums.

8. diena
No rīta meditācija un joga.  Jogu var izvēlēties – iesācējiem un ar pieredzi. Ajurvēdas procedūras, kas mijas ar citām aktivitātēm: atpūtu kokospalmu ēnā,peldēšanos okeānā vai baseinā, vai sauļošanos vai ekskursija uz Kovalam (papildus samaksa). Vakarā joga. Brokastis, pusdienas vakariņas. Vakariņu laikā – muzikāls pavadījums.

9. diena
No rīta meditācija un joga. Ajurvēdas procedūras, kas mijas ar citām aktivitātēm: atpūtu kokospalmu ēnā,peldēšanos okeānā vai baseinā, vai sauļošanos vai ekskursija uz ajūrvēdas augu pārstrādes uzņēmumu (papildus samaksa). Vakarā joga. Brokastis, pusdienas vakariņas. Vakariņu laikā – muzikāls pavadījums.

10. diena
No rīta meditācija un joga.  Jogu var izvēlēties – iesācējiem un ar pieredzi. Ajurvēdas procedūras, kas mijas ar citām aktivitātēm: atpūtu kokospalmu ēnā,peldēšanos okeānā vai baseinā, vai sauļošanos, vai ajūrvēdas ēdienu gatavošanas meisterklase (papildus samaksa). Vakarā joga. Brokastis, pusdienas vakariņas. Vakariņu laikā – muzikāls pavadījums.

11. diena
No rīta meditācija un joga. Ajurvēdas procedūras, kas mijas ar citām aktivitātēm: atpūtu kokospalmu ēnā,peldēšanos okeānā vai baseinā, sauļošanos. Vakarā joga. Brokastis, pusdienas vakariņas. Vakariņu laikā – muzikāls pavadījums.

12. diena
No rīta meditācija un joga. Ajūrvēdas procedūras, kas mijas ar citām aktivitātēm: atpūtu kokospalmu ēnā,peldēšanos okeānā vai baseinā, sauļošanos. Pēcpusdienā izvēlei: zobārsta apmeklējums (higiēnists) – par papildus maksu.  Atpūta. Vakarā joga. Brokastis, pusdienas vakariņas. Vakariņu laikā – muzikāls pavadījums.

13. diena
No rīta meditācija un joga. Ajurvēdas procedūras, kas mijas ar citām aktivitātēm: atpūtu kokospalmu ēnā,peldēšanos okeānā vai baseinā, sauļošanos. Pēcpusdienā izvēlei: sari ģērbšanas tehnika un sari demostrējumi (bez maksas). Vakarā joga. Brokastis, pusdienas vakariņas. Vakariņu laikā – muzikāls pavadījums.

14. diena
No rīta meditācija un joga. Ajurvēdas procedūras, kas mijas ar citām aktivitātēm: atpūtu kokospalmu ēnā,peldēšanos okeānā vai baseinā, sauļošanos. Pēcpusdienā izvēlei: sari ģērbšanas tehnika un sari demostrējumi (bez maksas).  Vakarā joga. Brokastis, pusdienas vakariņas. Vakariņu laikā – muzikāls pavadījums.

15. diena
No rīta meditācija un joga.  Ajurvēdas procedūras, kas mijas ar citām aktivitātēm: atpūtu kokospalmu ēnā,peldēšanos okeānā vai baseinā, sauļošanos. Vakarā joga. Brokastis, pusdienas vakariņas. Vakariņu laikā – muzikāls pavadījums.

16. diena
Agri no rīta transfērs uz Trivandrum lidostu. 04:45 – 07:40 lidojums Trivandruma – Abu Dhabi. 09:25 – 14:00 Abu Dhabi – Rīga.

Kas jāzina izvēloties šo ceļojumu:
Ajūrvēda ir vairāk nekā 5000 gadus sena ārstniecības sistēma ķermeņa un gara uzturēšanai labā formā;
Ajūrvēda aplūko cilvēku kā vienotu sistēmu;
Programmā iekļautas ķermeņa un gara attīrīšanas - atjaunošanas kopums sastāv no: tikšanās ar ajūrvēdas ārstu, anamnēzes, ķermeņa konstitūcijas noteikšanas un ķermeņa attīrīšanas un atjaunošanas procedūrām, katra indivīda ārstēšanas plāna sastādīšanas. Ieteikumiem kā turpmāk dzīvot: fiziskā un emocionālā plānā.

Kam paredzēts šis ceļojums:
Cilvēkiem, kuri vēlas kaut ko mainīt savā dzīvē;
Cilvēkiem, kuri grib dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi esot veseliem un labā fiziskā formā;
Cilvēkiem, kuri vēlas attīrīt savu ķermeni no dzīves gaitā uzkrātiem sārņiem un to atjaunot;
Cilvēkiem, kuri vēlas absolūti atslēgties no ikdienas pienākumiem un stresa;
Cilvēkiem, kuri vēlas palutināt savu ķermeni un garu ar ikdienas ķermeņa eļļas masāžām un citām procedūrām;
Cilvēkiem, kuriem nav sveša Indijas veģetārā virtuve vai arī, kas vēlas to iepazīt un iemīlēt;
Piedāvātā 4* viesnīca un ajurvēdas centrs ir  zaļojošu koku un ziedošu krūmu ieskauts;
Dabiska okeāna pludmale. Okeāns atrodas 3 – 5 minūšu gājiena attālumā no viesnīcas. Brīnišķīgi saulrieti, ko var apvienot ar peldēšanos saulrieta laikā un garām pastaigām pa smilšu pludmali. Okeāna ūdens un gaiss vienādā  temperatūrā ~ 30°C.
Trīsreizēja ēdināšana – ajūrvēdas virtuve;
No terapijas brīvajā laikā var nodoties saviem iemīļotajiem hobijiem: lasīt, zīmēt, gleznot, adīt, tamborēt, sauļoties, peldēties baseinā vai okeānā, doties pastaigās gar okeānu (botas ieteicamas), nodoties bezgalīgām filozofiskām sarunām, piedalīties jogas nodarbībās. Galu galā – mīlēt sevi. Brīnišķīgs pasākums pāru attiecību uzspodrināšanai un stiprināšanai.

Cenā iekļauts:
lidojums Rīga – Trivandruma – Rīga;
dzīvošana 4* kūrortā standarta numurā bez kondicioniera;
Indijas vīza;
ajurvēdas attīrīšanas un atjaunošanas terapijas pakete;
brokastis, pusdienas, vakariņas – ajurvēdas virtuve;
transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
joga un meditācija, bezmaksas internets.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās;
fotogrāfija 5.5 cm x 5.0 cm uz balta fona;
apdrošināšana.

home