Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Atveseļošanas tūre uz Lisa Medical Wellness & SPA

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Polija   »   Atveseļošanas tūre uz Lisa Medical Wellness & SPA
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgā. Tranzīts Polijas un Lietuvas teritorijā.
Iekārtošanās „Mona Lisa Medical Wellness & SPA” SPA viesnīcā (https://www.monalisa.com.pl/) Kolobžegā. Vakariņas, atpūta.
Viesnīca „Mona Lisa Medical Wellness & SPA” atrodas Kolobžegās pilsētas parka zonā, ~500 m attālumā no pludmales. Viesu ērtībai numuriņi ar privāto vannas istabu, mēbelēm, fēnu un TV, bezmaksas Wi-Fi visā viesnīcas teritorijā.
Atpūta viesnīcā „Mona Lisa Medical Wellness & SPA” ir lieliska iespēja ne tikai atpūsties, bet arī uzlabot savu pašsajūtu un fizisko stāvokli. Sanatorijā strādā lieliski speciālisti, šeit ir plašs atveseļošanas procedūru klāsts, atsaucīgs personāls.
 
2. diena
Brokastis. Brīva diena.
Vakariņas.
 
3. diena
Brokastis.
Ekskursija Kolobžegā.
Kolobžega — viens no populārākajiem Polijas Baltijas piekrastes centrālās daļas kūrortiem. Kūrortā ir lieliskas atpūtas iespējas — tīra jūra, smilšainas pludmales, ezeri, meži.
Viena no populārākajām pilsētas apskates vietām ir „jaunā vecpilsēta”: 20. gs. uzcelto ēku kvartāli, atdarinot senos laikus. Pilsētas dienvidu daļā atrodas katedrāle un gotikas stilā uzcelta rātsnama ēka, kur atrodas mūsdienu mākslas galerija. Brīvs laiks.
Atgriešanās sanatorijā.
Vakariņas.
 
4. diena
Brokastis. Brīva diena.
Vakariņas.
 
5. diena
Brokastis. Brīva diena. Vakariņas.
 
6. diena
Brokastis. Ekskursija Košalinā.
Košalina piedāvā daudzveidīgas izlaides iespējas gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem, pirmkārt jau senlaicīgus pieminekļus (14. gs. gotikas katedrāle, 15. gs. gotikas nams, Sv. Ģertrūdes baznīca), kultūras iestādes (Kultūras centrs 105, Baltijas Drāmas teātris, muzejs, filharmonija). Šeit atrodas populārie tirdzniecības centri: Atrum, Emka, Kosmos.
Brīvs laiks. Atgriešanās sanatorijā.
Vakariņas.
 
7. diena
Brokastis. Brīva diena.
Vakariņas.
 
8. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Gdaņsku.
Ekskursija pilsētā.
Gdaņskā ir ļoti daudz apskates vietu, piemēram, Dluga un Dlugi Targ ielas. Tās ir vienas no senākajām ielām Gdaņskā, kur kādreiz dzīvoja bagātie Gdaņskas patricieši. 80 m augstumā slejas Galvenās pilsētas rātsnama kupols, kas tika celts no 1379. līdz 1492. gadam. Aplūkot slaveno karaļu portretus var Artusa pagalmā. Netālu no Artusa pagalma atrodas vēl viena apskates vieta — Neptūna strūklaka, kas tika uzcelta 1633. gadā. Par īpatnējo Gdaņskas simbolu uzskata krānu Motlavā, kas kalpojis lai iekrautu un uzstādītu mastus uz kuģiem... Par spilgtu Renesanses stila paraugu kalpo Zelta vārti. Tas ir skaists 17. gs. piemineklis. Netālu no vārtiem atrodas 15.-16. gs. celtnes. Brīvs laiks.
Došanās uz Rīgā Ierašanās vēlu vakarā.
 
Cenā iekļauts:
Dzīvošana „Mona Lisa Medical Wellness & SPA” SPA viesnīcā - 7 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Vieta komfortablā autobusā.
 
Ekskursiju pakete 199 EUR:
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Ēdināšana divreiz dienā, dzīvojot sanatorijā (brokastis un vakariņas);
1 konsultācija pie speciālista (ārsts-terapeits);
2 atveseļošanās procedūras dienā (P.-Pt.);
Baseina, saunas, burbuļvannas izmantošana;
Ekskursija Kolobžegā;
Ekskursija Gdaņskā;
Ekskursija Košalinā.
 
Papildus:
Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā sanatorijas numuriņā - 150 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Apdrošināšāna.
home