Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Austija-Bavārija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Austrija   »   Austija-Bavārija

1. diena
“Rīga – Čehijas austrumi”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Prāgā.

2. diena
“Čehijas austrumi – Vīne – Zalcburga”
Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju. Austrijas galvaspilsēta Vīne (Wien). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās par papildmaksu - iepazīšanās ar pilsētu: rātsnams, parlamenta ēka, Ringstraße, valsts Opera, Sv. Stefana katedrāle, Hofburgas pils, Marijas Terēzes laukums. Nakts – viesnīcā Austrijā, Zalcburgas apkaimē.

3. diena
“Zalcburga – Bādišle – Sanktvolfganga ezers – Zalcburga”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Bādišli, Zalcburgas centru. Fotopauze pie Sanktvolfganga ezera (Sankt Wolfgangsee). Bādišle (Bad Ischl) – kalnu balneoloģiskā kūrortpilsēta pie Traunes upes. Ķeizaru villa (Kaiservilla) – ķeizara Franca Jozefa un ķeizarienes Elizabetes vasaras rezidence. Mūsdienās villas īpašnieks – Markuss Habsburgs. Villas un dārzu apmeklēšana. Zalcburga (Salzburg) atrodas Alpu kalnu ziemeļu nogāzē. Zalcburga ir viens no ievērojamākiem Austrijas un Eiropas kultūras centriem — Zalcburgas baroka stilā veidotajai vecpilsētai tika piešķirts UNESCO pasaules kultūras mantojuma statuss. Zalcburgā piedzimis komponists Volfgangs Amadejs Mocarts. Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru, Hohensalzburg cietoksnis (apskate no ārpuses). Nakts – viesnīcā Austrijā, Zalcburgas apkaimē.

4. diena
“Zalcburga – Ērgļa līgzda – Grossgloknera Alpu ceļš – Cellamzē – Zalcburga”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Ērgļa ligzdu un pa Grossgloknera ceļu. Vācija. Bavārija. „Ērgļa ligzda” (Kehlsteinhaus) Kēlšteinas virsotnē (1850 m v.j.l.) – māja, kas Ādolfam Hitleram tika dāvināta 50 gadu jubilejā. Lielisks skatu laukums, no kura var aplūkot Alpu kalnu varenumu. Austrija. Visskaistākais kalnu ceļš Austrijā – Grossgloknera Alpu panorāmiskais ceļš (Großglockner-Hochalpenstraße). Visaugstākās kalnu ceļu pārejas Austrijā (2505m) šķērsošana. Pauze Cellamzē (Zell am See) kūrortpilsētā. Nakts – viesnīcā Austrijā, Zalcburgas apkaimē.

5. diena
“Zalcburga – Karaļezers – Bādreihenhalle – Zalcburga”
Brokastis. Vācija. Karaļezers (Königssee) - garenas formas ainavisks ezers, kuru no visām pusēm ielenc stāvi kalni.  Kruīzs ar kuģīti līdz Sv. Bartolomeja baznīcai. Bādreihenhalles (Bad Reichenhall) kūrortpilsēta. Pēc vēlēšanās Rupertus Therme termālkompleksa apmeklējums. Atpūta. Nakts – viesnīcā Vācijā, Minhenes apkaimē.

6. diena
“Zalcburga – Polijas rietumi”
Vācija. Bavārija. Bavārijas galvaspilsēta Minhene (München). Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – iepazīšanās ar pilsētu. Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru: Maksimiliāna iela, Rezidence, Hofbräuhaus, Vecais Rātsnams, Sv. Pētera baznīca, Marijas laukums, Jaunais Rātsnams, Frauenkirche, Sv. Miķeļa baznīca. Tranzīts. Nakts - viesnīcā Polijas rietumos.

7. diena
“Polijas rietumi – Rīga”
Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī.

Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris);
naktsmītnes viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas;
brokastis viesnīcās pēc programmas;
ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

Papildus:
iepazīšanās ar Vīni - 20 € ;
brauciens uz Bādišli, Zalcburgas centru (ieskaitot biļeti uz Ķeizaru villu un dārziem) - 65 € ;
brauciens uz Ērgļa līgzdu un pa Grossgloknera ceļu (ieskaitot biļeti un pacelāju uz Ērgļu līgzdu un Grossgloknera ceļa maksu) - 65 € ;
brauciens uz Karaļezeru un Badreihenhalli (ieskaitot kuģa biļeti) - 55 € ;
iepazīšanās ar Minheni - 20 € ;
Rupertus Therme – 19.50 € ;
medicīniskā apdrošināšana;
papildmaksa par dubultvietu autobusā - 100 € ;
papildmaksa par 1-viet. izmitināšanu viesnīcās - 140 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home