Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Dievu ieleja un templis, kurā izpildās visas vēlēšanās!

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Nepāla   »   Dievu ieleja un templis, kurā izpildās visas vēlēšanās!

1. diena
Ierašanās Katmandu - Himalaju valsts (1400 m). Tikšanās lidostā ar tradicionālajiem šallem (Gata) un transfērs uz viesnīcu.
Ierašanās, izmitināšana un atpūta.
Pēc nelielas atpūtas, ekskursija: pie budistu stūpas Svayambudnath ( vairāk pa 2.tūkst. gadiem) - viena no visvairāk svētam stūpam Nepālā, kas atrodas pilskalna virsotnē uz rietumiem no Katmandu ielejas. Swayambhunath pilskalns, kā teica Trilshuk Rinpoče, bija tūkstošiem budu svētīta un būs vēl svētīta ar šis kalpas budiem, un Dalai Lamas VII teica, ka šī stūpa - pasaules laimes avots un izrunātas  lūgšanas šeit ir "13 reizes miljardu" lielu spēku. Vakarā 19:00 - Sasveicināšanas svinīgās vakariņas ar Nepālas virtuvi un tautas dejām. Nakšņošana viesnīcā.

2. diena
No rīta joga ar meistaru - ceļš uz veselību un skaistumu (aptuveni 1 stunda).
Brokastis viesnīcā. Ekskursijas: Uz Hindu tempļa komplekss - Pashupatinath, tika uzcelts 7. gadsimtā. Viņš ir viens no četriem slavenākajiem Svētās Hindu svētnīcām Šivā.
Šeit jūs varat ieraudzīt seno Hindu tempļus un akmeņu statujas (7-8 cm), ceļojošus svētos -  sadhu un novērot hindu tradīcijas. Tibetas klosteri Copan skola Gelug-pa Nepālā, atrodas 8 km attālumā no Katmandu ziemeļaustrumos. Klosteris atrodas gleznainā pasaku kalna virsotnē Katmandu nomalē, netālu no Boudnath stupas. No šejienes jūs varat baudīt brīnišķīgus neaizmirstamus skatus uz Katmandu ieleju. Klosteri dibināja Lama Rinpoče (1979). Šobrīd Kopanā dzīvo vairāk nekā pieci simti mūki no Tibetas un Nepālas augstienes. Budistu stūpai Boudnath ir viena no lielākajām stūpām pasaulē, kas atrodas 7 km uz austrumiem no Katmandu un celta 5. gadsimtā. Tibetas bēgļu pieplūdums ietekmēja daudzu klosteru izveidi apkārt stūpai. Tiek uzskatīts, ka svētās relikvijas tiek turētas stupas iekšpusē. Nakšņošana viesnīcā.

 
3. diena
Brokastis viesnīcā. Tibetas ārsta apmeklēšana  - ķermeņa darbs pie pulsa (diagnoze + zāles - papildu maksa). Ekskursijas: līdz Darbaras laukumam - viena no interesantākajām vēsturiskajām Katmandu ielejas laukumiem. Pils laukuma apmeklēšanas laikā, jūs varat ieraudzītt viduslaiku Nepālas karaļu pili, kurš apbrīno ar izsmalcinātu koka grebumu. Pie pils atrodas Dzīvas dievietes Kumari māja, kur  dzīvo  meitene, kurā mīt  mīt dievietes Talejas dvēsele, karalisko dinastiju patronese. Uz seno mākslas  pilsētu Patan (299 m.ē) - viena no vecākajām pilsētām Katmandu ielejā, un otrs svarīgākais aiz Katmandu.  Patan jūs varat redzēt un apbrīnot seno amatnieku māksu, kuru prasme pārvertas tempļu izskatu arhitektūrā.  Krishna Mandir, Višnu, Šiva, Buddha templis Hiranya Varna Mahavikar un Golden Temple. Nakšņošana viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Pa ceļam suvenīru rūpnīcas apmeklēšana  -amatnieku tautas suvenīri, rotaslietas izgatavotas no Himalaju akmeņiem, tekstilizstrādājumi un vairāk.
Ekskursijas: uz Changu Narayan hindu templi (4.gs) - viens no senākajiem un skaistākajiem tempļiem Kathmandu ielejā. Uz Viduslaiku pilsētu Bhaktapur (9.gs), kas atrodas 14 km no Katmandu. Pilsēta, kas dibināta 9. gadsimtā labāk nekā citi, ir saglabājusi savu sākotnējo izskatu, un ir īsts brīvdabas muzejs. Tās unikālo arhitektūru var izsjust, izejot pa  karaļa dzīvokļa pili 55 logiem,  senajām ielām un laukumiem, apmeklējiot  katedrāli Nyatopola, Bayravnat un bijušo galvenajā laukumā Dyatatreya, kur atrodas Hindu klosteri no 15. gadsimta un slaveno cirsts logu Pāvs - simbols Nepālā. Transfērs uz gleznaino kalnu kurortu Nagarkot (apm 2 h, 2200 m), kur Jūs varat baudīt kristāla gaisu un skaisto kalnu ainavu ar visiem krāsu toņiem, sākot no dzeltena- gaiši zaļas līdz tumši zaļai un satikt  neaizmirstamu "saullēktu" sniegoto majestātisku Himalaju fonā.  Šķiet, ka kalniem var pieskarties ar rokām - tik tuvu viņi ir.
Viņu skaistums ir tik neticams, ka tas šķiet nereāli! Saulriets. Nakšņošana viesnīcā. 
  
 

 
 
   
 
 
 
   
 

 
 
 
 
5. diena
Saullēkts Himalajos. Brokastis viesnīcā. Pārvakšanas uz kalnu pilsētu Dulikhel (apmēram 2 stundas). Labos laika apstākļos jūs redzēsiet sniega burvīgas virsotnes: sākot no Lantangas ziemeļrietumiem (7246 m) uz austrumiem no Lhotse (8501 m). Ekskursija uz lielo Panavi ciematu, ko raksturo viduslaiku arhitektūra un gleznainie senie tempļi.
Pastaiga pa Neuva ciema Dulikhel ciematu, kas atrodas senajā tirdzniecības ceļā uz Tibetu. Nakšņošana viesnīcā.
 
  
   
 

 
 
   
 
 
 
 
 
6. diena
Saullēkts. Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz gleznaino Kurintaru (apmēram 5 stundas). Ekskursija ar vagoniņu  pa trošu ceļu uz Hindu templi Manakaman - veltīta spēcīgai dieviete Manakaman, mīļotā Shivai dieva un visa laba aizstāve. Šeit jūs varat padarīt ievēlēt visvairāk vērtīgo vēlmi, kas noteikti piepildīsies! Himalaju daba, brīnišķīga putnu dziedāšana, burvju kalnu ūdeņu skaņa, harmonija, skaistums un tu esi viens ar burvīgu dabu. Nepālas kalnu upju skaistums, lieliskā daba, atstāj neizdzēšamu iespaidu.
Nakts kūrortā.

7. diena
Brokastis viesnīcā. Atpakaļ uz Katmandu (apmēram 4 stundas). Pasakains kalni  burvīgas dabas fonā, samtainas terases un orhidejas iepriecinās jūs visu ceļu. Pārbaudes Mr tzu Dwarika 5 * (Deluxe), kas tulkojams kā "Pils", kur var baudīt  Nepālas izcilas mākslas meistarību. Dwarika lieliskas ēkas ar saviem visgrūtākajiem kokgriezumiem un terakota ķieģeļu sienām ir ideāls Nepālas māksas piemērs un dzīves muzejs zem klajas debess. Ar rokām darinātās arhitektūras unikalitāte ir patiess šedevrs, kas saglabāts līdz šai dienai.
Vakara 19:00 - Atvadu svinīgās vakariņas Butānas restorānā, šeit jums būs unikāla iespēja izmēģināt Butānas virtuvi. Nakšņošana viesnīcā.

8. diena
Pēc velmes agrs rīta lidojums virs Himalajiem (papildu maksa: 290 vienai personai, lidojuma laiks: apmēram 1 h). Lidojuma laikā jūs redzēsiet augstākas virsotnes pasaulē - Everest (8848 m), Kanchenjunga (8586 m), Lhotse (8516 m), Makalu (8463 m), Shisha-Pagma (8013 m) u.c. Atpakaļ uz viesnīcu.
Brokastis viesnīcā.Numura atbrīvošana pulksten 12:00. Brīvs laiks, lai iepirktu etniskos suvenīrus un pēdējās pastaigas pa brīnuma galvaspilsētu!
Trānsfers uz lidostu un izbraukšana no Nepāla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Cenā ietilpst:
Lidojums;
Izmitināšana 3 * viesnīcā divvietīgā numurā ar brokastīm;
Trānsfers pēc programmas (mikroautobuss ar gaisa kondicionieri);
Ekskursijas ar krieviski runājošo gidu visā maršrutā;
Visas ieejas maksas programmas biļetes;
Vienas vakariņas, kurā tiek pasniegtas Nepālas virtuves ēdieni un tautas dejas;
Vienu atvadu vakariņas Bhutan restorānā.

Cenā nav iekļauts:
Nepālas vīza (ierodoties lidostā): 25 USD no personas (15 dienas) + 1 foto (3x4);
Pusdienas un vakariņas Katmandu, Nagarkot, Dulikhel un Kurintar (no 10 USD vienai personai vienreiz);
Personiskie izdevumi un dzērieni;
Dzeramnauda: ceļvedim, vadītājam utt.;
Visi pārējie izdevumi, kas nav norādīti programmā;
Starptautiskā veselības apdrošināšana.

home