Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
23 22 0000

Klasiskā Sanktpēterburga

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Krievija   »   Klasiskā Sanktpēterburga

1. diena
06:00 izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Igaunijas teritorijai. Krievijas robeža. Pārbrauciens uz Pleskavu – vienu no vecākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju – Pskovas un Veļikajas satekas vietā. Pastaiga vecpilsētā: Kremlis, Trejādības katedrāle, Kancelejas palātas. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

2. diena
Brokastis. Pilsētas apskates ekskursija*: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes Kurfürstendamm un Ņujorkas Brodveju, un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas. Krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle –Biržas ēka, Rostrālās kolonnas ekskursija uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi»* - apskares ekskursija pilī. Jūs redzēsiet ne tikai greznos apartamentus un pils gleznu galeriju, bet arī uzzināsiet Jusupovas ģimenes vēsturi un tās noslēpumus. Redzēsiet ģimenes arhīvus un fotogrāfijas, kas atklās nezināmas lietas par Grigoriju Rasputinu un viņa lomu Jusupovu ģimenē. Brīvais laiks. Brīvajā laikā iespēja apmeklēt Īzaka katedrāli - unikāls arhitektūras piemineklis, viena no labākajām katedrālēm Eiropā, izcils krievu kulta mākslas paraugs. Viena no Sanktpēterburgas arhitektūras un mākslas pērlēm ir Kristus Augšāmcelšanās baznīca ar deviņiem kupoliem, kas tautā pazīstama ar nosaukumu «Spas-na-Krovi». Kazaņas katedrāle - dievnams nosaukts Dievmātes ikonas vārdā, slavenā svētbilde, viens no krievu nacionālajiem simboliem. Piedāvājam apmeklēt    muzeju «Petrovskaya akvatorija». Vēsturiskais teātris–makets - tas ir stāsts par Ziemeļu galvaspilsētas dibināšanu un Krievijas flotes rašanos, kas viss ir attēlots interaktīvā miniatūrā. Šeit pēc arhīvu datiem ir radītas senlaicīgas lauku mājas, parki, pilis un dažus no šiem objektiem mēs nekad vairs neredzēsim... Maketu īpaši izceļ- īsta ūdens pasaule, kas simbolizē Ņevas un Somijas jūras līča akvatoriju. Arī maketā šeit pārvietojas īsti kuģi. Būs interesanti apmeklēt Okeanāriju - tas ir lielākais izklaides komplekss Sanktpēterburgā. Okeanārijā ir vairāk nekā 4,5 tūkstoši dažādu zivju sugas, arī eksotiskas zivis un citi jūras iemītnieki. Šeit var apskatīt tropisko jūru zivis, koraļļu rifus un pat apbrīnot plēsīgākos jūras iemītniekus, vērojot haizivju šovu. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

3. diena
Brokastis. Ekskursija uz Puškinu*, (Carskoje Silo). Pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums, krāšņā baroka stila piemērs, imperatoru vasaras rezidence. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, glezniecība, unikālās porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņzāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, Zelta anfilāde un pasaulslavenā Dzintara istaba.
Atgriešanās Sanktpēterburgā. Brīvais laiks. Piedāvājam apmeklēt Muzeja kompleksa «Visuma ūdeņi» apmeklējums. Muzejā uzzināsiet visu par ūdens atmiņu, rašanos uz zemes, dziedināšanas spējām, rituāliem, plūdu Sanktpēterburgā... Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā. Piedāvājam Jums apmeklēt Krievu muzeju – vienu no lielākajiem Krievu mākslas muzejiem pasaulē, šeit atrodas vairāk nekā 400 000 eksponātu un mākslas darbu. Vai, Jūs varat apmeklēt Faberžē muzeju, kurš atrodas 200 gadu vecajā Šuvalova pilī. Šajā muzejā atrodas lielākā pasaulē Karla Faberžē firmas Lieldienu olu kolekcija. Izbaudiet vakaru Nevas prospektā – neskaitāmie veikaliņi, kafejnīcas, greznie arhitektūras pieminekļi un daudzie tiltiņi, apvij prospektu. Vakaros šeit rit rosīga Pēterburgas dzīve.

4. diena
Brokastis. Ermitāžas apmeklējums*. Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar dažādu tautu un zemju kultūru. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. Brīvs laiks. Izbraukšana uz Rīgu. Nakts ceļā.

5. diena
Atgriešanās Rīgā agri no rīta.

Cenā iekļauts:
Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”;
Nakšņošana viesnīcās, 2-vietīgos numuros ar ērtībām;
Ēdināšana: brokastis viesnīcās.

Papildus:
Veselības apdrošināšanas polise;
Vīza uz Krievijas Federāciju (Latvijas pilsoņiem) - 76 EUR;
Ekskursiju apkalpošana un ieejas biļetes programmā norādītajos muzejos vietējā gida pavadībā: apskates ekskursija pa Sanktpēterburgu, Katrīnas pils un parks, Ermitāža - ir obligāta, ja vēlaties ekskursijas un tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā: 85 EUR pieaugušais / 70 EUR bērni līdz 16 gadu vecumam (neieskaitot);
Dzīvošana vienvietīgā numurā – 75 EUR;
Papildvieta autobusā – 80 EUR;
Personiskie izdevumi.

home