Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Minska – pilsēta, kas pārsteidz

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Baltkrievija   »   Minska – pilsēta, kas pārsteidz

Ceļojuma cena 99 EUR + ekskursiju pakete 50 EUR.
Cena bez ekskursijas pakete - 149 EUR.

1. diena
«Baltkrievija un tās galvaspilsēta» 6:00 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Baltkrievija. Dienas otrajā pusē ierašanās Minskā. Iekārtošanās viesnīcā. Minska- jauna un mūsdienīgapilsēta, viena no drošākajām pilsētām Eiropā un pasaulē, skulptūru pilsēta. Pusdienu pauze. Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām (~ 3 stundas). Minskas vēsture, tās pagātne, tagatne un iespējamās nākotnes vīzijas. Uzvaras laukums un Uzvaras piemineklis, rātsnams, gubernatora māja, senlaicīgas baznīcas, klosteri. Apakšpilsēta un Augšpilsēta, Troices priekšpilsēta. Minskas bibliotēkas apmeklējums. Skata laukums, kurā apmeklētāji var nokļūt ar somu firmas “KONE” panormāmas liftu, kuram ir stikla siena. Baudiet skatu un lidojuma sajūtu! Bibliotēka atrodas skaistā vietā. No 73m augstā skatu laukuma paveras lieliskas skats, kas piesaista daudzus tūristus visos gadalaikos. Drīks fotogrāfēt un filmēt! Iekārtošanās viesnīcā AKVA MINSK. Laiks ūdens prieku baudīšanai akvaparkā. Baltkrievijas pirmais ūdens izklaides parks, piektais lielākais Eiropā. Apmeklētājiem tiek piedāvāti iekšas un āra baseini, dažāda līmeņa kalniņi, ūdens atrakcijas lieliem un maziem. Akvaparka teritorijā atrodas SPA komplekss. Vairāk informācijas par akvaparku “Lebjažij”: www.waterpark.by Nakšņošna viesnīcā Minskā. 

2. diena
«Dzīvās leģendas» Brokastis. Ekskursija: Mira- Nesviža- Novogrudoka. Ekskursija uz Miras pili- vienu no Baltkrievijas viduslaiku arhitektūras pieminekļiem. Ekskursiju programma iepazīstinās ar šo ХVI-ХХ gs. vēstures un arhitektūras pieminekli- pils rašanās vēsturi, tās īpašniekiem un arhitektūras īpatnībam. Miras pils ansambļa komplekss ir iekļauts UNESCO vispasaules kultūras mantojuma sarakstrā. Nesvižas pilsēta 400 gadu garumā ir bijusi Radzivilu rezidence. Šeit redzēsiet Dieva Miesas baznīcu un pils ansambļa komkleksu. Aizgājušie laiki tiks izstāstīti leģendās, stāstos un slavenu cilvēku uzvārdos. Pusdienu pauze. Nesvižas pilsētas apskates ekskursija ar kājām un autobusu. Dieva Miesas baznīca- pirmā baznīcas Rečpospoļitas teritorijā. Šis piemineklis celts baroka stilā. Radzivilu Nesvižas atzara kapenes. Baznīcā ir saglabājušās darbojošās senās ērģeles. Sluckaja brama- vienīgie līdz mūsdienām saglabājušies pilsētas vārti, kas sagaida pilsētas viesus un iedzīvotājus, kas ierodas vecpilsētā no austrumu puses. Rātsnams- senākais līdz mūsdienām saglabājies rātsnams Baltkrievijā. UNESCO mantojuma sarakstā iekļautās Nesvižas pils un parka apmeklējums. Atgriešanās Minskā. Brīvais laiks. Iespēja apmeklēt akvaparku “Lebjažij”. Nakšņošana Minskā. 

3. diena
“Ciemos pie lieliskajiem māksliniekiem...” Brokastis. Iespēja doties izbraukuma ekskursijā uz brīvdabas muzeju- kultūras un sadzīves muzeju “Dudutki”. Muzejā apskatāma baltkrievu “šļahtas” sēta, kurā atspoguļota tradicionālie amati, izklaide un sadzīve. Šeit iespējams ne tikai aplūkot dažādu amatu meistaru dartbnīcas, galeriju un “putnu sētu”, bet arī izmēģināt spēkus meistara palīga amatā. Iespējams nogaršot tikko ceptu maizi, svaigi kultu sviestu, lauku sieru un lauku “samagonu”. Atgriešanās Minskā. 15:00 iepazīstiet ūdens dzīvnieku pasaules dzīvi viesojoties delfinārijā “Nemo”. Delfīnu šovs, ekzoteriums, akvariums, terrārijs. Ieejas biļete delfinārijā sniedz iespēju apmeklēt Zoo. Izbraukšana uz Latviju. Vēlu naktī atgriešanās Rīgā. 

Cenā iekļauts: 
1 vieta autobusā; 
transporta un ceļu izdevumi; grupas vadītāja pakalpojumi; 
2 naktis viesnīcā Minskā; 
2 brokastis viesnīcā (zviedru galds);
Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām vietēja gida vadībā (~ 3 stundas).

Papildus: 
Ekskursija uz kultūras un sadzīves muzeju “Dudutki” - 25 EUR;
Ekskursija Mira-Nesviža - 35 EUR;
Ieejas biļetes apskates objektos saskaņā ar programmu;
Medicīniskā apdrošināšana;
Grupas vīza - 15 EUR;
Papildus vieta autobusā - 45 EUR;
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās - 30 EUR;
Vienu pusdienu cena - 15 BYN;
Ekskursijas pakete - 50 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home