Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Visa Kuba

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Kuba   »   Visa Kuba

Havanna-Sent Fuegosa-Trinidada-Kamagueja-Santjago de Kuba-Barakoa

1.diena 
Atlidošana uz Havannu. Izmitināšana izvēlētajā viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.

2.diena 
Brokastis viesnīcā. Morro-Cabaña cietokšņu skatu laukuma apskate. Pastaigu apskate pa vēsturisko Havannas centru- cilvēcības kultūras mantojumu: Asizsska Franciska laukums. Ruma muzeja apmeklēšana, lai iepazītos ar šī dzēriena izgatavošanas procesiem un arī degustācija. Pastaigu ekskursijas turpināšana pa Seno laukumu , Merkaderesas ielu līdz Ambos Mundos viesnīcai, kur, savukārt, dzīvoja populārs amerikāņu rakstnieks Ernests Hemingvejs. Atgiešanās viesnīcā cauri Universitātes pilsētiņai. Vakariņas El Aljibe restorānā. Brīvais laiks.

3.diena 
Pēc brokastīm mēs izbraucam uz Vinjales ieleju, kura atrodas pašā rietumu Kubas provincijā Pinar del Rio, kura ir slavena ar to, ka šeit audzē labāko tabaku pasaulē. Pa ceļam mēs iepazīsimies ar Kubas daudzveidīgo dabu, tās eksotisko floru, it īpaši ar karaliskajām palmām, kuras skaitās kā Kubas nacionālais simbols. Indiāņu alas apciemošana un pastaiga ar laivu pa pazemes upi. Pusdienas Palenque de Cimarrones restorānā . Brauciens pie “Senlaiku sienas”, gleznas apskate, kura attēlo dzīvības parādīšanos uz Zemes, kura attēlota uz divām klintīm. Tālāk kāpšana uz Los Jazmines skatu laukuma, no kurienes visā krāšņumā veras skats uz Vinjales ieleju. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas Avenida del Puerto alus restorānā.

4.diena 
Pēc brokastīmizbraukšana uz Sjenfuegosas pilsētu. Pa ceļam pietura uz “Fiesta Campesina” fermu, lai iepazītos ar floru un faunu, kura satiekas tikai Sapatas pussalā. Tālāk ceļošana uz Zapatas pussalu. Guamas tūrisma centra apmeklēšana, kur atrodas krokodilu rezervāts. Pusdienas La Boca restorānā. Pastaiga pa Marti parku, ārējā del Valje pils apskate, Dievmātes klostera un Svētā Kultūras Nama apskate. Tomasa Terri teātra apskate, Izbraukšana uz Trinidad.

5.diena 
Pēc brokastīm izbraukšana uz Tinidad pilsētu. Svētās Troicas baznīcas apskate. Galvenā laukuma un grāfa Brunet pils apskate, kurā uz doto momentu atrodas pilsētas muzejs. La Canchánchara bāra apmeklēšana ar viena kokteiļa degustāciju. Pusdienas El Barracon tavernā. Pēc pusdienām amatnieku darbnīcas apmeklēšana. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas El Dorado restorānā. Brīvais laiks.

6.diena 
Pēc brokastīm izbraukšana uz Kamaguej. Pusdienas Campana de Toledo restorānā. Pilsētas apskate: Svētās Marijas klosteris, Ignasio Agramonte māja-muzejs, pastaiga pa Karmenas laukumu. Izmitināšana viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.

7.diena 
Pēc brokastīm izbraukšana uz Santjago de Kuba. Pa ceļam Bayamo pilsētas apmeklēšana. Panorāmas ekskursija pa vēsturisko pilsētas centru. Pusdienas Royalton restorānā. Ceļojuma turpināšana pa Santjago, pa ceļam Dievietes Svētnīcas apmeklēšana. Izmitināšana izvēlētajā viesnīcā. Vakariņas.

8.diena 
Pēc brokastīm apskates ekskursija pa Santjago de Kuba pilsētu. Svētā Ifigēnija apglabāšanas vietas apmeklēšana, kur atrodas arī Hose Marti mirstīgās atliekas, Kubas Nacionālā varoņa. Antonio Maseo laukuma un 26.jūlija muzeja panorāmas apskate
Pastaigu ekskursija pa pilsētas vēsturisko daļu: Sespedes parks, Katedrāles klosteris, Diego Velaskesa māja , Padre Piko un Eredijas ielas, Dolores laukums. El Morro cietokšņa apmeklēšana, kura atrodas līcī. Pusdienas El Morro restorānā. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas Primos Twice restorānā.

9.diena 
Pēc brokastīm izbraukšana uz Barakoa. Pa ceļam Guantanamo pilsētas apmeklēšana un pietura La Tumba Francesa un Casa del Changüí kvartālā. Pusdienas La Lupe restorānā. Ceļa turpināšāna uz Barakoa. Izmitināšana izvēlētajā viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.

10.diena 
Pēc brokastīm panorāmas ekskursija pa vēsturisko pilsētas centru Barakoa pilsētā, pirmā pilsētas sala. Klostera apmeklēšana, kur atrodas pirmais krusts, ko spāņu atveda uz Ameriku. Municipālā muzeja apmeklēšanaForte Matachin pilsētā un Duaba fermas apmeklēšana. Pastaiga pa kakao ieleju. Izbraukšana uz Toa rančo līdz 17:00. Charote vietējā dzēriena degustācija. Kreoliešu pusdienas. Pēc pusdienām pastaiga ar laivu pa Toa upi., pati pilnvērtīgā Kubas upe, kura tek cauri “Cuchillas del Toa” biosfēras rezervātam. Atgriešanās viesnīcā. Atvadu vakariņas privātajā Calalu restorānā. Brīvais laiks.

11.diena 
Izrakstīšanās no viesnīcas agri no rīta. Transfērs uz Barakoa lidostu un izlidošana uz Havannu 09:45 ar Cu 827 reisu, ierašanās Havannā 12:00. Tūres beigas vai par papildus samaksu pludmales atpūta Varadero.

Cenā iekļauts:
lidojums, 3 naktis Havannā, 2 naktis Trinidadē, 1 nakts Kamague, 2 naktis Santjago de Kuba, 2 naktis Barakoa, iekšējais pārlidojums Barakoa-Havanna, transfēri pēc programmas, profesionāla gida pakalpojumi.

Izmitināšanas varianti:

Pilsētas un kūrorti

 

Naktis/ēdināšana

La Habana

Presidente/Habana Libre/Copacabana/

Privātais sektors

1 nakts/HВ

2 nakts /ВВ

Trinidad

Ronda/La Cuevas/Meson del Regidor/Trinidad 500/Privātais sektors

1 nakts/

1 nakts/ВВ

Camaguey

Santa Maria/Gran Hotel Camaguey/ /Colon

1nakts /HВ

Santiago

Imperial/Las Américas/Privātais sektors

1 nakts/HВ

1 nakts/ВВ

Baracoa

El Castillo / Porto Santo/La Habanera/Privātais sektors

1nakts /HВ

1 nakts/ВВ

Gruppā var būt ne tikai krieviski runājoši tūristi,bet arī angliski runājoši tūristi, tad gids stāstīs programmu divās valodās. 

home