Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Visa Vjetnama

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Vjetnama   »   Visa Vjetnama

1. diena
Izlidošana no Rīgas 

2. diena
Ielidošana Hanojā.
Ielidošana Hanojā. Tikšanās ar vadītāju, bez gida lidostā un transfērs uz viesnīcu.
Nakts Hanojā. Flower 3* classic room http://www.flowerhotel.com.vn 

3. diena
Hanoja – Halonga.
Ilgums: 11-12 stundas
Apraksts: transports ar auto un kuģīti, pusdienas, ekskursijas ar angliski runājošu gidu.
No Hanojas Jūs dosieties uz Halongas līci kopā ar mūsu gidu. Ceļā ap 3.5 h.
Uz Vjetnamas ziemeļiem ,160 kilometros no Hanojas, atrodas halong līcis, kurš piesaista milzīgu tūristu daudzumu. Šīs apbrīnojamais līcis ir atzīts par vienu no pasaules dabas brīnumiem ar vairāknekā 3000 salām, kuras iznirst no Tonkinas līča smaragdzaļā ūdens.
Halonga ir Vjetnamas simbols, tās vizītkarte. Lai izbaudītu šo mežonīgo salu skaistumu, kuras līdzīgi kā jūras briesmoņi, glūn no ūdeņiem un, lai ieskatītos apslēptajās brīnumaino grotu un alu acīs, šeit sabrauc miljoniem tūristu.
Halong - tulkojumā nozīmē “tur kur drakons nolaidies jūrā”. Pastāv leģenda, ka Halongas salas radījis pūķis, kurš dzīvojis kalnos. Kad tas iznācis krastā, viņš ar savu asti izsita ielejas un aizas, bet kad atgriezās jūrā, šīs ar asti izcirstās vietās piepildījās ar ūdeni un redzami palika tikai zemes kušķīši. 
1994.gadā Halongas līcis tika atzīts par UNESKO vispasaules dabas mantojumu. Līča laukums aptuveni 1,5 tūkstoši km. Līcī sastopamas gandrīz 2000 kaļķakmens klintis. Tādas ir arī citos reģionos, bet nekur tik lielā skaitā. Salu un akmens kolonnas radīja vēja un sālsūdens iedarbība uz poraino kaļķakmeni. Salas ir dažāda lieluma – sākot ar lielām, rotātām ar grotām, līdz pat parastu laukakmeņu lielumā. Daudzām no salām ir visai rēgainas formas, kuras atgādina dažādus dzīvniekus, sadzīves priekšmetus un pat kuģus. Salu vecums jau sasniedzis 250 miljonus gadu . 2011 gadā Halonga ieguva vienu no “jauno septiņu pasaules brīnumu” nosaukumiem un tika pasludināta kā viena no Vjetnamas jauno dabas brīnumu kulta ainavām. 
Pašā Halongā Jums būs neaizmirstama 5 stundu izbrauciens ar kuģīti, kura laikā apmeklēsiet dažādas alas, tajā skaitā “Sajūsmas” alu un peldošo zvejnieku ciemu. Varēsiet izbaudīt skaistās ainavas un pusdienot uz kuģīša. Vakarā atgriešanās Hanojā.

4. diena
Tūrisma zona Čangana – Baidiņa.
Ilgums: 9-10 stundas
Apraksts: transports ar auto un laivu, pusdienas, gids angļu valodā.
2014 gadā šos apskates objektus Čanganā, Niņbiņas provincē iekļava UNESCO pasaules mantojumu sarakstā. Ieleja atrodas 100km uz dienvidiem no Hanojas, eko tūrisma zona sastāv no divām daļām – alu daļas un budisma tempļu kompleksa. Tās platība ir lielāka kā 2100 hektāri un to sauc par Halongas līci sauszemē. Šī vieta izveidojusies no kalniem, kuru pakājē tek upes, kuru dēļ skati ir noslēpumaini un romantiski. Alu sistēma stiepjas 10km garumā un sastāv no vairāk kā 50 alām, kurās var redzēt skaistus daudzkrāsainus stalaktītus. Daudzās alās atrodas dažādi vairāku gadsimtu veci arheoloģiski pieminekļi, kuri stāsta par cilvēces attīstību un klimata maiņām. Čangana ir īsts ģeoloģisks muzejs zem klajas debess. Alas šeit veidojušās dažādu faktoru ietekmē daudzu simtu miljonu gadu laikā.
Apmeklējuma laikā varēsiet laiski baudīt skatus braucot laivā. Peldēsiet cauri 11 alām caur kalniem, katras alas garums ir no 10 līdz simtiem metru. Šis būs interesants un avantūrisks piedzīvojums, kas paliks atmiņā ilgu laiku. Iepazīšanās ar vjetnamiešu ciema ikdienu. Atgriešanās Hanojā.
Nakts viesnīca.
 

5. diena
Hanoja – Laokaja – Sapa.
06:00 Viesnīcas recepcijā Jūs sagaidīs gids un aizvedīs uz tikšanās vietu “Lielais teātris”. 07:00 Grupas transfērs.
13:30 Ierašanās Sapā(1500m virs jūras līmeņa) Iekārtošanās viesnīcā. Pusdienas vietējā restorānā. Pēc pusdienām ekskursijas sākums Hampongas kalnos ar orhideju dārza apmeklējumu, ziedu dārzs “Eiropa”. Apskatīsiet Sapas panorāmu no virsotnes. Pēc tam atgriešanās centrā, kur apskatīsiet senu akmens templi. Iepirkšanās Sapas tirgū. Vakariņas vietējā restorānā. Nakts viesnīcā.
Bamboo Sapa 3* http://www.bamboosapahotel.com.vn/en/

6. diena
Sapa.
Pastaiga uz Tavānas ciematu, vietējo māju apmeklējums, ciemata un kultūras iepazīšana.
Apmeklēsiet īpašu tiltu, kas veidots no rotangpalmas. Brīvais laiks tirgus apmeklēšanai. Vakariņas vietējā restorānā. Nakts viesnīcā Sapā.

7. diena
Hanoja.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks pastaigai pa Sapas centru. Pusdienas. 15:00 grupas transfērs bez gida uz Hanoju. Nakts Hanojā. 
Flower 3* classic room http://www.flowerhotel.com.vn 

8. diena
Hanoja – Hošimina.
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu bez gida. Lidojums uz Hošiminu (07:30-09:45). Hošiminā transfērs bez gida uz viesnīcu un iekārtošanās viesnīcā.
Otrajā dienas pusē Hošiminas apskates ekskursija ar krievvalodīgu gidu: Centrālais laukums, Revolūcijas iela, centrālais tirgus, Katedrāle Notre Dame de Saigon, kara vēstures muzejs, budisma templis, saldumu fabrika. Nakts Hanojā.
New Epoch 3* https://www.hotels-in-vietnam.com/asia/vietnam/ho_chi_minh_saigon_hotels/new_epoch_hotel.html

9. diena
Mekongas deltas eksotika.
Ilgums: 7 - 8 stundas
Apraksts: Transports ar auto, kuteri, džonku un krievvalodīgu gidu.
Vienas dienas ekskursija uz Mekongas deltu.
Pa ceļam apskatīsiet čūsku fermu vai budiešu templi.
Izbrauciens pa Mekongas upi ar kuteri, apmeklēsiet tas salas, kur varēsiet nobaudīt eksotiskus augļus, iepazīties ar vietējo dzīvo un apskatīt kā tiek gatavotas konfektes no kokosa, medus, dažādi suvenīri no kokosa koka. Izbrauciens ar džonku pa Mekongas kanāliem. Pusdienas, kurās tiks pasniegta vietējā delikatese, zivs - “Ziloņa auss”. Pēc pusdienām brauciens atpakaļ uz Hošiminu. Nakts viesnīcā. 

10. diena
Hošimina – Kuti tuneļu noslēpumi.
Ilgums: 4,5 - 5 stundas
Apraksts: Transports ar auto un krievvalodīgu gidu.
Pilseta Kuti atrodas 70km no Hošiminas. Šī vieta pazīstama kopš Amērikas-Vjetnamas kara. Pazemes tuneļi, kas kara laikā kalpoja kā vjetnamiešu armijas(Vjetkongiešu) bāze. Tuneļi stiepjas gandrīz pa visu Kuti un to garums ir vairāk kā 200 km un ir trīs līmeņos ar dzīļumu 8-12 metri. Iepazīsimies ar shēmu, sistēmu, izkārtojumu tuneļiem, apskatīsim dokumentālo filmu par Kuti, tāpat apmeklēsim daļu tuneļa, partizānu muzeju, kara tehnikas fabriku, kur tika gatavotas mīnas, granātas un citas lietas, apskatīsim kara virtuvi, kur tika gatavots bez dūmu izplatīšanās, vadības bunkuru.
Pēc vēlēšanās varēsiet šaut no M16, M30, M31 automātiem(papildus maksa)
Pēc ekskursijas transfērs bez gida uz Fantietu.
Iekārtošanās viesnīcā Fantietā. Swiss Village 4*, Standard http://www.svr-vn.com

11-13. diena
Fantieta.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks.
Pēc vēlēšanās, par papildus maksu iespējams iegādāties ekskursijas uz vietas:
Smilšu kāpas;
Takū kalns džungļos ar milzīgu Budas statuju un Kera bāka+ Kit templis(visa diena);
Makšķerēšana ezerā;
Pilsētas apskates ekskursijas + Takū kalns + Kera bāka(visa diena);
Karstie minerālie avoti un krokodilu dīķis(visa diena);
Dalata – ziedu un mīlestības pilsēta(visa diena);
Divu dienu ekskursija uz Dalatu.
Nakts viesnīcā Swiss Village 4*, Standard http://www.svr-vn.com

14.diena
Lidojums uz Rīgu.
Brokastis viesnīcā. Transfērs bez gida uz lidostu. Lidojums mājās. 

Cenā iekļauts:
Lidojums;
Dzīvošana divvietīgā numurā ar brokastīm;
Sagaidīšana lidostā un transfērs bez gida;
Ekskursijas pēc programmas;
Ieejas biļetes, kuģīši, kuteri;
Iekšējie lidojumi pēc programmas(cena var mainīties);
Pusdienas un vakariņas pēc programmas;
Ielūgums vīzas noformēšanai. 

Cenā nav iekļauts:
Apdrošināšana;
Vjetnamas vīza;
Dzērieni, mini bārs, personīgie izdevimi;
Papildus ekskursijas.

Viesnīca Numurs Naktis
Flower 3* DBL , Standard 3
Bamboo Sapa 3* DBL , Standard 2
Flower 3* DBL , Standard 1
New Epoch 3* DBL , Deluxe 2
Swiss Village 4* DBL , Standard 4

 

home