Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ziemassvētki Šveicē

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Šveice   »   Ziemassvētki Šveicē
Ceļojuma datumi Ceļojuma cena
+eksk. pakete 99 
Cena
bez eksk. pakete
22.12.2018 STOP SALE STOP SALE
03.01.2019 179 EUR 265 EUR

1. diena
Izbraukšana no Latvijas agri no rīta.
Tranzīts Polijas teritorijā.
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta. 

2. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Brauciens uz Nirnbergu. Pastaiga pa pilsētu.
Nirnberga ir moderna pilsēta ar rosīgu dzīvi un pusmiljonu iedzīvotāju. Īpašas atmosfēras un mājīguma pilnā pilsēta ielūdz pastaigās, aicina vērot un gūt atklāsmes. Īpašais pilsētas gars ir labi jūtams vecpilsētā ar tās daudzajām omulīgajām vietām un ļoti pieņemamām cenām veikalos. Sv. Lorenca baznīcas ēnā spēlē ielu muzikanti no visām pasaules malām, bet netālu no Dīrera Nama siltajos vasaras vakaros ir sastopami mūsdienīgi dzīves cienītāji. Šī ir Nirnbergas pievilcīgā puse: šeit harmoniski līdzās pastāv vecs un jauns, moderns un vēsturisks. Nirnbergā Jūs gaida daudz pārsteigumu.
Izbraukšana uz viesnīcu Vācijas vai Francijas teritorijā. Atpūta.
 
3. diena
Brokastis.
Ekskursija “Cīrihe-Bāzele”.
Brauciens uz Cīrihi, pa ceļam varēs izbaudīt Reinas ūdenskrituma skaistumu (par papildus samaksu EUR 1).
Reinas ūdenskrituma skaistas ainavas, dzidras ūdens straumes, kas plūst ar neticamu ātrumu, svaigums, kas dzimst gaisā, un dabas majestātiskums pārsteigs un stindzinās. Šīs ainavas ir iedvesmojušas daudzus dzejniekus un rakstniekus.
Ekskursija Cīrihē.
Cīrihe - pilsēta ar visaugstāko dzīves līmeni. Tas ir vislielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē, un vienlaikus, pateicoties unikālajai ainavai un arhitektūrai, viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Mājīgi izvietojusies starp diviem kalniem, pilsēta amfiteātra veidā paceļas pa nogāzēm, cauri tai plūst Limmatas upe, bet abās Cīrihes ezera pusēs tā izrāda savas labākās fasādes. Labos laika apstākļos aiz ezera pie apvāršņa mirdz Šveices Alpu sniegu panorāma.
Tālāk brauciens uz Bāzeli.
Bāzele tiek uzskatīta par vissenāko Šveices universitātes pilsētu. Vēsturiskās pilsētas apskates vietas ir tirgus laukums ar dekorētu Rātsnamu un katedrāli vēlīnās gotikas stilā. Vecpilsētā atrodas virkne veikalu.
Bāzelē atrodas ap 40 muzejiem, piemēram, Bāzeles Tēlotājmākslas muzejs, Beyeler fonds un Kultūras muzejs, kā arī vairākas galerijas un teātri. Pilsētā atrodas arī Botāniskais dārzs, vairāki parki un Šveicē lielākais zoodārzs.
Atgriešanās viesnīcā vakarpusē. 
 
4. diena
Brokastis.
Ekskursija uz Lucernu.
Lucerna – galvenā Centrālās Šveices pilsēta. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie Fīrvaldšteterezera. Tā ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā tika uzskatīta par neatzīto Šveices galvaspilsētu.
Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās brauciens uz Interlakenā, uz ūdenskritumu ieleju.
Pēc Mendelsona vārdiem: “Kas neredzēja Interlakenas ainavu, neko nezinās par Šveici. Aprakstīt to ir neiespējams, vārdi te ir bezspēcīgi..."
Pašā Šveices sirdī esošā Interlakena kalpo par sava veida savienojumu starp diviem ezeru lokiem – Tūnas un Briencas ezeriem. Tā radies arī tās nosaukums, kas nozīmē “starpezeru”. Ūdens ar kristāldzidrajiem kalnu strautiem, dārdošajiem ūdenskritumiem, tīrajām upēm, dziļajiem zilajiem ezeriem un strūklakām - to visu būs iespēja skatīt savām acīm.
Pa ceļam apstāšanās pie Trimellbahas ūdenskrituma (Trummelbachfalle) (par papildus samaksu). Ziemas periodā no 06.11. līdz 01.04. - ūdenskritums būs ciet, ekskursijas laikā to nevarēsim apmeklēt.
Vēlu vakarā atgriešanās viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis.
Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursija “Berne-Ženēvas ezers-Veve- Montrē-Ženēva”.
Brauciens uz Berni.
Berne nav līdzīga nevienai citai pilsētai, tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzajām viduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Ceļojot pa Šveici 1779. gadā, Gēte atzīmēja: "No visām redzētajām pilsētām šī ir visskaistākā". Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi Berni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci, Ēģipti.
Ženēvas ezers (arī Lemāns) ir liels ezers Alpos uz Šveices un Francijas robežas. 60% ezera atrodas Šveicē, 40% - Francijā. Ezera krastā atrodas daudzu slavenību mājas.
Tālāk redzēsim Šiljonas pili, kuras drūmā vēsture esot tik ļoti saviļņojusi Baironu, ka dažu dienu laikā viņš te ir sacerējis savu slaveno poēmu “Šiljonas gūsteknis”.
Pārbrauciens uz Veve. Katru gadu pilsētā norisinās komēdijas filmu festivāls, varēsiet uzņemt bildes blakus Čārlija Čaplina piemineklim - komiķis pēdējos 25 sava mūža gadus nodzīvojis te.
Montrē - pilsētiņa, kuru pamatoti dēvē par Šveices Rivjēru. Ženēvas ezera piekrastē ir gara promenāde, sniegiem klātas kalnu virsotnes, ezerā vizinās kuģīši - Rivjēra, ko iecienījušas daudzas slavenības. Mazā un atraktīvā Montrē pilsētiņa, pazīstama ar intensīvu kultūras dzīvi, ar izstādēm, koncertiem un izcili slaveno Montrē džeza festivālu.
Tālāk ceļš ved uz Ženēvu, kur atrodas tādu pasaules slaveno organizāciju mītnes, kā Starptautiskā Sarkanā Krusta komiteja un Apvienoto Nāciju Organizācija.
Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Vircburgu.
Ekskursija pilsētā.
Vircburga (Wurzburg) atrodas Bavārijas federālās zemes ziemeļrietumos un ir slavena ar tās arhitektūru un vīniem, bet Vircburgas rezidence ir viena no labākajām mūsdienu celtnēm baroka stilā Vācijā, kuru UNESCO ir atzinusi par Kultūras mantojumu.
Izbraukšana uz viesnīcu Polijas teritorijā. 
 
7. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz Rīgu.
Ierašanās Rīgā vēlu naktī/agri no rīta.

Cenā iekļauts:
Vieta komfortablā tūristu klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
2 naktis tranzīta viesnīcās ar brokastīm;
4 naktis Vācijas teritorijā, viesnīcās ar brokastīm.

Ekskursiju pakete 99 EUR:
Ekskursija Interlakenā (Ziemas periodā no 06.11. līdz 01.04. - Trimellbahas ūdenskritums būs ciet, ekskursijas laikā to nevarēsim apmeklēt.);
Ekskursija “Berne-Ženēvas ezers-Veve-Montrē-Ženēva” ;
Ekskursija “Cīrihe-Bāzele” ;
Ekskursija uz Vircburgu;
Ekskursija uz Lucernu.

Papildus:
Оbligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 165 EUR;
tūrisma nodoklis par dzīvošanu viesnīcā Francijā un Vācija - ~5,35 EUR/personu visa ceļojumā laikā;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Apdrošināšana.

home