Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Albāņu ērgļi

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Albānija   »   Albāņu ērgļi

Viesmīlīgā Albānija aicina jūs aizraujošā ceļojumā pa skaistākajām un interesantākajām vietām. Saulaināis krasts: Vljera un Saranda - populārākie kūrorti Balkānos. UNESCO Pasaules mantojuma vietas - Butrinta, Girokastra un Berata.Daudzi aizraujoši stāsti, kas saistīti ar slavenām vēsturiskām personām: Ali Pasha, Skanderbeg - nacionālais varonis Albānijā, kā arī Envers Hodža - Otrā pasaules kara diktators. Kruīzs uz Paradīzes pussalu Karaburun, Debeszilā acs smaragda ūdeņi, kā arīslavenās Čobo vīna darītavas apmeklējums.

1. diena
Dalībnieku pulcēšanās lidostā. Tiešais lidojums uz Tirānu. Transfērs uz viesnīcu.  Atkarībā no ierašanās laika: reģistrēšanās viesnīcā, brīvais laiks, vakariņas, naktsmītne. 

2. diena
KRUJA – ARDENICA – FIERIJA
Brokastis.Izrakstīšanās no viesnīcas. Pārcelšanās uz  KRUJA. Slavenākajā Albānijas valsts varoņa Skandērbegas pils, kā arī tajā atrodamā Etnogrāfiskā muzeja apmeklējums. Vietējā tirgus apmeklēšana, brīvais laiks. Pārcelšanās uz ARDENICU. Apmeklēt Sv. Kristus dzimšanas baznīcu ar neparastām freskām no XVIII gs. Pārcelšanās uz FIERIJU. Slavenā Apolonija Arheoloģiskā centra apmeklejums. Te atrodas pilsētas paliekas  no 558 g. p.m.ē. Un vieta, kur mācījās imperātors Augusts Oktaviāns. Reģistrācija viesnīcā, vakariņas, naktsmītne. 

3. diena
VLJERA – KARABURUNAS PUSSALA
Brokastis. Pilsētas VJERAS apmeklējums, vieta, kur Jonijas jūra satiek Adrijas jūru. 1912. gadā te tika pasludināta Albānijas neatkarība. Pastaiga pa centru: Karoga laukums, Neatkarības piemineklis, Muradijas mošeja no 16. gadsimta. Tad, izbraukšana no Vljeras kruīzā uz visu dienu uz paradīzes KARABURUNAS PUSSALU, kura laikā būs brīvs laiks sauļoties un peldēties. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas, naktsmītne. 

4. diena
ZVERNECA – PORTO PALERMO – SARANDA
Brokastis.Izrakstīšanās no viesnīcas. Pārcelšanās uz Nartas lagūnu un vizīte ZVERNECAS apvidū. Pastaiga ap netālu esošo XIII gs. Jaunavas Marijas  klosteri, kas atrodas gleznainā salā, kas klāta ar priežu mežiem, uz kuru ved 270 metru garš koka tilts. Braucot pa gleznainu maršrutu caur Llogaras pāreju, augstumā virs 1000 metriem. Ierašanās PORTO PALERMO. Ali Paša cietokšņa no VIII gs. apmeklējums. No tā paveras skaists skats uz Jonijas jūru. Pārcelšanās uz SARANDU, populāru kūrortu Albānijā Jonijas jūrā. Pastaiga pa promenādi, brīvais laiks. Reģistrācija viesnīcā, vakariņas, naktsmītne. 

5. diena
MESOPOTĀMA – BUTRINTA – DEBESZILĀ ACS
Brokastis. MESOPOTĀMAS pilsētas apmeklējums, kurā atrodas iespaidīgs bizantiešu Sv. Nikolaja Klosteris, kas celts XIII gs. Pārcelšanās uz BUTRINTU - seno ostas pilsētu, kas iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā, ko sauc arī par "Pompeju Balkānos". Arheoloģiskajā objekta apmeklejums, t.sk. romiešu pirts paliekas, agora, amfiteātris, Asklepijas templis, svinīgā aleja un Minervas templis. Piebraukšana pie SYRI un KALTER, kristāldzidrajiem avotiem, kas tiek saukti par „Debeszilo Aci”, tiek uzskatīti par vienu no skaistākājam vietam Albānijā. Saskaņā ar leģendu, zemūdens avots radās no mirušā pūķa asarām, kurš laupīja meitenes no tuvējiem ciemiem. Brīvs laiks neaizmirstamām bildēm. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas, naktsmītne. 

6. diena
GIROKASTRA – ČOBO VĪNA DARĪTAVA
Brokastis.Izrakstīšanās no viesnīcas. Pārcelšanās uz GIROKASTRU,bijušā diktatora Envera Hodži akmens pilsētu,kura sobrīd ztrodas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Ieeja Kalai cietoksnī, vizīte kādā no muzejiem, kas atrodas tās sienās. Pastaiga pa burvīgo vecpilsētu ar akmens mājām. Brīvais laiks Skanduli mājas apmeklējumam, tradicionālā māju ar daudzām labi saglabātiem mājas lietu eksponātiem. ČOBO VĪNA DARĪTAVAS apmeklējums, iepazīšanās ar vietējo vīna ražošanas procesu un degustācija. Došanās uz viesnīcu, reģistrācija viesnīcā, vakariņas, naktsmītne. 

7. diena
BERATA – TIRĀNA
Brokastis.Izrakstīšanās no viesnīcas. BERATAS apmeklējums, tā ir "tūkstošu logu" pilsēta, kas ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā: Viduslaiku Bizantijas cietoksņa Beratā un Onufrija muzeja apmeklēšana. Pastaiga pa vēsturisko apkārtni: Mangālem un Gorica. Brīvais laiks Pārcelšanās uz TIRĀNU, pastaiga: Skanderbegas laukums, 1830. gadā celtais sargtornis, 1789. gadā celtā Efem-beja mošeja, Prezidenta pils. ''Bunk Art'' apmeklējums, tas ir bunkurs no aukstā kara laika, kas tika pārveidots par muzeju un tagad tiek uzskatīts par vislielāko pilsētas atrakciju. Reģistrācija viesnīcā, vakariņas, naktsmītne. 

8. diena
Brokastis.Izrakstīšanās no viesnīcas. Brīvais laiks (atkarīgs no izlidošanas laika). Pārcelšanās uz Tirānas lidostu. Tiešais lidojums uz Latviju.

Cenā iekļauts:
7 naktis viesnīcās;
2-vietīgi numuri (var ievietot papildus 1 gultu) ar vannas istabām;
ēdieni: 7 brokastis, 7 vakariņas;
lidojums;
ceļojums ar autobusu;
gida pavadība.

Papildus:
Obligātās maksas, kas jāmaksā uz vietas: ieejas maksa, vietējie gidi, vīna degustācija: ~ 110 EUR;
Apdrošināšana.

Lai apmeklētu svētās vietās, ir vajadzīgs atbilstošs reliģisks apģērbs: slēgtie pleci un ceļgali.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home