Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Bērnu atrakciju parki

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Bērnu atrakciju parki

Iepriekšpārdošana akcija - € 200 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Lietuva, Polija. Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā Polijā.

2. diena
Brokastis viesnīcā. «TropicalIslands Resort» - Tropiskās salas ir džungļu atrakciju parks zem Eiropā lielākā kupola. Tropiska vide nozīmē 27 grādu siltumu, jūru, baltas smiltis, zaļus džungļus, peldes, šovu, nobraucienus, SPA! Izpriecas būs lielam vai mazam! Unikālo kompleksu veido: tropiskais mežs „Ziedu pasaule", baseins „Dienvidu jūra" ar divām salām, baseins „Bali Lagūna", ūdenskritumi, džakuzi, smilšu pludmale (860 kv. m.), pludmales volejbola laukumi, austrumu tirgus un tropiskie lauki, kas sastāv no dažādām tematiskajām zonām - „Taizeme", „Malaizija", „Bali", „Polinēzija", „Kongo" un „Amazone". Katrā no tām ir kafejnīca, kur pasniedz nacionālos ēdienus. Pusdienas no trim ēdieniem maksā apm. 20 €. Nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Brīvais laiks viesncā vai zbraukuma ekskursija Nr.1: Heidepark - Termālais ūdens parks "Soltau" (par papildu samaksu: 30 € / bērniem 20 € ).
Pavadīsim dienu lielākajā Ziemeļvācijas atrakciju parkā "Heidepark" - tā ir vieta, kur iegūt neprāta, pārgalvības un adrenalīna devu. Amerikāņu kalniņi, dažādi karuseļi, braucieni pa kalnu upi un citas galvu reibinošas atrakcijas. Izbaudiet “Scream” - visgarāko brīvo kritienu pasaulē no 103 m augstuma vai arī tā mini versiju “Screamie”, “Colosus” - atrakciju ar vienu no stāvākajiem karuseļa nobraucieniem pasaulē, u.c. Mierīgāku izjūtu cienītājiem – atrakciju vilcieniņi, pirātu un indiāņu šovi...
Termālais ūdens parks "Soltau" ir vieta, kur atpūsties dabiski un veselīgi. Ūdenskritums, burbuļvannas, ūdens masāžas, peldbaseini – gan telpās, gan arī zem klajām debesīm! Jautrības cienītājiem: 63 m augsts slidkalniņš. Atgriešanās viesnīcā.

4. diena
Brokastis. "Serengeti Safari" parks aizņem 165 ha lielu teritoriju. Ar speciālu autobusu apskatīsiet parka teritoriju, kur brīvā dabā staigā degunradži, lauvas, tīģeri, žirafes, pērtiķi un citu sugu eksotiskie dzīvnieki. Apstāšanās vietās iespējams pabarot dzīvniekus ar turpat pirktu un viņiem piemērotu barību. Blakus zoo atrodas atrakciju parks dažādu interešu un vecum apmeklētājiem. Tajā ir Viktorijas brīvā kritiena tornis, ūdens vilciens, virvju dārzs, dažādi karuseļi u.c. Vakarā ierašanās viesnīcā Vācijas / Polijas pierobežā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš cauri Polijai Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās, 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
Medicīniska apdrošināšana;
piemaksa par 1-vietīgu numuru - 110 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.1: "Heidepark" - Termālais ūdens parks "Soltau": 30 € / bērniem: 20 € .

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “Ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; = Maksājot Rīgā = 25 € / “Ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; = Maksājot Rīgā = bērniem 15 € .

Papildus izmaksas /ieejas biļetes uz atrakciju parkiem:
Heideparks - 30 € / bērniem 25 € (ieejas biļete grupā);
Soltau termālais ūdens atrakciju parks - 11.50 € / bērniem 8.50 € (ieejas biļete grupā);
Serengeti parks - 25 € / bērniem 20 € ;
Serengeti buss - 5.50 € ;
Tropical Islands ūdens atrakciju parks - 35 € / bērniem 30 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home