Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Čehija,pieaugušajiem un bērniem

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Čehija   »   Čehija,pieaugušajiem un bērniem

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Brauciens līdz Kauņai. Seit piedāvājam jautru iepazīt Jūsu ceļabiedrus „smagā pārbaudījumā” - apmeklēsim rūpnīcu „Stumbras”, kur tiek ražots slavenais uzlējums „999”. „Stumbras” gids pastāstīs par rūpnīcas tapšanu, iepazīstinās ar produkciju, ražošanas tehnoloģijām, kā arī piedāvās iespēju nodegustēt saražoto produkciju. Eksursija sastāvēs no vairākām daļām: uzzināsi kā notiek pats ražošanas process, kā dzērieni tiek pildīti pudelēs, kā notiek filtrēšanas process un kā rodas degvīns, liķieris un dažādi balzami. Pēdējā ekskursijas daļā būs iespēja piedalīties profesionālā dzērienu degustācijā, kuras laikā būs iespēja noteikt dažādu dzērienu garšu nianses. Kad šo pārbaudījumu būsim izturējuši, ceļš cauri Polijai vairs neliksies grūts un vienmuļš! Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena
Brokastis. Neliels pārbraucins pāri Krokonošes kalniem un Jūs jau esat skaistā nelielā Čehijas mazpilsētā Kralovi Dvur, kur varat nokļūt „Āfrikā”! Te izveidots Zoo Safari parks, kurā savākta lielākā Āfrikas dzīvnieku kolekcija. Jums būs iespēja ar nelielu vilcieniņu vizināties pa parka teritoriju, lūkosieties uz dažādiem dzīvniekiem, vēlāk pastaigājoties ar kājām apskatīsieties dzīvniekus, kas netiek turēti būros, bet tos no apmeklētājiem šķir vienīgi aizsarggrāvji. Nonāksiet vietā, kur Jums pāri galvām laidīsies dažendažādi putni. Būs iespēja ieraudzīt, cik rūpīgi dzīvnieku kopēji lolo savus mīluļus – baro, spēlējas, ārstē. Parka teritorijā atrodas arīkafejnīcas, kur varēsiet veldzēt izsalkumu.
Pēcpusdienā ierašanās Prāgā. Iekārtosimies viesnīcā un piedāvājam skaistu kruīzu pa Vltavas upi (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu), kur baudot brīnišķīgu čehu ēdienu, varēsiet apskatīt Čehijas galvaspilsētu Prāgu. Nakts viesnīcā Prāgā.

3. diena
Brokastis. Brīva diena pilsētā vai apskates ekskursija pa Čehijas galvaspilsētu - Prāgu (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu): Prāga – pilsētu ar neparastu likteni, kura kopš 10. gadsimta spējusi ar godu nest Čehijas galvaspilsētas statusu. Pastaiga sāksies no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku ir kalpojis kā čehu valdnieku rezidence. Jums būs iespēja apskatīt Sv. Vita katedrāli, kura ir galvenais gotiskais piemineklis Čehijā, kur senā pagātnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēt skaisto un eleganto Sv. Jura baziliku, kas ir vēl viens izcils paraugs Prāgas gotikas arhitektūrai. Ekskursijas laikā Jūs varēsiet pastaigāties pa Kārļa tiltu un ievēlēties ko īpašu pie Jana Nepomuka skulptūras. Pastaigājoties pa Prāgas skaistajām ieliņām Jūs nonāksiet Prāgas sirdī, Vecpilsētas laukumā kur senā rātsnama astronomiskais pulkstenis skaita laika ritējumu un katru stundu svin ar zvanu skaņām kā arī 12 apustuļu procesiju.Jums būs iespēja apskatīt slaveno Nikolaja Baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un skaisto Marijas baznīcu. Pēcāk pastaiga pa viduslaiku ieliņām un nonāksiet jaunās Prāgas galvenajā laukumā – Vāclava Laukums.Brīvais laiks Prāgā. Palutiniet sevi ar vispopulārāko čehu nacionālo ēdienu - knēdeļiem (ir kviešu knēdeļi, kas atgādina baltmaizes mīkstumu, un kartupeļu knēdeļi, kas ir līdzīgi apceptam kartupeļu biezenim). Noteikti vajadzētu nogaršot slaveno sīpolu vai ķiploku zupu un senās virtuves ēdienus – medījuma pastēti vai pankūkas ar plūmju džemu. Čehu nacionālais dzēriens, protams, ir slavenais čehu alus! To Jūs varēsiet nogaršot kādā no nacionālajiem krodziņiem. Izbaudiet Prāgu visā tās krāšņumā. Neskaitāmie suvenīru veikaliņi, muzeji, atmosfēra – tas viss brīvajā laikā Jums liks justies kā pasakā! Vakarā iesakām apmeklēt čehu folkloras vakaru – pie bagātīgi klāta galda varēsiet vērot čehu folkloru, dziedāt, dejot un, protams, neierobežoti baudīt čehu alu un vīnu. Nakts viesnīcā Prāgā.

4. diena
Brokastis. Brīva diena pilsētā vai arī izbraukuma ekskursija uz Karlšteinas pili (pēc vēlēšanās un par paplidus samaksu). Šis Čehijas Karalistes simbols celts 14. gadsimtā pēc Čehijas karaļa un Romas Impērijas valdnieka Kārļa IV rīkojuma.Karlšteina pilī glabājās troņa dārglietas un Romas Impērijas valdnieku kronēšanas regālijas. Pilij ir trīs torņi, visaugstākajā tornī ir unikāla pils Svētā Krusta kapela, kuras sienas un griesti tika izrotāti ar pusdārgakmeņiem un zeltu. 14.gs. celtā pils ir vairākkārt pārbūbvēta, šobrīd tajā apskatāmi pils vēsturiskie interjeri Bruņinieku, Audienču un Banketu zālēs, karaļa guļamistaba, kā arī Sv. Katrīnas un Sv. Krusta kapelas, sakristeja, gleznu galerija un bibliotēka, kā arī pilī ir vaska figūru muzejs. Pārbrauciens līdz Polijai. Nakts viesnīcā Vroclavas apkaimē. 

5. diena
Brokastis. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Vakarā atgriešanās Rīgā.

EKSKURSIJAS:
Rupnīcas “Stumbras” apmeklējums.
Rūpnīca „Stumbras”, kur tiek ražots slavenais uzlējums „999”. „Stumbras” gids pastāstīs par rūpnīcas tapšanu, iepazīstinās ar produkciju, ražošanas tehnoloģijām, kā arī piedāvās iespēju nodegustēt saražoto produkciju. Eksursija sastāvēs no vairākām daļām: uzzināsi kā notiek pats ražošanas process, kā dzērieni tiek pildīti pudelēs, kā notiek filtrēšanas process un kā rodas degvīns, liķieris un dažādi balzami.Pēdējā ekskursijas daļā būs iespēja piedalīties profesionālā dzērienu degustācijā, kuras laikā būs iespēja noteikt dažādu dzērienu garšu nianses.

Safari apmeklējums Karlovi Dvurā.
Te izveidots Zoo Safari parks, kurā savākta lielākā Āfrikas dzīvnieku kolekcija. Jums būs iespēja ar nelielu vilcieniņu vizināties pa parka teritoriju, lūkosieties uz dažādiem dzīvniekiem, vēlāk pastaigājoties ar kājām apskatīsieties dzīvniekus, kas netiek turēti būros, bet tos no apmeklētājiem šķir vienīgi aizsarggrāvji. Nonāksiet vietā, kur Jums pāri galvām laidīsies dažendažādi putni. Būs iespēja ieraudzīt, cik rūpīgi dzīvnieku kopēji lolo savus mīluļus – baro, spēlējas, ārstē. Parka teritorijā atrodas arīkafejnīcas, kur varēsiet veldzēt izsalkumu.

Brauciens ar kuģīti pa Vlatavas upi ar vakariņām.
Prāga nav iedomājama bez slavenās Vlatavas upes, kura ar savam krācēm un apbrīnojamo skaistumu ir devusi Prāgai tās nosaukumu. Pastaigājoties gar Vlatavas krastiem varēsiet novērtēt Prāgas pilsētas cildenumu un brīnišķīgo arhitektūru.

Pastaigu ekskursija Prāgā.
Prāga – pilsētu ar neparastu likteni, kura kopš 10. gadsimta spējusi ar godu nest Čehijas galvaspilsētas statusu. Pastaiga sāksies no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku ir kalpojis kā čehu valdnieku rezidence. Jums būs iespēja apskatīt Sv. Vita katedrāli, kura ir galvenais gotiskais piemineklis Čehijā, kur senā pagātnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēt skaisto un eleganto Sv. Jura baziliku, kas ir vēl viens izcils paraugs Prāgas gotikas arhitektūrai. Ekskursijas laikā Jūs varēsiet pastaigāties pa Kārļa tiltu un ievēlēties ko īpašu pie Jana Nepomuka skulptūras. Pastaigājoties pa Prāgas skaistajām ieliņām Jūs nonāksiet Prāgas sirdī, Vecpilsētas laukumā kur senā rātsnama astronomiskais pulkstenis skaita laika ritējumu un katru stundu svin ar zvanu skaņām kā arī 12 apustuļu procesiju.Jums būs iespēja apskatīt slaveno Nikolaja Baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un skaisto Marijas baznīcu. Pēcāk pastaiga pa viduslaiku ieliņām un nonāksiet jaunās Prāgas galvenajā laukumā – Vāclava Laukums.

Izbraukuma ekskursija uz Karlšteinas pili.
Izbraukuma ekskursija uz Karlšteinas pili. Šis Čehijas Karalistes simbols celts 14. gadsimtā pēc Čehijas karaļa un Romas Impērijas valdnieka Kārļa IV rīkojuma.Karlšteina pilī glabājās troņa dārglietas un Romas Impērijas valdnieku kronēšanas regālijas.Pilij ir trīs torņi, visaugstākajā tornī ir unikāla pils Svētā Krusta kapela, kuras sienas un griesti tika izrotāti ar pusdārgakmeņiem un zeltu. 14.gs. celtā pils ir vairākkārt pārbūbvēta, šobrīd tajā apskatāmi pils vēsturiskie interjeri Bruņinieku, Audienču un Banketu zālēs, karaļa guļamistaba, kā arī Sv. Katrīnas un Sv. Krusta kapelas, sakristeja, gleznu galerija un bibliotēka, kā arī pilī ir vaska figūru muzejs.

Čehu folkloras vakars.
Vakarā iesakām apmeklēt čehu folkloras vakaru – pie bagātīgi klāta galda varēsiet vērot čehu folkloru, dziedāt, dejot un, protams, neierobežoti baudīt čehu alu un vīnu

Cenā iekļauts:

Brauciens ērtā tūrisma klases autobusa;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Dzīvošana tūrisma klases viesnīcās 4 naktis ar brokastīm (divvietīga izmitināšana).

Ekskursiju pakete (Pastaigu ekskursija Prāgā, izbraukuma ekskursija uz Karlšteinas pili ) - 30 € /15 €(bērniem līdz 12 g.v.).

Papildus:
Pastaigu ekskursija Prāgā - 10 € (bērniem lidz 12 g.v 5 €);
Izbraukuma ekskursija uz Karlšteinas pili - 30 € (bērniem lidz 12 g. - 15 €);
Rupnīcas “Stumbras” apmeklējums - 25 € (bērniem bezmaksas);
Čehu folkloras vakars  - 35 € (bērniem lidz 12 g.  25 €);
Brauciens ar kuģīti pa Vlatavas upi ar vakariņām - 30 € ;
Safari apmeklējums Karlovi Dvurā - no 180 Kč/ bērniem līdz 15 g.v  no 90 Kč;
Papildus vieta autobusā - 75 € ;
Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā - 80 € ;
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos;
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home