Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ceļojums uz paradīzi

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Melnkalne   »   Ceļojums uz paradīzi

Iepriekšpārdošana akcija - € 375.00 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

4,5,6,7 dienas - atpūta pie jūras vai iespējas doties saturīgās un interesantās ekskursijās.

1. diena
Agri no rīta (plkst. 05:00) izbraukšana no Rīgas. Ceļā – Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Čehijā Olomoucā.

2. diena
Brokastis. Pastaigas Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā, kas viduslaikos ir izveidojusies no divām mazām pilsētiņām Kaptolas un Gradecas, apvienojoties tās izveidoja pilsētas vēsturisko centru. Pastaigas Zagrebā pa 19.gs. apbūves loku „Zaļais pakavs” un vecpilsētu - Sv. Stefana katedrāle, Jelačiča laukums, Sv. Marka baznīca un valsts nozīmīgākās celtnes Sabors (parlaments) un Banski Dvor (prezidenta pils). Nakts viesnīcā Horvātijā (Otočac).

3. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz Melnkalni. Ceļā apskates ekskursija Dalmācijas pērle: Splitā (par papildus samaksu – 10 € ), kas būs kā vēstures stunda, kuras laikā iepazīsim Horvātijas noslēpumus. Splitu antīkos laikos dibināja Romas imperators Diokletiāns (3./4.gs.), viņa laikā celtā pils ir vienīgā no Romas imperatoru pilīm, kas saglabājusies līdz mūsdienām (UNESCO), apskatīsim arī zelta un sudraba vārtus, Sv. Duje katedrāli, Jupitera templi, Horvātijas slavenāko cilvēku pieminekļus un valdzinošo jūras krastmalu ar simtgadīgajām palmām. Brīvs laiks pusdienām un suvenīru iegādei. 
Nakts viesnīcā Melnkalnē (Budvā apkārtnē).

4. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Kotora – Kotoras līcis –Dievmātes sala (par papildus samaksu: 35 € ). Melnkalnes pērle, vēsturiskā Kotora, senā jūrnieku un tirgoņu pilsēta- cietoksnis ar ievērojamo kultūras mantojumu ( UNESCO), acis priecē lieliski saglabājušās šaurās ieliņas, pa kurām staigājot var apskatīt senas aristokrātu pilis un dievnamus. Panorāmas brauciens ar kuģīti pa Kotoras līci (≈ 15 € ), vienīgo kalnu ieskauto "Balkānu fjordu", kas dziļi līkumots, iespiedies sauszemē starp dramatiskajiem Dināru kalniem, tā zilajos jūras ūdeņos spoguļojas kalnu virsotnes, kuru pakājē kā mazas pērlītes rindojas nelielas pilsētiņas un ciemati. Melnkalnes jūrnieku svētvietas apmeklējums dievnamā uz mākslīgi izveidotā saliņas ”Gospa od Škrpjela”, salas nosaukums nozīmē Dievmāte uz klints. Melnkalnes vakars lauku ciematā, programmā folkloras priekšnesumi – krāšņi tautas tērpi, mūzika, dziesmas, dejas, rotaļas. Nacionālā virtuve – olīves, siers, vītinātā gaļa “pršut”, salāti, krāsnī cepta gaļa ar kartupeļiem, augļi, vīns, rakija un mazas pankūciņas ar medu. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.2:  Melnkalnes svētvietas: Ostorgas klosteris un Cetina (par papildus samaksu: 45 € ).
Ostorgas klosteris ir izcirsts stāvā klintī, gandrīz kilometra augstumā (900m vjl.), apbrīnojama svētvieta, nelielās valstiņas garīguma simbols. Pateicoties unikālai arhitektūrai, cilvēka un dabas radītajai harmonijai, sniegbaltais klosteris  parādās  uz pelēcīgo klinšu fona no ievērojama attāluma un ļauj noticēt , ka ir dievišķi radīts. Ostorgas klosteris ir vienīgā svētceļnieku pielūgsmes vieta visā pasaulē, kuru bez pareizticīgajiem apmeklē arī katoļi, musulmaņi un neticīgie. Cilvēki apmeklējot šo svētvietu atrod dvēseles mieru un harmoniju, daudzi neglābjami slimie izveseļojas. Sveču liesmas aiznes debesīs lūgšanas un pateicības Sv. Ostrogas Vasīlijam brīnumdarim, kurš šajā klosterī atdusās. Kā papildinājums klostera skaistumam, atmiņā paliks arī neaizmirstamā apkārtnes panorāma.
Melnkalnes galvaspilsēta Cetina 500gadu garumā, šodienas Melnkalnes kultūras centrs. Cetinē viss ir miniatūrā, nav tūristu burzmas, tā ir pilsēta muzejs, Melnkalnes vēstures lieciniece un dārgums. Pilsētas arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās Jūs ar kādreiz nelielās kalnu kņazistes vēsturi. Ekskursijas laikā:  Cetinas klosteris, Petra II Negoša rezidence, kņaza Daņilas Zilā pils, Dievmātes dzimšanas baznīca un bijušās Eiropas valstu vēstniecības, kurās mūsdienās darbojas dažādas kultūras iestādes. Karaļa Nikola pils apmeklējums.
Atgriešanās viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.3: Taras un Močaras upju kanjoni. Durmitora Nacionālais parks (par papildus samaksu: 45 € ).
Ainavām bagāts brauciens gar Moračas upe, kura savā tecējumā izveidojusi gleznainu kanjonu, upe ietek Skadaras ezerā un tās krastos atrodas Melnkalnes galvaspilsēta Podgorica, apmeklēsim 13.gs. dibināto Moračas klosteri ar brīnišķīgām. Pa ceļam Jums būs iespēja atkal redzēt Skadaras ezeru, lielāko Balkānos, brauksim cauri Melnkalnes galvaspilsētai Podgoricai, tālāk gar Moračas upi, fotopauze, Moračas klostera apmeklējums. Redzēsim Taras upes vareno kanjonu un interesanto Džordževiča tiltu. Durmitora Nacionālais parks raksturojas ar mežonīgiem dabas skatiem - neskaitāmām Dināru kalnu varenajām virsotnēm, ezeriem, alām un gravām. Parka teritorijā atrodams viens no Balkānu pussalas dabas brīnumiem, ierakstīts UNESCO Pasaules dabas mantojuma sarakstā, Taras upes noslēpumainais un mežonīgais kanjons. Pietura Žabljakas pilsētā pusdienām. Atgriešanās viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.4: Albānija: Škodera, Tirāna un Kruje (par papildus samaksu: 45 € ).
Brauciens cauri Škodera (vienu no vecākajām pilsētām Eiropā). Tirāna, šo pilsētu 16.gs. dibināja turki, un tikai nepilnus 100 gadus tā ir Albānijas galvaspilsēta. Pilsētā izbaudīsim austrumiem raksturīgu kolorītu – Et’hem Beja mošeju, Skanderbeka laukumu, Kristus augšāmcelšanās katedrāli, Mātes Terēzas pieminekli u.c. 
Albāņu nacionālā varoņa Skanderbeka rezidences pilsētā Krujā apmeklēsim vareno cietoksni, ko ilgi nespēja iekarot turki, bet austrumu tirdziņā papriecāsimies par spilgto krāsainību un skaistajiem sudraba izstrādājumiem, brīvs laiks suvenīru iegādei. Piedāvājumā albāņu nacionālās pusdienas skaistā Krujes restorānā (par papildus samaksu – 13 € ). Atgriešanās viesnīcā.

8. diena
Brokastis. Atgriežamies Horvātijā. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.5: Dubrovņika (par papildus samaksu: 10 € ).
Ceļosim gar gleznaino Adrijas jūras piekrasti līdz Dubrovņikai, kuru apskatīsim vietējā krieviski runājoša gida pavadībā. Viduslaikos Dubrovņika netika pakļauta ne varenajai Venēcijas republikai, ne Osmaņu impērijai, tāpēc saglabājusi greznus arhitektūras pieminekļus: ar mirdzošām marmora plāksnēm klātas ieliņas, vienu no vecākajām Eiropas aptiekām, Dominikāņu un Franciskāņu klosterus, strūklakas un masīvos cietokšņus. Brīvajā laikā pusdienu pauze, peldes Dubrovņiku pludmalē un suvenīru iegādei. Nakts viesnīcā Horvātijā.

9. diena
Brokastis. Horvātijas Ziemeļu daļā atrodas minerālūdeņu bagātības, kas apzināti Romas impērijas laikos, bet mūsdienās pārvērtušies par moderniem atveseļošanās centriem. Relaksējoša atpūta Krapinska Toplices kūrortā, kas ar termālo minerālūdeņu bagātībām. Nesen uzcelts moderns atpūtas komplekss "Akva Vivae" ar minerālūdeņu baseiniem un neskaitāmām ūdens atrakcijām – džkūzi, hidromasāžu, jūras viļņiem, strūklakām, ūdenskritumiem, nobraucienu celiņiem, saunām u.c. Tranzīta ceļš cauri Slovēnijai, Austrijai un Čehijai līdz viesnīcai Olomoucas pilsētā.

10. diena
Brokastis. Mājupceļš - tranzīta brauciens pāri Čehijai, Polijai un Lietuvai. Ap pusnakti atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
Medicīniska apdrošināšana;
izbraukuma ekskursija Nr.1 «Kotora – Kotoras līcis – Dievmātes sala – 35 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.2 «Melnkalnes svētvietas: Ostorgas klosteris un Cetina» – 45 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.3 «Taras un Močaras upju kanjoni. Durmitora Nacionālais parks» – 45 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.4 «Noslēpums Eiropā: Tirāna un Kruje» – 45 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.5 «Dubrovņika» – 10 € . 

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI!
“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4; Nr.5;= Maksājot Rīgā = 155 €
“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4; Nr.5;= Maksājot Rīgā = 135 € / bērniem līdz 13 gadiem

Ekskursija « Dalmācijas pērle: Splitā» – 10 € ;
Sv.Dujes katedrāle un templis Splitā - 35 HRK;
Skadaras ezera Nacionālais parks – 4 € ;
Durmitora Nacinālais parks – 3 € ;
Moračas klostera apmeklējums – 2,50 € ;
Albānijā Krujas cietoksnis / muzejs ~ 4 € ;
Brauciens ar kuģīti pa Kotoras līci - 12 € ;
Sv.Trifona katedrāle – 2,50 € ;
Pusdienu piedāvājums katrā ekskursiju dienā par 15 € ;
Melnkalnes vakars ~ 35 € ;
Dubrovņika klostera apmeklējums – 35 HKR;
Dubrovņikā pastaigas pa pilsētas mūriem – 120 HKR;
Aqua Vivae termālo ūdeņu komplekss – 50 /35 HRK.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home