Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Eiropas Grand tūre no Milānas

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Francija   »   Eiropas Grand tūre no Milānas

Milāna– Strasbūra– Parīze – Brisele– Amsterdama - (Volendama) – Frankfurte Maine – Minhene – Verona – (Venēcija)-Milāna

1. diena(Sestdiena)
Milāna.
Ielidojam Milānā. Lidostā tikšanās ar kompānijas pārstāvjiem.  Brauciens cauri Milānai. Izmitināšanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

2. diena
Strasbūra.
Brokastis viesnīcā.  Brauciens uz Strasbūru. "Vienotās Eiropas galvaspilsēta" -  ir satriecoši skaista un skaisti saglabājusies senā pilsēta.  Strasbūras vēsturiskais centrs, atrodas uz salas, ko apskalo upe Iļ, un tā ietek Reinā. Izmitināšanās viesnīcā.  Brīvais laiks pilsētā. Nakts viesnīcā.

3. diena
Parīze.
Brokastis viesnīcā.  Brauciens uz Parīzi.  Apskates ekskursija pa pilsētu ar autobusu, kur Jūs varēsiet apskatīt Luvru, Bastīlija laukumu, Operu, Parīzes Dievmātes katedrāli un citus Parīzes tūrisma objektus. Brīvais laiks, pēc izvēles papildus ekskursija uz Notrdamu un Latīņu kvartālu. Izmitināšanās viesnīcā. Izvēles ekskursija pa naksnīgo Parīzi. Nakts viesnīcā.

4. diena
Parīze. 
Brokastis viesnīcā.  Brīva diena, pēc izvēles papildu ekskursija uz Monmartu un Versaļu pirmajā dienas pusē un otrajā dienas pusē papildu ekskursija pa vispasaules slaveno muzeju Luvra. Atgriešanās viesnīcā. Papildus piedāvājumā ir vakara kabarē šova apmeklējums Mulen Ruža vai Lido. Nakts viesnīcā.

5. diena
Brisele.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Briseli. Brisele– franču valodā runājošo Flandrijas iedzīvotāju sala , kas ir vēsturisks simbols uzvarai pār iekarotājiem. Pilsēta ir celta sirds formā. 1979.gadā Briselei bija tūkstošgadu vēsture. Kājāmgājēju ekskursijas laikā pa Beļģijas karalistes galvaspilsētu Jūs redzēsiet  Rātsnamu un ģildes mājas vienā no Eiropas skaistākajiem laukumiem Grand Place , Manneken Pis, Briseles simbols, Svētā Dievmātes baznīca, pasaules slavenais Atomijs  – vēl viens Briseles simbols. Izmitināšanās viesnīcā netālu no Amsterdamas. Nakts viesnīcā.

6. diena
Amsterdama.
Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija pa pilsētu. Dimantu fabrikas apmeklējums.. Papildus piedāvājumā brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7. diena
Volendama-Zaanse Shans.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai papildus ekskursija uz pilsētu Volendama vai Zaanse Shans. Zana krastu rotā piecas dzirnavas. Tas atgādina tos laikus, kad Zana produktivitāte bija atkarīga no vēja stipruma. Zaanse Shans etnogrāfisks, brīvdabas muzejs, kur zemnieki dzīvo ievērojot mūžsenās tradīcijas: nēsā tautastērpus un arī tupeles (koka kurpes), sieru uzgatavo pēc tradicionālajām tehnoloģijām.  Skaisti saglabājušās ēkas ir galvenais holandiešu dzīves piemērs 17-18. gadsimtā. Autentiskās mājas,  vēsturiskās kuģu būves, vējdzirnavu torņi katru gadu piesaista tūkstošiem tūristus. Šodien Volendama pazīstama kā etnogrāfiskais tūrisma centrs, «īstās Holandes» simbols. Katru gadu šeit ierodas vairāk nekā 2 miljoni ceļotāju, lai redzētu mazās veiklās mājiņas, logus kuri dekorēti, tāpat kā izstādes vitrīnas, senas baznīcas,  mājīgās romantiskās ieliņas, skaistie kanāli, paceļamie tilti un slavenā vietējā osta, kur var atrast praktiski visu veidu zvejas laivas un jahtas. Brauciens uz Frankfurti na Maine. Izmitināšanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā.

8. diena
Frankfurte na Maine-Minhene.
Brokastis viesnīcā.  Vēsturiskā centra apmeklējums ar visu grupu. Brauciens uz Minheni. Vēsturiskā centra apskate ar visu grupu. Brīvais laiks.  Izmitināšanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

9. diena
Nojšvanštajna pils-Verona.
Brokastis viesnīcā.  Brauciens uz Fjusenu.  Brīvais laiks pilsētā. Papildus organizējas ekskursija uz Nojšvanštajna pili. Par seno Nojšvanštajna pili runā, ka tā ir sapņu piepildījums, pilskalnu pasaka, kas atrodas starp Bavārijas Alpu sniega virsotnēm. Slēdzene,  it kā griezta no kaula, vairāk atgādina sapni, nekā realitāti. Tā ir viena no neparastākajām celtnēm, kādu jebkad veidojis cilvēks. Pils slavena ne tikai ar savu vēsturi, bet arī kļuva par Guļošās Skaistules pili Walt Disney prototipā. Brauciens uz Veronu. Izmitināšanās viesnīcā.  Brīvais laiks . Nakts viesnīca.

10. diena
Verona-Venēcija.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Veronas centrā. Papildus var noorganizēt ekskursiju uz Venēciju. Brauciens uz Milānu. Izmitināšanās viesnīcā netālu no Milānas. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

11. diena
Milāna.
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu.

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga-Milāna-Rīga;
Rokas bagāža;
Ēdienreize-brokastis;
Dzīvošana viesnīcā 3*-4* ;
Grupu transfērs viesnīca-lidosta-viesnīca;
Transporta pakalpojumi komfortablā autobusā;
Transporta pakalpojumi programmas laikā ar krievvalodīgu aģentu;
Ekskursija ar licencētu krievvalodīgu gidu pa Parīzi (2 stundas), Briseli (2 stundas), Amsterdamu (2 stundas);
Pastaigas ar pilnu grupas sastāvu : Frankfurte na Maine,  Minhene.

Papildus:
Ieejas biļetes muzejā;
Ekskursija Versaļā - 50 EUR + 18 EUR ieejas biļete;
Vakariņas un vakara kabarē šovs Mulen Ruža vai Lido, samaksa atkarībā no izvēlētās vakara programmas);
Ekskursija Volendamā +Zaanse Shans - 65 EUR;
Ekskursija Nojšvanštajna pilī - 50 EUR + ieejas biļete 16 EUR;
Ekskursija uz Luvru ar gidu - 40 EUR + ieejas biļetes 15 EUR;
Ekskursija Notrdamā  un Latīņu kvartālā - 35 EUR;
Ekskursija Naksnīgā Parīze - 30 EUR;
Ekskursija Monmartrā - 35 EUR;
Ekskursija Venēcijā - 60 EUR;
Lielais Kanāls Venēcijā - 20 EUR;
Kuģītis pa kanālu Amsterdamā - 15 EUR;
Kuģītis pa Sēnu Parīzē - 13 EUR;
Austiņas visas ekskursijas laikā - 20 EUR;
Reģistrētā bagāža 20 kg - 50-60 EUR;
Obligāti uz vietas jāapmaksā skaidrā naudā viesnīcas nodoklis no 1,00-3,50 Eur par personu dienā.

Tūres cenā:
Viena persona divvietīgā numurā - 765 EUR;
Ja ceļojat viens - 230 EUR piemaksa par vienvietīgu numuru;
Maksa par vakariņām pēc programmas 130 EUR visās pilsētās, izņemot Parīzi. (Parīzē neatkarīgi organizē vakariņas).
Piemaksa par pirmo rindu autobusā 50 EUR no cilvēka,  otrā rinda 40 EUR, trešā rinda 30 EUR.

Svarīgi!
Izstāžu vai nozīmīgu Nacionālo pasākumu laikā uzņēmums patur tiesības izmitināt tūristus pilsētas tuvumā un 3 nedēļas pirms ierašanās informē partneri par izmaiņām viesnīcas atrašanās vietā.
Bērni tūrē var piedalīties no četru gadu vecuma.

home