Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jaunā gada iezvanīšana Bali salā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indonēzija   »   Jaunā gada iezvanīšana Bali salā
1. diena
Plkst. 17:00 pulcēšanās Rīgas lidostā. 19:00 – 22:55 lidojums Rīga – Stambula.
 
2. diena
01:20 - 19:30 lidojums Stambula - Denpasara. Transfērs uz Ubudu – Bali salas mākslas dzīves centru. Nakts 4* viesnīcā Ubudā.   
 
3. diena
Noskaņosimies darboties un iejusties Bali salas sadzīves mirkļos. Ar cepurēm galvās un kapļiem rokās, dosimies pastaigā un piedalīsimies darbos rīsu laukā. Vērosim vietējos fermerus vācot kokosriekstus. Redzēsim, kā top ziedojumu-pateicības kompozīcijas no Bali salā augošiem krāšņajiem ziediem. Braucot uz Pemuteran, Bali salas pašos ziemeļos, iegriezīsimies ūdens templī Ulun Danu. Brīvs laiks. Nakts 4* viesnīcā Pumeratanā. Brokastis un pusdienas.
 
4. diena  
Pemuteran – latviskojot nozīmē – Nāc atpakaļ pie sevis. Tik tiešām Bali salas ziemeļus raksturo miers, neuzbāzīgi ikdienas notikumi, labestīgi vietējie iedzīvotāji un harmoniska dabas un kultūras mijiedarbība.    Brokastis ņemsim līdzi kastītēs. Dosimies pārgajienā pa Rietumbali nacionālo parku, bet pirms tam ielūkosimies Bali salas mūžīgās mīlestības templī - Layon Sari.  Tālāk iesim raudzīt musona mežus un to džungļus, kas pārbagāti ar ārstnieciskiem augiem. Skatīsim unikālu dabas untumu -  mangrovju audzes, kas veidojas saldūdens un sālsūdeņiem sajaucoties. Atceļā uz viesnīcu tiksimies ar vietējo priesteri – zintnieku – seno dziedināšanas veidu pārzinātāju. Pusdienas vietējā restorānā. Brīvais laiks. Nakts 4* viesnīcā. Brokastis un pusdienas.
 
5. diena
Pēc brokastīm brauksim uz Menjangan salu, kur sagaidāma fantastiska snorkelēšana - koraļļu rifa dārzi ar zivju bariem un citiem dzīvnieciņiem. Pēc pusdienām pārbrauksim uz Lovinu. Te varam ļauties sevis mīlēšanai - baliešu masāžai brīvā dabā vai viesnīcas SPA centrā (par papildus maksu). Nakts 4* viesnīcā Lovinā.
 
6. diena
Pirmajā Jaungada dienā agri no rīta, dosimies skatīt delfīnu dejas saullēktā. Brokastis baudīsim, atgriežoties no delfīniem. Atlikusī dienas daļa brīva - darīsim neko. Kuriem grūti to izdarīt – var doties pastaigā pa jūras piekrasti. Ļausimies baliešu masāžām, peldēsimies, snorkelēsim un piesardzīgi ļausim saules stariem iekrāsot mūsu augumus viegli iedegušus. Vakarā iezvanīsim jauno 2020. gadu, baudīsim ēdienus un dzērienus, mīlēsim un svinēsim dzīvi, lai Jaunajā gadā viss būtu pietiekami. Atceramies paņemt līdz zvaniņu. Brokastis un vakariņas. Nakts 4* viesnīcā Lovinā.
 
7. diena
Brīva diena. Lutināsim sevi ar baliešu masāžu brīvā dabā vai viesnīcas SPA centrā (par papildus maksu). Peldēsimies. Sauļosimies. Indijas okeāns ir ļoti silts. Brokastis, vakariņas. Nakts 4* viesnīcā Lovinā.
 
8. diena
Pārbrauksim no Lovinas melnajām uz Candidasas pudmalēm. Pa ceļam apmeklēsim Beji templi. Tirta Empul  - hinduistu Svētā avota templis  ievērojams ar to, ka to caurtek tīrs avota ūdens. Brīvais laiks. Nakts 4* viesnīcā Candidasā. Brokastis, pusdienas.
 
9. diena
Brīvais laiks līdz pusdienām. Tad pārbrauksim uz dzīvīgo Bali salas daļu, kur pavadīsim atlikušās dienas līdz ceļojuma beigām. Nakts 4* viesnīcā Sanuras pludmalē. Brokastis, vakariņas. 
 
10. diena
Brīva priekšpusdiena. Bet tiem, kuri izvēlēsies kāpt vulkānā - nakts vēl nebūs īsti sākusies, kad jāceļas (02:00 naktī), lai satiktu saules lēktu virs Batur vulkāna krātera. Tas ir pasākums par papildus maksu. Profesionāla instruktora  vadībā dosimies aptuveni 2 stundu pārgājienā uz  vulkānu (1717 m v.j.l.). Katrs, kurš sasniegs vulkāna krātera malu, kā galveno balvu, saņems uzlēcošās saules staru izkrāsotu vienreizēju kalnu ainavu ar kūpošo Rinjani vulkānu Lombokas salā. Brokasīs baudīsim ceptus banānus un vārītas olas, kasgatavoti uz vulkāna plīts. Vēlā pēcpusdienā apskatīsim salas dienvidu vistālāko punktu ar Pura Luhur Uluwatu templi – īstu arhitektūras brīnumu, kas atrodas 250 m virs jūras līmeņa zemesraga rietumos. Vakarā - episka drāma un Kecak dejas ar saulrietu fonā, ko izpilda 50 – 70 vīriešu, esot daļējā transā. Ceļojuma noslēgums pludmalē: vakariņas ar jūras veltēm. Nakts 4* viesnīcā Sanurā. Brokastis un vakariņas.
 
11. diena
Brīvais laiks līdz transfēram uz Denpasaras lidostu ap 19:30. Plkst.12:00 izrakstāmies no viesnīcas. Vēl vairākas stundas baudām peldes siltajā Indijas okeānā un siltos saules starus. 21:00 lidojums Denpasara – Stambula. Nakts lidmašīnā.
 
12. diena
05:25 ielidošana Stambulā. 09:20 – 11:20 lidojums Stambula – Rīga.
  
Cenā iekļauts:
lidojums Rīga – Stambula – Denpasara – Stambula – Rīga;
dzīvošana 4* viesnīcās divvietīgās istabās;
ēdināšana pēc apraksta;
aprakstā minētās ekskursijas, angliski runājoša gida pakalpojumi un grupas vadītājs no Latvijas.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
dzeramnauda apkalpojošajam personālam;
piemaksa par vienvietīgu numuru – 565 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home