Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
23 22 0000

Labākais Kanādā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   ASV un Kanāda   »   Labākais Kanādā

Monreāla, Kvebeka, Otava, Tūkstoš salas, Niagāras ūdenskritums, Toronto

1. diena
Izbraukšana no Ņujorkas saskaņā ar grafiku (Bruklina, Kvinsa, Augšmanhetena, Paramus, Ņūdžersija). Ceļojums pa gleznainajiem ceļiem, stāstījums gida pavadībā. Apstāšanās un pastaiga uz Džordžijas ezeru, Adirondas kalnos. Tradicionālā pietura uz ASV robežas, pie veikala ‘’Duty Free’’ (brīvā tirdzniecība). Brauciens uz Monreālu. Vecpilsēta. Kājāmgājēju ekskursija pa Vecpilsētu. Nort-Dam-Demoneral baznīca. Izmitināšanās viesnīcā centrā*. Atpūta. Vakara pastaiga.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Kibekas pilsētu-franču Kanādas galvaspilsēta. Ekskursija pa veco Kibeku, iespējams Jeruzalemes sislorama apmelejums(atkarībā no darba grafika, maksa uz vietas).Svētās Annas baznīca. Atgriezšanās Monreālā.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Turpinās Monreālas pilsētas iepazīšana: pazemes pilsēta, Svētā Josefa oratorija,Brauciens uz Otavu-Kanādas galvaspilsēta. Izmitināšanās viesīcā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija pa Otavē. Valsts parlamenta apskate*. Brauciens uz Tūkstoš salu rajonu. Kruīzs pa Svētās Laurentijas upi, Tūkstoš salu rajonā. Brauciens uz Toronto. Izmitināšanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Apskates vietas Toronto-ekskursija pa pilsētu. Otrajā dienas pusē-brauciens uz Niagāras ūdenskrituma pilsētu. Izmitināšanās viesnīcā. Iepazīšanās ar Niagāras ūdenskritumu. Niagāra gaismās. Niršana ar laivu zem Niagāras ūdens (pēc vēlēšanās, maksa uz vietas, atkarīgs no sezonas).

6. diena
Brokastis. Niagāras ūdenskritums. Šķērsojam ASV robežu. Tradicionālā pietura ‘’Duty Free’’ (brīvā tirdzniecība) veikalā. Ceļš atpakaļ. Atgriešanās Ņujorkā.

Cenā iekļauts:
Ceļojums ar komfortablu autobusu (vai cietiem transporta līdzekļiem, atkarīgs no grupas sastāva)
Augsti kvalificēts krievu valodā runājošs gids
Naktsmītnes tūristu klases viesnīcās
Kontinentālās brokastis
Visas ekskursijas pēc programmas un ceļojuma informācija
nodokļi

home