Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Legolande un atrakciju parki

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Dānija   »   Legolande un atrakciju parki

Iepriekšpārdošana akcija - € 215 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīta brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas.

2. diena
Brokastis. Brauciens līdz Volfsburgai, kur aicinām doties piedzvojumā un izzināt autobumobiļu pasauli - Autostadt. Šī vieta nenoliedzami ir patiess piedzīvojums - savdabīgs Disnejlendas savienojums ar tehnoparku. Gan bērni, gan pieaugušie būs sajūsmā no iespaidīgajiem slavenā automibiļu brenda cehiem, parka teritorijas, grezno automobiļu paviljoniem (dažos pat ir iespējams pasēdēt iekšā!), muzeja ar veclaicīgām mašīnām, un pat bērnu autoskolas!
Autostadt parkā pie stūres tiek pielaisti pat paši mazākie: veiksmīgi izejot praktiskās nodarbības un eksāmenu uz nelielām elektriskajām mašīnītēm, katrs mazais saņems bērnu braukšanas apliecību. Parka pavljonos viesus saigaidīs ne mazums pārsteigumu, saistītu ar auto transportu vēsturi un mūsdienām, tai skaitā redzēsiet arī slaveno šovu, kurā galveno lomu ieņem slavenā automašīnu marka Lamborghini (šovs ir par papildus maksu). Nakts viensīcā pie Hamburgas.

3. diena
Brokastis. Brīvais laiks viesnīcā vai izbraukuma ekskursija Nr.1: uz Legolandi, Dānijā (par papildus samaksu: 40 € / 30 € - bērniem līdz 12 gadiem.
Atrakciju parka Legolande apmeklējums Dānijas pussalā Jūtlandē. Legozemes parks ir fantastiska miniatūru brīnumu pasaule, kas radīta no 60 miljoniem Lego klucīšiem. Tas ir viens no visapmeklētākajiem atrakciju parkiem Eiropā. Parks tematiski sadalīts septiņās daļās un katrā no tām bērni un viņu vecāki var atrast aizraujošas lietas. Legoredo pilsēta – stūrītis no Mežonīgajiem Rietumiem, kas atsauc atmiņā Amerikas iekarošanu. Izdomas stūrī - liels kinoteātris ar 4 dimensiju efektu, seansa laikā skatītājs iejūtas filmas vidē. Zemes piedzīvojumi – gandrīz īsti džungļi, kuros var sevi izmēģināt laižoties lejup pa strauju upi vai ejot pāri upei pa šauru baļķi. Duplo zeme – spēles vismazākajiem, drošas un viegli saprotamas. Pirātu zeme – tāda šeit eksistē, uz pirātu kuģa var labi paēst, bet vajadzēs ar pirātiem pacīnīties, lai nokļūtu uz dārgumu salas. Sirds bruņinieku karaliste – vislielākā parka celtne, īsta karaļpils ar pasakainiem interjeriem, teātru uzvedumiem un iespēju pavizināties uz pūķa. Miniatūru pasaule – Legolandes sirds, ideja no kuras sākusies parka veidošanās - Eiropas, Amerikas un Āzijas pastkartīšu ainavas. Nakts viesnīcā pie Hamburgas.

4. diena
Brokastis. Haide parka apciemojums. Iespēja izbaudīt straujos amerikāņu kalniņus - nobraucienus gan ar ūdeni, gan bez, neskaitāmus karuseļus un elpu aizraujošas atrakcijas, izrādes un šovus. Mierīgākas atpūtas gribētājus gaida vizināšanās tvaikonīšos un laivās pa kanāliem, gaisa vagoniņi, lēni un aši vilcieniņi, pirātu uzbrukumi, vējdzirnavas un panorāmas torņi... Parkā var justies brīžiem kā Amerikā, tad kā Holandē, Vācijā... Var vērot delfīnu, jūras lauvu un papagaiļu priekšnesumus, braukt ar šveiciešu bobu, izbaudīt asas izjūtas amerikāņu kalniņos, braukt pa mežonīgām kalnu upēm un izmirkt līdz pēdējai vīlītei, izbraukt dažnedažādos karuseļos. Lai jakas, atspirdzinājumi un citas lietas nebūtu jānes rokās, var palūgt speciālus ratiņus, kuros iespējams salikt visu nepieciešamo un stumt sev līdzi. Parkā ir daudz omulīgu kafejnīciņu, saldējuma bodīšu utt. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas.

5. diena
Brokastis. Mājupceļš: Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās. Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
Medicīniska apdrošināšana;
Izbraukuma ekskursija Nr.1: Legolande - 40 € / bērniem 30 € .

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “Ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; = Maksājot Rīgā = 35 EUR; “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; = Maksājot Rīgā = bērniem 25 EUR.

Autostadt - 15 € / 5 € - līdz 16 gadiem;
Legolande - pieaugušajiem - 279 DKK / bērniem līdz 12 gadiem - 249 DKK;
Haide parks no 27 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home