Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Maigā Melnkalnes jūra

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Melnkalne   »   Maigā Melnkalnes jūra

Akcijas cena no € 365 (akcijas cena, piemaksājot par izbraukuma ekskursiju paketi)
Akcijas cena no € 415 (akcijas cena bez izbraukuma ekskursiju paketes)

1. diena
Agri no rīta 05:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā braucot cauri Lietuvai, Polijai un Čehijai. Polijas teritorijā ieturēsim pusdienu maltīti. Vakārā izvietošanās viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Horvātija. Ierašanās Horvātijas galvaspilsētā Zagreba. Vakara pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Nakts viesnīcā Horvātijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Brauciens līdz Šibenikai. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 € ). Iepazīšanās ar pilsētu. Sv. Jakova katedrāle, ir vienīgā katedrāle Eiropā, kura celta veseliem akmens bluķiem, pēc puzle principa. Pilsētas šaurās ielas, kuras ved uz pilsētas laukumiem. Viduslaiku nami, kuri savās sienās slēpj dažādus stāstus un leģendas par tās iedzīvotājiem. Laiks ceļā. Melnkalne. Vēlu vakarā izvietošanās viesnīcā pie jūras. Nakts viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras/ vai pēc vēlēšanās piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 € ) uz Kotoru. Kotora atrodas D-Eiropas lielākā fjorda krastā un ir saglabājusi viduslaiku pilsētas šarmu. Pilsēta ir pilnībā ieskauta venēciešu būvētajos viduslaiku mūros un saglabājusi šauro ieliņu labirintus, no kuriem reizēm paveras skats uz stāvajām klintīm. Perast – mierīga baroka pilsētiņa, pretim šai pilsētiņai atrodas - Škrepjela dievmātes sala. Atpakaļ ceļā piestāsim uz īsu pastaigu Budvā. Budva – viena no tūrisma metropolēm. Kopā ar lielisko dabas skaistumu Budva lepojas arī ar bagātīgu vēsturiskā mantojuma klāstu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

5. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras/ vai pēc vēlēšanās piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 € ) uz Taras kanjonu. Mūsu ceļš ved uz kanjonu. Mežonīga un neaprakstāma skaistuma kanjons, ko veido Taras upe, ir otrs lielākais pasaulē aiz Kolorādo kanjona Amerikas Savienotajās valstīs. Taras upes kanjons ir iekļauts UNESCO Pasaules dabas mantojuma sarakstā. Brauciena laikā līdz kanjonam redzēsim Moračas kanjonu, Moračas klosteris, kurš dibinats 1252. g., kā arī brauksim gar Skadaras ezeru, tas ir lielākais Balkānos, un izbrauksim pa Melnkalnes galvaspilsētu Podgoricu. Ekskursijas laikā apmeklēsim Durmitoru nacionālo parku, apskatīsim Melno ezeru. Dienas laikā apmeklēsim kādu no vietējiem krodziņiem, lai ieturētu pusdienas. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

6. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras/ vai pēc vēlēšanās piedāvājam izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 € ) uz Albāniju - „Ērgļu zemi”. Izbraukšana agri no rīta. Pirmā pilsēta ko apmeklēsim Albanijā būs Škodera. Škodera ir viena no senakajām pilsētām Eiropas dienvidos, dibināta tā ir IV gs.pirms mūsu ēras. Došanās līdz Krujai - pirmajai apdzīvotajai Ilīriešu pilsētai, apmeklēsim vidusslaiku Osmāņu impērijas būvētu tirdziņu ar koka mājām un iespēju iegādāties dažnedažādus suvenīrus, kā arī nobaudīt vietējo virtuvi. Ekskursijas laikā apmeklēsim vareno cietoksni, kā arī iepazīsim albāņu sadzīvi apmeklējot etnogrāfisko muzeju. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras/ vai pēc vēlēšanās piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 € ) uz Ostrogas klosteri. Melnkalnes centrālajā daļā atrodas viens no lielākajiem Balkānu pareizticīgo baznīcas lepnumiem – Ostrogas klosteris. Stāvajā klints sienā iecirstais XVII gs. klosteris ir viens no visapmeklētākajiem kristiešu galamērķiem pasaulē. Iespaidu uz jums atstās neaizmirstams, brīnišķīgs skats, kas paveras no klostera uz Zetas upes ieleju. Pēc būtības pareizticīgo klosteris ir vienīgais pasaulē, kuru bez pareizticīgajiem apmeklē arī katoļi un musulmaņi. Ostrogas klosteris ir tik spēcīga svētvieta, ka šeit tiek dziedināti pat neglābjami slimie. Ostrogā priecājas par katru apmeklētāju, lai kādai konfesijai viņš piederētu, arī nekristītajiem. Dienas otro pusi pavadīsim baudot sauli un jūru. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

8. diena
Brokastis. Agri no rīta atbrīvojam numurus. Dodamies māju virzienā. Horvātija. Vranjača ala, stalaktītu un stalagmītu pazemes pasaules apmeklējums. Kvarca akmeņu pārpilnība alā, padara to īpaši krāšņu. Sienās mirdzošo kvarca gabaliņi, kā dimanti, kas rotā augstmaņu tērpus greznās balēs. Pēc ekspertu domām, alā ir unikālas krāsu bagātības. Nakts viesnīcā, Horvātijas teritorijā, Zagrebas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

9. diena
Brokastis. Pirms garā ceļa relaksācija termālajā kūrortā. Dodamies uz Varaždinske Toplice – termālo kūrortu. Kūrorts atrodas neskartas dabas ielokā Horvātijas ziemeļrietumu daļā un ir pats senākais un zināmākais termālais kūrorts valstī. Varaždinske Toplice termālie avoti ir brīnišķīga vieta, kā aktīvai, tā arī relaksējošai un ārstnieciskai atpūtai. Atpūtušies dodamies mājup virzienā. Laiks ceļā. Slovēnija, Austrija. Nakts viesnīca Ostravas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

10. diena
Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - € 180;
piemaksa par papildvietu autobusā - € 130;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana;
UZMANĪBU: vietējais tūrisma nodoklis 1.50 € no personas par nakti Melnkalnē, maksājams uz vietas.

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: 
Izbraukuma ekskursija uz Taras kanjonu 45 € ; izbraukuma eksursija uz Albāniju 45 € ; izbraukuma ekskursija uz Kotoru, Perast, Škrepjela dievmātes sala, Budva 35 € ; izbraukuma ekskursija uz Ostrogas klosteri 35 € .

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 160 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 145 € , bērniem līdz 14 g. 125 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: 
Krujas cietoksnis, muzejs 5 € ; ieeja Moračas klosterī 3 € , Durmitora nacionālā parka apmeklējums 4 € ; tūristu nodoklis Kotorā 1.50 € ; laiva līdz Škrepjela dievmātes salai un ieeja baznīcā 8 € ; transports līdz Ostrogas klosterim 5 € ; ekskursija ar vietējo gidu Šibenikā 10 € ; Vranjača ala 40 Kn; Termālais kūrorts 40 Kn;Pusdienas Melnkalnē no 10 € ; pusdienas Albānijā no 12 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home