Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Klasika un okeāna brīze ar ekskursijām

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Portugāle   »   Klasika un okeāna brīze ar ekskursijām

 8-dienu tūre pa Portugāliju: No galvaspilsētas līdz provincēm!

Iekļautas 5 ekskursiju dienas, kas piepildītas brīnišķīgām brīžiem!

Lisabona — iegrimiet Portugālijas galvaspilsētas atmosfērā, kur katrs stūris elpo vēsturi.

Portu — Portugāles portvīna galvaspilsēta. Izstaigājiet pa tās vēsturiskajām ielām, iepazīstieties ar portvīna ražošanu un degustāciju, kā arī baudiet kuģošanu pa Douro upi.

Braga un Himaarainš — izpētiet ziemeļu pilsētiņas un uzziniet vairāk par Portugālijas dzimšanu.

Kombra — slavenā studentu pilsēta, kur dzīvo jaunatnes kultūra.

Fatima — garīgais centrs un pasaules pielūgšanas vieta.

Nazare — izbrīnieties par dabas spēku, vērojot gigantiskos viļņus.


1 diena

Ierašanās Lisabonā. Tikšanās lidostā ar firmas pārstāvi. Transfērs no lidostas uz viesnīcu okeāna piekrastē. Izmitināšana viesnīcā.

Dokumentu izsniegšana ar izbraukšanas laiku ekskursijās. Brīvais laiks.


2 diena

Brokastis viesnīcā. Atpūta pie okeāna. Brīvais laiks.

Tiem, kuri vēlas papildus samaksu 85 eiro (biļetes uz pilīm nav iekļautas) tiek piedāvātā ekskursija: .

Ekskursija:

Apmeklējums Kelušas pilī – Portugāles Versaļa.
Mistiskā – masonu muiža Regaleira.
Apmeklējums Eiropas rietumu punktā – Roka rags.
Pietura pie kūrorta pilsētiņas Kaškaišas.

Mēs sāksim savu ceļojumu ar apmeklējumu Kelušas pilī. Šo arhitektūras šedevru bieži dēvē par "Portugāles Versaļu" tā dēļ, ka tā ir izcilas arhitektūras un greznu dārzu dēļ. Nogrimiet vēsturē, staigājot pa garajiem koridoriem un izpētot katru istabu, kas pastāstīs savu stāstu.

Tad mūsu ceļš ved uz muižu Regaleira. Šī noslēpumaina vieta ir pilna ar mēslu un noslēpumiem, kas saistīti ar masoniem. Milzīgais parks, labirinti, slēptie caurumi un, protams, ievērojamā ēka veido īpašu atmosfēru vietā, kur realitāte un fantāzija mijiedarbojas.

Pēc tam mēs devīsimies uz Roka ragu, Eiropas rietumu punktu. Šeit jūs sajutīsiet Atlantijas okeāna pilnvaru, stāvot kontinenta malā. Šī vieta, kur zeme sastopas ar bezgalīgo okeānu, sniegs neaizmirstamas emocijas.

Beidzot mūsu ceļojumu, mēs atgriezīsimies Lisabonā, kur jums būs brīvais laiks. Jūs varēsiet paši izpētīt pilsētu vai vienkārši atpūsties pēc intensīva dienas, izvērtējot savu ceļojumu pa visiem unikālākajiem un skaistākajiem Portugāles apskates objektiem


diena

Brokastis viesnīcā.

Rīts sāksies ar izbraucienu no viesnīcas un aizraujošu apskātes ekskursiju pa Lisabonas apkaimi. Pirmkārt, mūs sagaida iedvesmojošais 25. aprīļa tilts, kas savieno Težu upes krastus. No šī tilta atklājas brīnišķīgs skats uz pilsētu.
 

Tālāk mūs sagaida Kristus statuja, kas raudzīsies uz Lisabonu no augšas, it kā to svētītu. No statujas platformas atklājas panorāmiskais skats uz pilsētu un upi.

Nākamais mūsu ceļojuma galamērķis būs Belenē. Mēs apmeklēsim Jeronimu klosteri – manuelīnā stila perlīti, vēsturisko Belenē stāvo torni, kas tiecas tieši uz ūdeni, un piemiņas zīmi pirmajiem ceļotājiem, kas paceļas virs upes krasta.

Pēc tam mūs gaida iegrimšana Lisabonas vēsturiskajā centrā. Mēs staigāsim pa šaurām ieliņām, redzēsim senus ēkas, laukumus un citus arhitektūras pieminekļus.

Ekskursijas beigās viesiem būs izvēle: vai nu turpināt pilsētas un tās daudzo apskates objektu pašu izpēti, vai atgriezties ērtā autobusā atpakaļ uz viesnīcu atpūtai un relaksācijai vai pievienoties papildu ekskursijai (Interesentiem un par papildu samaksu – 65 eiro).

Mafra — Žoze Franka ciemats — Ericeira.

Mafra ir pilsēta, kur atrodas grandiozais ķēniša pils, viens no nozīmīgākajiem baroka pieminekļiem Portugālē. Šeit jūs varēsiet redzēt unikālo ķēniša bibliotēku, iepazīties ar monarhu dzīvi un viņu dvēseles stāstu, kā arī izjust vecās Portugāles atmosfēru.

Pēc tam mēs dosimies uz mierīgo Žoze Franku ciematu. Šeit laiks šķiet apstājies. Jūs iepazīsieties ar vietējo iedzīvotāju tradīcijām un dzīvi, kā arī baudīsiet tradicionālo lauku pusdienas, kuras galvenokārt sastāv no vietējiem produktiem. Tas ir lielisks veids, kā izmēģināt nacionālo portugāļu virtuvi tās labākajā izpausmē.

Mūsu ceļojumu noslēpums būs Ericeira – kūrortpilsēta, kas atrodas Atlantijas okeāna piekrastē. Šo pilsētiņu raksturo ainaviskie pludmales, ideālas surfa braukšanai, mājīgās zvejnieku mājiņas un burvīgais piekrastes promenāde. Pastaiga šeit sniedz sajūtu par mieru un harmoniju.

diena

Brokastis viesnīcā.

Izrakstīšanās no viesnīcas Lisabonā ar bagāžu.

Ekskursija pa pilsētām Tomāru un Koimbri.

Ceļojums sāksies ar lielisko Koimbri – studentu pilsētu un viduslaiku romantiku. Šī pilsēta ir pazīstama ar savu vecāko universitāti Portugālē, kura pelnīti ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Jūs iegrimīsiet vecpilsētas atmosfērā, kur katrs stūris elpo vēsturi un kultūru.

Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Tomāru – mistiska bruņinieku - Tamplieru pilsēta. Pastaigājoties pa Tomāras ieliņām, jūs varēsiet sajust pagājušo gadsimtu gaisotni un uzzināt daudz interesantu faktu par Tamplieriem un viņu misiju.

Pēc intensīvas pētniecības dienas mēs dosimies uz Porto – spilgtu un krāsainu pilsētu Portugāles ziemeļos. Ierašanās brīdī jūs tiksiet izvietoti komfortablā viesnīcā, kur varēsiet atpūsties pēc ilga dienas.

Vakars Porto ir lieliska iespēja baudīt portugāļu virtuvi, pastaigāties pa Douro upes promenādi vai vienkārši atpūsties viesnīcā, lai iegūtu enerģiju nākamajai ceļojuma dienai.

diena

Brokastis viesnīcā.

Porto pilsētas apskates ekskursija. Šī pilsēta ne tikai iepriecina ar savu arhitektūras mantojumu, bet arī ar brīnišķīgo atmosfēru, kur pagātne un tagadne saplūst.

Mūsu apskates ekskursija sāksies ar panorāmas skatu uz galvenajām pilsētas apskates objektu vietām, iekļaujot vēsturisko centru, slaveno dzelzceļa staciju San Bento un burvīgo Luīza I tilta. Īpašu uzmanību veltīsim vīna pagrabiem. Porto ir slavena ar savu leģendāro portvīnu, un jums būs unikāla iespēja iegrimt šī dzēriena ražošanas procesā. Zemzemē esošie noliktavas, kur gadsimtiem ilgi nogatavojas šis augstvērtīgais dzēriens, pārsteigs jūsu iztēli. Un portvīna degustācija ļaus jums novērtēt tā garšas dziļumu un bagātību. Lūdzu, ņemiet vērā, ka degustācija tiek samaksāta uz vietas, bet tā ir tā vērta!

Pēc tam mēs dosimies uz Daoras upes kuģojumu. No ūdens gludas virsmas piedāvājas apburošs skats uz pilsētu, tās jumtiem, tiltiem un kalniem. Izbaudiet brīdi un sajūtiet visu Portas romantiku. Šo ekskursijas daļu varat arī samaksāt atsevišķi uz vietas.

Mūsu ekskursiju pabeigsim atgriešanās pilsētā, kur jums būs brīvais laiks. Jūs varat turpināt izpētīt Porto pēc sava gaumes, apmeklēt vietējos kafejnīcas vai veikalus, vai vienkārši baudīt pastaigu pa tās ieliņām.

Par papildu samaksu: Ekskursija uz Aveiro - Costa Nova - gondolu brauciens 65 eiro par personu.(Iekļauts: gondolu brauciens).

Aveiro: Pazīstams kā "Portugāles Venēcija", šis pilsētiņš ceļotājiem piedāvā unikālu pieredzi. Iedomājieties peldēšanu pa gleznainiem kanāliem uz tradicionālā Portugāles gondolu, iegremdējoties miera un skaistuma atmosfērā.

Costa Nova: Šis ciemats izskatās kā Instagram žurnāla vāka bilde. Katrs mājiņa ir izkrāsota svītri un ir unikāla krāsa, iedvesmojot simtiem fotogrāfiju. Pilsētas ainava ir kā visas varavīksnes krāsu mozaīka, sniedzot viesiem prieku un sajūsmu ik solī.


 diena

Brokastis viesnīcā.

Izrakstīšanās no viesnīcas Porto ar bagāžu.

Ekskursija pa pilsētām Braga — Gimarainša — Bom Žežuša — Fatima.

Alas apmeklējums — Grutas de Moeda.

Gatavojieties intensīvai ceļojumu dienai, jo mūs gaida ceļojums pa burvīgajām Portugāles pilsētām!

Mēs sāksim savu ceļojumu ar Bragu — seno pilsētu, kuru bieži dēvē par "Portugāles Romu" pateicoties tā bagātīgajai reliģiskajai vēsturei un daudzajām baznīcām. Šeit mēs apmeklēsim katedrāles katedrāli, kas iepriecina ar savu lielumu un arhitektūras mantojumu.

Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Gimarainšu — pirmā Portugāles karaļa dzimšanas vietu. Pilsētas viduslaiku centrs iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un iepriecina ar saglabāto atmosfēru no pagājušajiem gadsimtiem.

Mūsu maršruta nākamais punkts būs Bom Žežuša — slavenā pielūgšanas vieta. Šeit, kalna virsotnē, atrodas grandiozais tempļa komplekss, uz kuru ved ceļš ar kaskādēm un statujām.

Mūsu ceļojuma noslēpums būs apmeklēt brīnišķīgo dabas veidojumu — Grutas de Moeda alas. Šis noslēpumainais un skaistais objekts iespaido ar savām stalaktītu un stalagmītu spēlēm visas krāsu gammās maigajā gaismā. Alā piedāvā unikālu piedzīvojumu zem zemes.

Pēc tik intensīvas dienas jūs noteikti būsiet pilni iespaidiem un jaunām zināšanām par Portugāli!

Un, visbeidzot, mēs nokļūsim Fatimā — vienā no pasaulē pazīstamākajiem pielūgšanas vietām, kur, pēc leģendas, 1917. gadā trīs bērniem parādījās Dievmāte Marija.

Uzņemoties viesnīcā Fatimā, jums būs unikāla iespēja iegrimt šī svētā pilsētas garīgajā atmosfērā. Vakarā jūs varat apmeklēt kādu no baznīcām un pievienoties misē, lai sajustu dziļu garīgo savienību un saprastu, kāpēc Fatima tiek uzskatīta par vienu no lielākajiem pielūgšanas centriem pasaulē. Šī pieredze ļaus jums pārdomāt par dzīvi, ticību un iekšējo pasauli, kā arī sajust šī īpašā vietas maģiju un garīgumu.
 

 diena

Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas ar bagāžu uz ekskursiju: 

Ceļojums sāksies ar izbraucienu pa mājīgajām provinciālajām pilsētiņām, kuras bieži dēvē par Portugāles "Zelta gredzenu".
Pirmā pilsētiņa mūsu ceļojumā ir Batalja. Šeit mēs apmeklēsim grandiozo Bataljas klosteri, kas ir svarīgs valsts arhitektūras un vēstures piemineklis. Šeit varat izjust pagātnes gadsimtu gaisotni, tā spēku un lielumu.
Tālāk mūsu ceļš ved uz Alkobasu. Pilsēta ir pazīstama ar savu seno klosteri, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Šeit jūs varat iegrimt seno reliģisko tradīciju un kultūras vērtību pasaulē.
Nākamais pieturas punkts ir Nazarē. Šī kūrortpilsēta pie Atlantijas okeāna krasta ir pazīstama ar savām apburošajām pludmalēm un augstajām vilnīm, kas piesaista suņusurfistus no visas pasaules. Nepalaist garām iespēju baudīt svaigo jūras brīzi un krasta skaistumus.
Mūsu ekskursijas noslēpums būs Obiduša. Šī maza pilsētiņa, apjozta ar cietokšņa mūriem, it kā pārnēsā mūs viduslaikos. Šauras ieliņas, senās mājas un skats no cietokšņa mūru augstuma padarīs jūsu uzturēšanos šeit neaizmirstamu.
Pēc intensīvās dienas mēs atgriezīsimies uz Lisabonu un iegūsim nakšņošanas vietu viesnīcā. Un tiem, kas vēlas iegrimt Portugāles kultūras atmosfērā, tiek piedāvāta papildu programma — vakariņas ar Fado šovu. Šī ir unikāla iespēja just nacionālās mūzikas un virtuves garu, izbaudīt valsts mākslu un garšas.

 diena

Brokastis viesnīcā. 
Transfērs uz lidostu.
 

Ceļojuma cena 1 personai DBL numurā: 

 • ar izmitināšami 3* viesnīcās no 1150 eur
 • ar izmitināšami 4* viesnīcās no1225 eur


Viesnīcas 3*
Lisabona: Vip Berna 3*.
Porto: Star Inn Porto 3*.
Fatima: Hotel 4 Estacoes 3*
piekraste: Lido 3* vai tajā pašā kategorijā

Viesnīcas 4*
Lisabona: Acores 4*.
Porto: Hotel Black Tulip 4*.
Fatima: Steyler Fatima 4*
piekraste: Riviera 4* vai tajā pašā kategorijā
 

Ceļojuma cenā iekļauts: 

 • Lidojums Rīga - Lisabona - Rīga,
 • Braucieni un ekskursijas saskaņā ar programmu ar krieviski runājošo gidu,
 • Transfēri no/uz lidostu,
 • Dzīvošana: 7 naktis viesnīcās 3-4* ar brokastīm uz vienu personu,
 • Ekskursijas krievu valodā: 5 dienas, pilnas brīnišķīgu brīžu:
  • Ekskursija pa Lisabonu ar apmeklējumu pie Kristus statujas, Žeronimo klostera (pusdiena),
  • Ekskursija uz Tomaru ar apmeklējumu Tampliēru cietoksnē un Kuvimbru ar apmeklējumu universitātē un pilsētas centra (vesela diena),
  • Ekskursija pa Oportu ar kuģošanu pa Douro upi un iespējams apmeklēt vīna pagrāvus — portvīna degustāciju (pusdiena),
  • Ekskursija pa ziemeļu pilsētām Braga — Himaarainš — Bom Žezuš (vesela diena),
  • Ekskursija pa Portugāles zelta gredzenu — pilsētām Fatima, Obiduš, Alkobasā, Batalju, Tomaru ar apmeklējumu Moeda alu (vesela diena).

Papildu iespējas (uz vienu personu):

 • 5 pusdienas ar dzērieniem — 100 eiro,
 • Vakariņas ar Fadu — 80 eiro (Iekļauts: viesnīca — restorāns — viesnīca, vakariņas ar dzērieniem, Fado šovs),
 • Audio gidu ierīces visās ekskursijas dienās — 15 eiro,
 • Vieta autobusā: 1. rinda — 40 eiro / 2-3. rinda — 30 eiro / 4-5. rinda — 20 eiro,
 • Kuģošana pa Douro upi — 17 eiro,
 • Vīna pagrabu apmeklējums — portvīna degustācija — 17 eiro,
 • Ekskursija uz Évoru un Vila-Vizozu (9 stundas) — 370 eiro (maksimums 6 cilvēki par automašīnu) * individuāla ekskursija jebkurā brīvajā dienā,
 • Ekskursija (6 stundas) Sintrā pie Pena pils, pasaku ciemats Azenjash de Mar, pludmales Žinshu — pietura un pastaigā — 85 eiro par personu,
 • Ekskursija (6 stundas) apmeklējot Kelush pili — Portugāles Versaļas noslēpumaino — masoņu muižu Regaleira. Apmeklējums Eiropas rietumu punktā — Roka rags. Pārtraukums pie atpūtas pilsētiņas Kaškaišu — 85 eiro par personu.

Papildu samaksa par ieejas biļetēm:

 • Tamplēru pils Tomarā,
 • Kuģošana pa Douro upi 1 stunda Porto,
 • Fatimas zemās alas Grotas de Moeda,
 • Radio gidu ierīces visās ekskursijās.
 • Pieaugušie no 18 līdz 64 gadiem — 60 eiro / Pieaugušie no 65 gadiem — 50 eiro,
 • Bērni līdz 5 gadiem — 15 eiro // Bērni no 6 līdz 17 gadiem — 50 eiro

Gids iekasē ieejas biļetes pirmajā tūras dienā vai iespējams samaksāt rezervējot tūru.

 

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home