Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Norvēģijas fjordu panorāma

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Norvēģija   »   Norvēģijas fjordu panorāma

Iepriekšpārdošana akcija - € 385.00 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

1. diena
Plkst.16:00 tikšanās Rīgas pasažieru ostā, lai plkst.17:30 dotos ceļā ar prāmi Rīga – Stokholma (M/S Romantika). Uz prāmja muzikāla izklaides programma, tax-free veikali, kafejnīca, bārs, bufete, vakariņas restorānā par papildus samaksu. Nakts uz prāmja.

2. diena
Brokastis – zviedru galds uz prāmja no plkst. 07:00 līdz 10:00 par papildus samaksu.
Ierašanās Zviedrijas galvaspilsētā - Stokholmā plkst.10:30. Tā atrodas starp Baltijas jūru un Melarēna ezeru, uz 14 salām, tāpēc tiek saukta par “Ziemeļu Venēciju”. Brīvais laiks Stokholmā līdz Plkst.15:00. Mēs iesakām individuāli doties pastaigā pa Stokholmas vecpilsētu – Galma Stad, kas ir patiess arhitektūras un mākslas baudījums ikvienam. Brauciens Oslo virzienā. Nakts viesnīcā Oslo apkārtnē.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija Norvēģijas galvaspilsētā Oslo. Vikingu galvaspilsēta atrodas fjorda krastos un atgādina kūrortpilsētu, no ūdens malas paveras skaists skats uz pilsētas rātsnama augstajiem torņiem, Akerbriges krastmalu un Akerhuss cietoksni, bet pastaigājoties pa Karl Johans gate redzēsiet Doma baznīcu, parlamentu, Universitāti un karaļpili. Viens no galveniem pilsētas apskates objektiem ir slavenais Gustava Vīgenda parks, kurā apskatāmas 227 monumentālas skulptūras, kas attēlo cilvēka mūža gājumu. Ne mazāk interesanti ir aizbraukt uz Bigdeja pussalu un apmeklēt slavenāko Norvēģijas muzeju – Kon-tiki, turpat var ieskatīties Vikingu laivu vai kuģa Fram muzejā. Brauciens līdz viesnīcai Vossevangen pilsētas apkārtnē. Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija Nr.1: Sognefjords ar minikruīzu pa Sognefjordu un braucienu ar Flamsbānīti pa skaistāko Norvēģijas dzelzceļa panorāmas maršrutu (par papildus samaksu - 135 € ).
Brauciens līdz lielākajam Norvēģijas fjordam Sognefjordam, kas no Norvēģu jūras iespiežas sauszemē vairāk nekā 200km garumā, šo fjordu apņem stāvi klinšaini kalni ar iespaidīgām virsotnēm, kuri paveroties atklāj skatu uz gleznainiem maziem ciematiņiem ar koka baznīcām. Fjordam ir vairāki atzari, tai skaitā Nerojfjords, kas ir tik šaurs, ka liekas, ka tajā iebraucis kuģis pazūd tunelī. Varenajā fjordu valstībā tiek piedāvāti dažādi kruīzu maršruti, dosimies minikruīzā pa Sognefjordu. Brauciens ar Flamsbānīti pa skaistāko Norvēģijas dzelzceļa panorāmas maršrutu. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija Nr.2: Bergena (par papildus samaksu - 40 € ).
Norvēģijas skaistākā pilsēta Bergena atrodas gleznainā vietā, starp septiņiem kalniem un septiņiem fjordiem, viduslaikos tā bija viena no galvenajām Hanzas tirgoņu pilsētām, saglabājusi unikālu tā laika tirgoņu koka arhitektūras kvartālu Briggenu, cietoksni, katedrāli un dievnamus, bet fjorda pretējā pusē paceļas mūsdienīgi kvartāli un labi apskatāma Bergenas osta. Bergenas viesus priecē iespēja uzbraukt ar funikulieri Flejena kalnā, papriecāties par pilsētas panorāmu, apmeklēt zivju tirdziņu ar Ziemeļjūras dabas veltēm un suvenīriem, apskatīt jūras akvāriju vai kādu no pilsētas muzejiem. Iespējas apskatīt Bergenu ar tūristu minivilcieniņu "Bergen Express" vai pastaigājoties kopā ar grupas vadītāju. Brauciens Oslo virzienā. Nakts viesnīcā Oslo apkārtnē.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens līdz Stokholmai. Plkst.17:00 atiet prāmis Stokholma – Rīga. Nakts uz prāmja (M/S Romantika), Uz prāmja muzikāla izklaides programma, tax-free veikali, kafejnīca, bārs, bufete, vakariņas restorānā par papildus samaksu.

7. diena
No plkst.08:00 – 11:00 uz prāmja ir pieejamas brokastis – zviedru galds par papildus samaksu. Plkst. 11.00 prāmis ierodas Rīgas ostā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Brauciens ar prāmi Rīga – Stokholma un Stokholma – Rīga, ar nakšņošanu 4-vietīgās kajītēs B4;
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
piemaksa par vienvietīgu numuru - € 180;
piemaksa par divvietīgu kajīti B2 no cilvēka - € 75;
piemaksa par trisvietīgu kajīti B3) no cilvēka - € 25;
piemaksa par divvietīgu kajīti A2 ar logu no cilvēka - € 135;
izbraukuma ekskursija Nr.1 uz Sognefjordu (4.diena) ar minikruīzu un braucienu ar Flamsbānīti - 135 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.2 uz Bergeni (5. diena) -  40 € .

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2;= Maksājot Rīgā = 160 € / bērniem līdz 13 gadiem - 135 € .

Bergen-express - ~150 NOK;
Funikulieris Fleja kalnā - ~85 NOK;
Fram muzejs - 100 NOK;
Kon Tiki - 90 NOK.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home