Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Parīze, Versaļa un Disnejlenda

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Francija   »   Parīze, Versaļa un Disnejlenda

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena
Brokastis*. Apskates ekskursija ar vietējo krievu valodā runājošu gidu (par papildus samaksu 15 €). MūsdienuBerlīne - viena no visspilgtākajām, daudzpusīgākajām un enerģiskākajām Eiropas pilsētām. Vēsturiskie pieminekļi, lielās tirdzniecības pasāžas, ekstravagantie veikaliņi, daudzās suvenīru bodītes, slavenais Berlīnes zoodārzs, Brandenburgas vārti, 368 metrus augstais televīzijas tornis ar skatu laukumu un rotējošo restorānu - tā ir Berlīne! Nakts viesnīcā Vācijas teritorijā, Āhenes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3. diena
Brokastis*. Dienas otrajā pusē ierašanās Parīzē. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprotama… Cilvēki no visām pasaules malām brauc uz šejieni, lai pastaigātos pa Elizejas laukiem. Monmartras un Latīņu kvartāla seno ieliņu neatkārtojamā atmosfēra, Sēnas krastmalas ar bukinistiem, omulīgas kafejnīcas, grezno piļu, parku un seno ēku burvība. Šeit katrs atrod to, par ko bija sapņojis. Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas.
Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika”, ar foto pauzēm  pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni... (par papildus samaksu 15 € ). Nakts viesnīcā Parīzes centrā.

4. diena
Brokastis*. Piedāvājam doties apskates ekskursija ar autobusu vietējā gida pavadībā  (par papildus samaksu 25 € ). Monmartra - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilikas apskate. Par labāko suvenīru no Parīzes Jums var kļūt Jūsu portrets, kuru ir zīmējis mākslinieks Tertra laukumā. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu un būs iespējams iegādāties slavenās franču smaržas ar atlaidēm. Ekskursijas laikā redzēsim lieliskus prospektus, laukumus, parkus un celtnes. Apstāšanās uz fotopauzēm skaistākajās vietās pilsētā. Ekskursijas turpinājumā Luvras apmeklējums. Luvra - lielākais muzejs pasaulē, kura šedevri ir zināmi katram – Mona Liza, Venus de Milo, Napoleona apartamenti u.c. Vakarā iesakām pacelties Monparnasa tornī no kura Jums pavērsies elpu aizraujošs skats uz tumsas un gaismas rotaļu pārņemto Parīzi un uz tās simbolu - Eifeļa torni. Nakts viesnīcā Parīzes apkaimē.                               

5. diena
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaku 25 € ) uz Versaļu un Fontenblo. Versaļa – viena no pašām skaistākajām karaļu rezidencēm Francijā. Versaļas pils: spoguļgalerijas, lielo karaļa un karalienes apartamentu, kroņprinču un princešu apartamentu apskate. Versaļas pils parks ir īsts mākslas darbs. Ļoti spilgti tiek atainots 17.gadsimta stils: pils ar gleznu kolekcijām, parks ar siltumnīcām, strūklakām, baseiniem un daudzām statujām. Fonteblo. Pils apskate – bagātīgs interjers, mēbelēta kapela, ar freskām rotāta Franciska I galerija, lieliskā balles zāle, iespaidīgais kamīns, karaliskās guļamistabas.  Pastaigājaties Fontenblo, kas ir īsta provinciālā Francijas pērle. Atgriešanās Parīzē. Atrakciju cienītājiem iesakām šo dienu pavadīt atrakciju parkā Parīzes Disnejlenda (individuāls apmeklējums) - tā ir vesela brīnumu un izklaižu pasaule. Tas ir milzīgs komplekss, kurā ietilpst Disneyland Park un Walt Disney Studios Park. Vakarā izbraukšana uz Amsterdamu. Nakts viesnīcā Lilles apkaimē.

6. diena
Brokastis*. Laiks ceļā. Apskates ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15€ ). Amsterdama - senās ēkas, unikālie kanāli un tilti, tā ir neparasta pilsēta, kur valda absolūtās brīvības atmosfēra. Tik izsmalcināti pilsētas veidolā apvienojas mūsdienīgās tehnoloģijas un vēsturiskā savdabība. Dam laukums, Karaļu pils un Tiso kundzes pirmais vaska figūru muzejs, Rembranta laukums. Slavenais „Rozā kvartāls”. Kruīzs ar kuģīti pa pilsētas kanāliem. Laiks ceļā. Nīderlande. Vācija. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē.

7. diena
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā

Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris);
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem;
brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma);
grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
1-vietīgs numurs viesnīcā - € 145;
piemaksa par papildvietu autobusā - € 115;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana.

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Versaļu un Fonteblo 45 € , ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 € , Parīzes apskates ekskursija 25 € .

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 85 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 75 € , bērniem līdz 14 g. 65 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Berlīnes Zooloģiskais dārzs - 13-20 € ; Brauciens ar kuģīti pa Sēnu - 15 € ; Versļas pils – ieejas biļete 18 € ; Luvra (ar gidu) - 15 (30) € ; Disnejlenda - 79/71 € ; Moulin Rouge - 115 € (iepriekš rezervējot birojā); Madam Tiso muzejs - 23 € ; Metro Parīzē - 1.80 € ; Transfērs uz Disnejlendu - 15 € (ja dodas lielākā daļa no grupas); Ekskursija Berlīnē /ar autobusu un kājām vietējā gida pavadībā/ - 15 € ; Pastaigu ekskursija Amsterdamā vietējā gida pavadībā - 15  € ; Kuģītis Amsterdamā - 16 € ; ieejas biļete Fontenblo pilī - 11 € ; audiogids - 2 € ; Monparnasa tornis - 15 € .

home