Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Piecas Zaļā Raga salas Kaboverde

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Āfrika   »   Piecas Zaļā Raga salas Kaboverde
Kaboverde jeb Zaļā Raga salas ir vulkāniskas izcelsmes salu valsts, kas atrodas aptuveni 800 km uz rietumiem no Āfrikas kontinenta un vidusceļā starp Portugāli un Brazīliju, tieši ģeogrāfiskā atrašanās vieta ir padarījusi Kaboverdi par unikālu vietu. Kā neatkarīga valsts tā pastāv tikai nedaudz ilgāk par 40 gadiem, tāpēc vēl joprojām ir saglabājušās portugāļu valdīšanas laika atstātās pēdas.
 
1. diena
Plkst. 10:45 tikšanās Rīgas lidostā, 12:45 lidojums Rīga – Lisabona, pēc tā 20:45 lidojums Lisabona – Praija. Ap pusnakti ierašanās Kaboverdes galvaspilsētā, brauciens uz pilsētu un nakts viesnīcā Praijā.
 
2. diena
Pēc brokastīm sāksim iepazīt Kaboverdes galvaspilsētu Praiju. Šī pilsēta savulaik ieņēmusi svarīgu lomu vergu tirdzniecībā, apskatīsim tās seno daļu, kas šobrīd iekļauta UNESCO aizsardzības sarakstā. Pilsētas tirgus sniegs ieskatu par vietējo tautu un precēm, ko iespējams iegādāties. Fort Filipe nocietinājums atrodas kalnā, no kura paveras skats uz pilsētu. Nakts viesnīcā Praijā.
 
3. diena
Šodien apskatīsim Santjago salu. Apmeklēsim botānisko dārzu, kur apskatīsim Zaļā Raga salām raksturīgus augus un tikai šeit sastopamās endēmiskās augu sugas. Redzēsim 1394 m augsto Pico de Antonia virsotni, turpinājumā otra lielākā salas pilsēta – Assomada. Pastaigāsim pa mazo Tarrafal ciematu un gar jūras krastu ceļosim atpakaļ uz galvaspilsētu. Nakts viesnīcā Praijā.
 
4. diena
No rīta dosimies uz nākamo salu. Neilgs pārlidojums un ierašanās Fogo salā. Ceļosim uz ciematu salas ziemeļu daļā – Mosteiros. Pēc tā apmeklēsim kafijas plantāciju un redzēsim kafijas gatavošanu. Nakts viesu namā Sao Felipe pilsētā Fogo salā.
 
5. diena
Pēc brokastīm iepazīsim Fogo salas vulkānu. Līdz vulkānam brauksim caur dārzeņu un augļu plantācijām, kur vietējie nodarbojas ar lauksaimniecību. Šobrīd vulkāns ir iekļauts nacionālā parka teritorijā un šeit dominē melnā un zaļā krāsa. Melnā krāsa no vulkāna pelniem un zaļā krāsa no apkārt veidotajiem lauksaimniecības laukiem. Vēl pavisam nesen 2014. gadā tas izvirda, bet šobrīd rāmi stāv. Pusdienās degustēsim vietējo vīnu. Nakts viesu namā Sao Felipe pilsētā Fogo salā.
 
6. diena
Šodien brauciens ar prāmi no Fogo salas aptuveni 4 stundu garumā uz Santjago salu un Praijas pilsētu. Pēc tā lidojums Praija – Sao Vicente. Ierašanās Sao Vicentes salā Sezārijas Evoras vārdā nosauktajā lidostā. Brauciens uz Mindelo pilsētu. Nakts viesnīcā Mindelo.
 
7. diena
No rīta aptuveni stundas garš pārbrauciens ar prāmi uz San Antao salu. Sāksim salas apskati ar braucienu uz salas vidieni - Cova vulkānu. Kājām dosimies lejup no vulkāna pa speciāli veidotu taku (gājiens salīdzinoši viegls, bet to var neveikt un sagaidīt grupu lejā) uz salas austrumiem uz Paul ciematiņu, vērojot Sao Antao salas brīnišķīgo dabu. Pēc pusdienām apskatīsim salas austrumu krastu ar ciematiem un okeāna skatiem. Nakts viesnīcā San Antao salā.
 
8. diena
San Antao salas ziemeļu daļā, ar izteikti stāviem un zaļiem kalniem, atrodas kāds grūti sasniedzams ciemats – Fontainhas. Tas ir mūsu šodienas mērķis. Ceļosim pa kalniem, caur ciematiem un auglīgo salu. Apskatīsim Ponta do Sol – salas vistālāko ziemeļu punktu. Pēc dienas uz salas, atgriezīsimies viesnīcā. Nakts viesnīcā San Antao salā.
 
9. diena
No rīta sēdīsimies prāmī un atgriezīsimies Sao Vicente salā. Šo dienu veltīsim Sao Vicentes salas apskatei. Dienas laikā redzēsim zvejnieku ciematus, pludmales un savdabīgu smilšu kāpu. Šī būs lieliska iespēja salīdzināt Sao Vicente un Sao Antao salas un to atšķirības. Vakarā lidojums uz mūsu piekto Zaļā Raga salu - Sal salu. Nakts viesnīcā Salā.
 
10. diena
Šī diena veltīta atpūtai ceļotāju arvien vairāk iecienītajā Sal salā. Ap 22:30 brauciens uz lidostu. Pēc pusnakts lidojums Sal – Lisabona.
 
11. diena
No rīta ap 05:45 ierašanās Lisabonā un dosimies pilsētas iepazīšanās tūrē. Pēc tā 16:10 lidojums Lisabona – Rīga, ap 22:40 ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
lidojuma biļete Rīga – Praija/Sal – Rīga;
iekšējie lidojumi, prāmju biļetes un transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
naktsmītnes viesu namos, 3* un 4* viesnīcās divvietīgā numurā;
8 brokastis un 6  pusdienas;
aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas;
Kaboverdes vīza;grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājošs vietējais gids.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas, t.sk. ar norādi Izvēlei;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam, kas jāiesniedz pirms vīzas kārtošanas;
dzeramnaudas šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam;
piemaksa par vienvietīgu numuru 284 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home