Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Prāga - Parīze - Luksemburga

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Francija   »   Prāga - Parīze - Luksemburga

1. diena
Izbraukšana no Latvijas.
Tranzīts caur Lietuvu un Poliju.
Iekārtošanās viesnīcā.

2. diena
Brokastis.
Numuru atbrīvošana. Izbraukšana uz Čehiju.
Ierašanās Prāgā.
Pastaigu ekskursija Prāgā
Prāga – pilsētu ar neparastu likteni, kura kopš 10. gadsimta spējusi ar godu nest Čehijas galvaspilsētas statusu. Pastaiga sāksies no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku ir kalpojis kā čehu valdnieku rezidence. Jums būs iespēja apskatīt Sv. Vita katedrāli, kura ir galvenais gotiskais piemineklis Čehijā, kur senā pagātnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēt skaisto un eleganto Sv. Jura baziliku, kas ir vēl viens izcils paraugs Prāgas gotikas arhitektūrai. Ekskursijas laikā Jūs varēsiet pastaigāties pa Kārļa tiltu un ievēlēties ko īpašu pie Jana Nepomuka skulptūras. Pastaigājoties pa Prāgas skaistajām ieliņām Jūs nonāksiet Prāgas sirdī, Vecpilsētas laukumā kur senā rātsnama astronomiskais pulkstenis skaita laika ritējumu un katru stundu svin ar zvanu skaņām kā arī 12 apustuļu procesiju.Jums būs iespēja apskatīt slaveno Nikolaja Baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un skaisto Marijas baznīcu. Pēcāk pastaiga pa viduslaiku ieliņām un nonāksiet jaunās Prāgas galvenajā laukumā – Vāclava Laukums.
Nakts viesnīcā Vācijā.
 
3. diena
Brokastis.
Ierašanās Parīzē.
Autobusa apskates ekskursija, kuras laikā Tev būs iespēja apskatīt Triumfa arku, Elizejas laukus, Saskaņas laukumu, Grand Opera, Vandomas laukumu, Luvras ēku, Sitē salu un Parīzes Dievmātes katedrāli, izbraukt cauri Latīņu kvartālam, garām Luksemburgas pilij, Invalīdu pilij, De Orsē, impresionistu muzejam, Aleksandra III tiltam. Iespēja apmeklēt Smaržu muzeju (bezmaksas ieeja).
Ierašanās viesnīcā.
Atpūta.
Vakarā iespēja izbraukt ar motorkuģi pa Sēnas upi. Šajā aizraujošajā ekskursijā Tev būs iespēja apskatīt Parīzi no ūdens, „paturēt rokās” Eifeļa torni un nofotogrāfēties pie tā, un tas viss – audio-gida pavadījumā. Arī ir būs iespēja apmeklēt Lido, Mūlenrūžas kabarē.
Nakts viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis viesnīcā.
Muzeju diena.
No rīta – Luvras apmeklējums.
Luvra ir ne tikai arhitektūras piemineklis un franču karaļu pils, bet arī viens no pazīstamākajiem muzejiem pasaulē. Tajā atrodas bagātākā dažādu eksponātu kolekcija. Te var atrast Asīrijas piļu bareljefus, Ēģiptes gleznojumus un daudz ko citu.
Vēlāk pēc Jūsu vēlēšanās:
Patstāvīgs Disneyland apmeklējums.
Ekskursijas brauciens uz Fonteblo pils, pazīstama kā iemīļota franču karaļu medību vieta. Tā ir viena no vissenākajām karaļu rezidencēm (ap 800 gadu veca). Pils Lielo apartamentu patstāvīga apmeklēšana, kā arī pastaiga pa pils dārziem – Angļu dārzu, Lielo parteru, Diānas dārzu, gar Karpu dīķi un Lielo kanālu.
Ekskursijas programma „Parīze vakarā”. Ekskursijas laikā došanās uz La De Fans rajonu, kas tulkojumā nozīmē „aizsardzība”. To mēdz dēvēt arī par nākotnes rajonu vai Parīzes Manhetenu, kur varēsi ieraudzīt slaveno arku un daudz greznu mūsdienu ēku un veikalu.
Tālāk ceļš vedīs uz Monmartru – Tev būs iespēja uzkāpt augstākajā Parīzes kalna, no kurienes skatam pavērsies visa Parīze. Tapat varēsi apmeklēt Svēto Sakre Ker baziliku, Tatras mākslinieku laukumu, pirmo Bistro un Žana Marē skulptūru – cilvēku, kas iet cauri sienai.
Nakts viesnīcā.
 
5.diena
Brokastis viesnīcā.
Numuru atbrīvošana.
Pēc vēlēšanās brauciens uz Monparnasas torni.
Monparnasas tornis ir unikāls, jo no tā paveras brīnumains skats uz Parīzi. Tieši te un nekur citur var redzēt tā saukto Parīzes „dzelzs lēdiju” – slaveno Eifeļa torni no putna lidojuma augstuma.
Skatu laukums atrodas 56. stāvā (augstums – 200 m), platība 800 kv.m, paveras panorāmas skats uz pilsētu ar apskates leņķi uz 360 grādiem. Laukums ir stiklots, tāpēc apmeklētāji var jūsties komfortabli jebkuros laika apstākļos.
Brīvais laiks.
Iespēja patstāvīgi apmeklēt Eifeļa torni.
Uz pirmo un otro torņa līmeņiem var nokļūt ar liftiem vai pa kāpnēm (328 pakāpieni līdz pirmajam līmenim un 340 līdz otrajam). Vislabākais skats uz pilsētu paveras no pēdēja – trešā – līmeņa, uz kuru var nokļūt, pārsēžoties otrajā līmenī. Tur atrodas arī atjaunotais inženiera Eifeļa kabinets.
Dienas otrajā pusē izbraukšana uz Luksemburgu.
Vakarā ekskursija pa Luksemburgu.
Luksemburga - viena no Eiropas mazākajām valstīm, kuras ideālā atrašanās vieta un novietojums starp savām kaimiņu māsām- Beļģiju, Franciju, Vāciju sniedz iespēju īsā laikā apskatīt, redzēt un baudīt.
Iepazīšanās ar Luksemburgas galvaspilsētas vēsturisko centru, Reimsu – Francijas karaļu un Svētās Romas impērijas imperatoru kronēšanas vieta, Reimsas katedrāle - katedrāle iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā un ir izcila gotikas pērle. Eperne – šampanieša ražotnes galvaspilsēta
Nakts pārbrauciens uz Poliju.
 
6. diena
Brauciens caur Poliju.
Dzīvošana viesnīcā.
Atpūta.
 
7. diena
Brokastis.
Došanās uz Latviju. Ierašanās Rīgā vēlu vakarā/naktī.

Cenā iekļauts:
Brauciens ērtā tūrisma klases autobusa;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Dzīvošana viesnīcās 5 naktis ar brokastīm (divvietīga izmitināšana).

Ekskursiju pakete
(Pastaigu ekskursija Prāgā, apskates ekskursija Parīzē, ekskursijas brauciens uz Fonteblo pils, ekskursijas programma „Parīze vakarā”, brauciens uz Monparnasas torni, vakarā ekskursija pa Luksemburgu) - 70 € /35 € (bērniem līdz 12 g.v.).

Papildus:
Pastaigu ekskursija Prāgā - 15 € ;
Apskates ekskursija Parīzē - 15 € ;
Ekskursijas brauciens uz Fonteblo pils - 15 € ;
Ekskursijas programma „Parīze vakarā” - 20 € ;
Brauciens uz Monparnasas torni - 15 € ;
Vakarā ekskursija pa Luksemburgu - 15 € ;
Motorkuģis pa Sēnas upi - 17 € ;
Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā - 90 € ;
Papildus sēdvieta autobusā - 75 € ;
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos;
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
Medicīniskā apdrošināšana;
Papildus obligāti nepieciešams veikt tūristu nodokļa iemaksu tur pat uz vietas viesnīcā Parīzē - 1.65 € no cilvēka par diennakti.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home