Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Reinas un mozeles ielejas

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Vācija   »   Reinas un mozeles ielejas

Brisele: rātsnams, Dievmātes katedrāle, karaļpils un Eirocentrs. Ziemeļu Venēcija Brige. Ģente – moderna pilsēta ar ļoti labi saglabājušos viduslaiku centru. Dinant – pilsētas nosaukums cēlies no ķeltu valodas vārdiem Divo-Nanto, kas nozīmē Dievišķā ieleja jeb Debesu aiza. Krāšņā pundurvalsts Eiropas vidienē Luksemburga. Trīre – viena no Vācijas vecākajām pilsētām ar romiešu celtiem vārtiem Porta Nigra. Bernkastel Kues apskate. Mozeles ielejas skaistākā pilsēta Kohema – Mozeles ielejas metropole, kur mierīgi pavadīt brīvdienas, baudot vīnu. Koblenca – pilsēta pie Mozeles ietekas Reinā. Reinas ieleja. Leģendām apvītā Lorelejas klints un brauciens ar kuģi pa Reinu. Rūdesheima – Reinas ielejas pērle ar vīna baudīšanu. Lēvenas apskate.

1. diena
Rīga-Brisele
05:30 tikšanās Rīgas starptautiskajā lidostā (iepretim airBaltic birojam)
07:30 – 09:00 lidojums Rīga – Brisele
Brisele – pilsēta, kuru slavenu dara Atomium un pilsētas simbols čurājošais puisītis, Eirokvartāls, rokdarbnieču mežģīnes, beļģu alus un šokolāde…
Nakšņošana viesnīcā, pie Briseles

2. diena
Brisele – Brige – Ģente – Brisele
Ģente (Gent) – torņu un brīvības pilsēta. Moderna lielpilsēta ar ļoti labi saglabājušos viduslaiku centru, kurā atrodas ap 400 ēku, kam ir piešķirts pieminekļa statuss.
Brige (Brugge) – saukta arī par Ziemeļu Venēciju, jo viduslaiku pilsēta saglabājusies neizpostīta, ar šaurām ieliņām un kanāliem, tirgus laukumu, rātsnamu, pili, 13. gadsimta slimnīcu un dzīvojamajām mājām. Brige ir viens no populārākajiem ceļojuma galamērķiem Beļģijā.
Nakšņošana viesnīcā, pie Briseles.

3. diena
Brisele – Dinant – Luksemburga
Dinant pilsētas nosaukums cēlies no ķeltu valodas vārdiem Divo-Nanto, kas nozīmē “Dievišķā ieleja” jeb “Debesu aiza”. Pilsētas citadele, no kuras paveras burvīgs skats uz pilsētu, tika būvēta 11 gs, lai kontrolētu Māsas upes ieleju.
Luksemburga – lielhercogu mītnes zeme ar augstāko dzīves līmeni Eiropā, finanšu, banku darījumu un transporta centrs, kurā atrodas arī sens cietoksnis, daļēji klintīs izcirstā Sv. Miķeļa baznīca, rātsnams, katedrāle un tilti pār aizu.
Nakšņošana viesnīcā, pie Luksemburgas.

4. diena
Luksemburga – Triere – Bernkastel-Kues
Vācijas vecākā pilsēta Trīre. Romiešu celtie pilsētas vārti – Porta Nigra, romiešu amfiteātris, Romas ķeizaru termu drupas, kas bija vienas no vislielākajām Romas impērijas laikā. Romiešu tilts pār Mozeles upi un vīnogulāju dārzi terasēs.
Mozeles – lielākā Reinas pieteka ir 545 km gara. Upes ieleja starp Trīri un Koblencu, kur Mozele ietek Reinā, ir skaistākais apvidus Vācijā. Abpus upei pāri bezgalīgajiem vīna dārziem, kuros aug izcilas gaišo vīnogu šķirnes, slejas romantiskas pilis, kas kopā veido apburošu ainavu.
Bernkastei – Kues apskate, baudot Mozeles ielejas šarmu. Mozeles ielejas vīna degustācija!
Kohemas (Cochem)pilsētas apkaime, sākot no Kalmonta (Calmont) kalna līdz Klotenes (Klotten) pilsētai ir viens no iecienītākajiem reģioniem Vācijā, kur pavadīt brīvdienas – romantiski vīna dārzi, unikāla upes ieleja un Mozeles metropole Kohema. Tās pils celta 11. gadsimtā, bet 1869. gadā franču armija to sagrāva pilnībā. Tagadējā pils atjaunota 19. Gadsimtā.
Nakšņošana viesnīcā, pie Koblencas.

5. diena
Koblenca – Rūdesheima – Leuven
Koblencas pilsēta atrodas vietā, kur Mozeles upe ietek Reinā, veidojot tā saukto Vācijas Trijstūri. Uz zemes mēles pie Mozeles ietekas ir ķeizara Vilhelma piemineklis. Mūsdienās Koblenca ir moderna metropole, kura piesaista daudzus apmeklētājus cauru gadu.brauciens ar kuģi pa Reinu no St. Goarshausen līdz Kaub. Reina – Vācijas ievērojamākais ūdensceļš un viena no visgleznainākajām Eiropas upju ielejām. Gandrīz katra Reinas ielejas pils un klints ir leģendām apvīta. Pazīstamākā ir Lorelejas klints, uz kuras sēdošā skaistā jaunava apbūra kuģotājus un novērsa viņu uzmanību no zemūdens straumēm, sadauzot laivas pret klinti. Reinas ieleja ir piemērota vīnogu audzēšanai, no kurām tiek gatavots baltvīns. Varenās, 1320 km garās upes izteka ir Šveicē, tālāk tā plūst caur Vāciju un Holandi, tomēr vācieši to uzskata tikai par savu upi. Reinas ielejas vīna degustācija! Droesselgasse ir centrālā Rūdesheimas iela, kur vīna svētki notiek katru dienu. Pakalnā virs Rūdesheimas atrodas Niederwalddenkmal – 10,5 m augsta statuja – Germania, kuru veidoja par godu Vācijas impērijas atjaunošanai 1871. gadā. Statuju var sasniegt gan piebraucot ar mašīnu, gan kāpjot kājām caur vīnogu laukiem, gan paceļoties ar pacēlāju no Rūdesheimas.
Nakšņošana viesnīcā, pie Leuven.

6. diena
Leuven – Brisele
Lēvena (Leuven) – vēsturiskā flāmu pilsēta, kuras pirmsākumi meklējami Jūlija Cēzara valdīšanas laikā. Viduslaikos nozīmīga audumu tirdzniecības vieta un zinātnes centrs. Transfērs uz lidostu ~ 15:00
18:45 – 22:00 lidojums Frankfurte – Rīga

Piemaksa par komfortu un atlaides

piemaksa, ja vēlaties vienvietīgu istabu viesnīcā

EUR 150

ceļazīmes cena bērniem līdz 11 g.v. (ieskaitot)

EUR 645

ceļazīmes cena bērniem no 12 g.v. līdz 16 g.v. (ieskaitot)

EUR 660

Ceļazīmes cenā ietilpst:
lidojums Rīga – Brisele – Frankfurte – Rīga;
lidostu nodokļi;
nododamā bagāža 20 kg;
rokas bagāža 8 kg;
transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ceļojuma laikā (gaisa kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija);
naktsmītnes viesnīcās: divvietīgās istabās ar dušu un WC;
brokastis;
grupas vadītāja – gida pakalpojumi;
veselības apdrošināšana. 

Papildus:
sabiedriskais transports;
personīgie izdevumi;
pusdienas;
vakariņas;
ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos. 

 

 

EUR

Vācija

 

 

 

 

 

 

 

 

Beļģija

vīna degustācijas Rūdesheimā Reinas ielejā

11

pacēlājs Rūdesheimā

10

brauciens ar kuģi pa Reinu

10

vīna degustācija Mozeles ielejā

10

kuģītis pa Briges kanāliem

12

Atomium Briselē

10

Eiropa miniatūrā Briselē

12

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home