Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Spa Pērnava - Paide

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Igaunija   »   Spa Pērnava - Paide

1.diena.
08:00 izbraukšana no Rīgas (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai). Ceļš līdz Igaunijas pilsētai Paide. Paides Valņa tornis un Vaļņa kalna cietokšņa drupas. Nocietinājuma tornī, Vallimē kalnā, ir izveidots laika centrs "Wittenstein". Par laika mašīnu kalpo lifts, kurš aizved no viena laikmeta uz citu. Torņa stāvos var iepazīties ar senajiem laikiem, ordeņa laikiem, karaļu un caru laikmetu, okupācijas un neatkarīgās Igaunijas laiku un neatkarības atjaunošanas laiku. Laika centrā ir plaši izmantoti skaņas un gaismas efekti, videoprogrammas un imitācijas. Ierašanās Pērnavā - lielākā veselības tūrisma vieta Igaunijā. Pēc 15:00 check-in un atpūta viesnīcā “Tervis Medical SPA Hotel ” 3* . Viesnīca atrodas ideālā Pērnavas vietā, tuvu skaistajām smilšu pludmalēm. Viesnīcā ir daudz atpūtas iespēju: Ūdens atpūtas centrs: 5 saunas un pirtis (somu, aroma, turku, sāls un infrasarkanā), lielā džakuzī, lielais baseins, japāņu karstais baseins, bērnu baseins, trenažieru zāle, sporta zāle, SPA procedūru un skaistumkopšanas centrs. Vakariņas viesnīcas restorānā – zviedru galds (iekļautās cenā). Nakts viesnīcā.

2.diena.
Brokastis. Brīvaislaiks. Viesnīcas ūdens atpūtas centra neierobežots apmeklējums. Pēc vēlēšanās pusdienas. Vakariņas viesnīcas restorānā – zviedru galds (iekļautās cenā). Nakts viesnīcā.

3.diena.
Brokastis. Brīvais laiks vai ūdens atpūtas centra apmeklējums. Check-out no viesnīcas pl.12:00. Pēc vēlēšanās ekskursija pa Pērnavas Vecpilsētu vai brīvais laiks pastaigai vai tirdzniecības centru apmeklējumam. Ceļš uz mājām, aptuvenais atgriešanas laiks Rīgā (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai) ~ 17:00 – 18:00.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu (gaisa kondicionieris, audio/CD/video);
Grupas vadītāja pakalpojumi;
2 naktis viesnīcā Tervis Medical SPA Hotel 3* divvietīgās istabās ar dušu, WC, ledusskapis;
2 brokastis – zviedru galds;
2 vakariņas – zviedru;
Halāti numurā (pieaugušiem);
Ūdens centrs katru dienu;
Trenažieru zāle katru dienu;
WI-FI free visā viesnīcā.

Ceļojuma cenā neietilpst:
Ieejas maksa apskates objektos pēc programmas;
Ceļojuma apdrošināšana pārvietojoties pa ES valstīm, nav obligāts iebraukšanas dokuments un tiek kārtota papildus ar aģentūras starpniecību, vai patstāvīgi;
Pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi, sabiedriskais transports, dzeramnauda;
Piemaksa pa papildus sēdvietu autobusā – 50.00 EUR;
Piemaksa par izmitināšanu vienvietīga numurā – 60.00 EUR.

Ieejas biļetes un maksas pakalpojumi:
Centrs „Wittenstein” Paidē ar vietējo gidu: 12.00 EUR/10.00 EUR (skolēni, pensionāri);
Pusdienas viesnīcā “zviedru galds”: 15.00 EUR/10.00 EUR (bērni 3-15 gadi) - Iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā!
Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties. Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās ceļojuma laikā.

Informācija:
Ūdens centra apmeklēšanai jāpaņem līdzi peldkostīmus un čības. Viesnīcas numuros var nebūt fēnu!!! Fēni ir ūdens centrā ģērbtuvēs vai paņemiet līdzi savu.

Pieteikšanas ceļojumam:
Piesakoties ceļojumam, ceļotājs uzrāda pasi vai ID karti, kā arī uzrāda pavadošo personu, ja tie pastāv, personīgus datus (vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu, kontakta tel. numuru) un iemaksā tūroperatoram minimālo avansa iemaksu (10.00 – 60.00 EUR), atkarībā no ceļojuma cenas. Veicot šo iemaksu, ceļotājam tiek rezervēta vieta autobusā.
Pilnu pakalpojuma samaksu ceļotājs veic tūrisma līguma norādītājos termiņos, bet ne vēlāk ka 10 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atteikšanas tiesības:
Ceļotājs jebkurā brīdī pirms tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt tūrisma līgumu, samaksājot izbeigšanas maksu:
Atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 40 dienām pirms ceļojuma, tiek ieturēta minimāla avansa summa;
Atskatoties 30 – 20 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
Atsakoties 19-10 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
Atsakoties mazāk nekā 10 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
Katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgs ceļošanas dokuments - pase vai ID karte, kas atbilst LR un citu valstu likumiem, uz kurām ieceļo. Ceļošanas dokuments jābūt derīgs vēl 3 mēneši pēc ceļojuma beigu datumam;
Nepilngadīgam ceļotājam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls;
Nepilngadīgam ceļotājam (līdz 18 gadiem) dodoties ceļojumā bez vecākiem līdzi jābūt pase, dzimšanas apliecības oriģināls un pilngadīgā pavadošā persona.
Ceļojumiem ārpus Eiropas Savienības teritorijas vēl ir nepieciešama notariāli apstiprināta vecāku pilnvara uz pilngadīgu pavadošu personu;
Par ceļošanas dokumentu esamību, derīgumu un atbilstību atbild tā īpašnieks. 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home
utf8mb4