Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Starp ledājiem un palmām

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Starp ledājiem un palmām
1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā, Legnices apkaimē.
 
2. diena
Brokastis. Ceļa turpinājums, Čehija, Austrija, pusdienu pauze Alpu ieskautā ceļmalas krodziņā. Lieliskā Austrija un majestātiskie Alpi pie Tarviso. Fotopauze. Ceļš līdz Itālijai. Nakts viesnīcā Itālijas teritorijā, Treviso apkaimē.
 
3. diena
Brokastis. Dodamies uz lielāko Itālijas ezeru. Gardas ezers jau vien ir īpašs - desmitiem kilometru garš, klinšu ieskauts tas atrodas Itālijas ziemeļos, netālu no robežas ar Austriju. Ūdens - zili zaļš, ezeram apkārt stāvi kalni, un reizēm burājot rodas sajūta, ka tavā priekšā slejas īsta siena. Sirmione – fascinejoša pils – Rocca Scaligera spilgti izceļas Sirmiones pilsētā. Pussalas galā atrodas romiešu laika drupas. Brīvs laiks pilsētas iepazīšanai. Brauciens ar motorlaivu pa ezeru un brīvs brīdis, lai iegrimtu bugenviliju, citronkoku un īpašo Sirmiones saldējumu pasaulē. Vīna un Itālijas produkcijas degustācija ekoloģiskā vīnadarītavā. Degustācija tiek organizēta vīnogu dārzā. Pārbrauciens un nakts viesnīcā pie Sondrio.
 
4. diena
Brokastis. Brīva diena vai arī piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €). Tirāno, Sv. Bazilika (16. gs.) un Bernina Alpu ekspresis – vislēnākais no ātrvilcieniem – 2,5h baudīsim Alpus, tiltus, kalnus.....un no palmām Tirāno pāri ledājiem uz ziemas sporta centru – St.Moritz.(no 750 m līdz 2500m). Brīvs brīdis St. Moricā, bet tad ar mūsu autobusu dosimies atpakaļ uz viesnīcu pie Sondrio.
 
5. diena
Brokastis. Brīva diena vai arī piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „ Lugano un Komo ezera idille, modes meka – Milāna” (par papildus samaksu 45 € ). Lombardijas centrs – Milāna - mākslas, kultūras un modes centrs. Vēsturiskā un moderni dinamiskā pilsēta neatstāj vienaldzīgu nevienu. Braucot pa Šveices ceļiem baudīsim aizraujošas Alpu kalnu ainavas. Pietura smaragdzaļā Lugano ezera krastā slavenākajā Tičīno kantona kūrortā Lugāno. Pastaiga pilsētas centrā. Tālāk izbraukšana uz Komo pie Komo ezera. No kalnu un to izroboto nogāžu idilliskās ainavas ieskautā, mierā un klusumā iegrimušā Komo ezera paveras brīnišķīga panorāma uz apkārtesošajiem Alpiem. Vieta, kur savas villas vēl tika cēluši romieši. Vakarā atgriešanās viesnīcā pie Sondrio.
 
6. diena
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana un izbraukšana uz vissenāko Šveices pilsētu, Graubindenes kantona centru – Chur pilsētu. Iepazīšanās ar Vecpilsētu – lieliski laukumi un barokālā bīskapa pils. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Pasakainā Lihtenšteina” (par papildus samaksu 20 € ). Lihtenšteinas lielhercogiste ir viena no pundurvalstiņām, kas atrodas pašā Eiropas vidienē, ta ir viena no mazākajām un bagātākajām valstīm Eiropā. Lihtenšteina - tā ir pārsteidzoši maza valsts ar Reinas upes pļavām un maziem ciematiem, kas atrodas augstu Alpos, ar pasakainām pilīm un nelielām mājiņām, kas rotātas ar ģerānijām. Apskatīsim tās galvaspilsētu Vaducu. Brauciens ar tūristu vilcieniņu, pa tās galvaspilsētu. Laiks suvenīru iegādei. Pārbrauciens un nakts viesnīcā Nirnbergas apkārtnē.
 
7. diena
Brokastis. Izbraukšana uz vēl neiepazīto Bavāriju – brīnumjaukā Amberga – nocietināta un viduslaikos sastingusi. Brīvs laiks pilsētā, lai baudītu pusdienas un tās jauko atmosfēru. Dodamies uz Saksijas Šveici – Bastei klintis. Tikai daba akmenī spēj radīt formas, kas ik gadu nebeidz pārsteigt daudzus tūkstošu tūristu.... Pastaiga pa Basteja klintīm un tās savienojošiem tiltiņiem, no kuriem paveras aizraujoši panorāmas skati. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā, Vroclavas apkārtnē.
 
8. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
 • brauciens ar turisma klases autobusu
 • transporta un ceļa izdevumi
 • nakšņošana viesnīcās
 • brokastis
 • grupas vadītāja pakalpojumi
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 110 € . IZDEVĪGI iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 95 € , bērniem līdz 14 g. 75 € .
 
Papildus:
 • piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 225 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā - 235 €
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • medicīniskā apdrošināšana
 • izbraukuma ekskursija „Kontrastu pilsētas Tirāno, St. Moritza un Alpu ekspresis Bernina” - 45 €
 • izbraukuma ekskursija Lugano un Komo ezera idille, modes meka – Milāna” - 45 €
 • “Pasakainā Lihtenšteina” - 20 €
 • Bernina Alpu ekspresis (2. klase) - 37 CHF
 • vīna degustācija ar Itāļu tradicionālām uzkodām - 29 €
 • ekskursijas vilcieniņš - 14 CHF
 • brauciens ar motorlaivu pa Gardas ezeru - 17 €
 • pilsētu nodokļi (city tax)

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home