Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Vislabākais Brazīlijā + atpūta

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Brazīlija   »   Vislabākais Brazīlijā + atpūta

1. diena 
Ierašanās Riodežaneiro. Pārvešana. Brīvais laiks.

2. diena 
Brokastis. Ekskursija uz pus dienu uz Cukurgalvu.  Pirmā pietura paredzēta Urka kalnā, uz kura ir liels skatu laukums. No tā paveras fantastisks skats uz Rio, Kopakabanas pludmali, līci, kvartāla kalniem, okeāna salām, Niteras tiltu, Kristus statuju. Vēlāk ar mašīnu Jūs dosieties uz vecā Rio centrāliem rajoniem. 

3. diena 
Brokastis. No stacijas kursē ekoloģiski drošs vilcieniņš, kas dodas cauri džungļiem uz Korkovado kalna virsotni. Korkovado kalna virsotnē, slejās Rio simbols– Kristus Pestītāja statuja. No Korkovado kalna virsotnes paveras elpu  aizraujoša megapoles un tās apkārtnes panorāma.

4. diena 
Brokastis viesnīcā.  Transfērs, pārlidošana uz Iguasu. Pēc vēlmes Jūs varat pasūtīt papildus ekskursiju- ūdenskritumu apmeklēšana Argentīnā.

5. diena 
Brokastis. Pēc tam Jūs gaida piesātināta ekskursijas programma. Ūdenskritumi Foz De Iguasu, kas atrodas pie Brazilijas, Argentīnas un Paragvajas robežām.Šeit ir 275 ūdenskritumi. Ūdenskritumi, kas atrodas nacionālā parka teritorijā ar unikālu floru un faunu, kuri radās vulkāna izvirduma un zemes slāņu saplūšanas rezultātā.  Tālāk Jūs dosieties piedzīvojumā «Makuko-Safari » pa džungļiem, bet pēc tam Jūs nokļūsiet uz burvīgo laivu braukšanu. Cauri džungļiem Jūs brauksiet džipā ap 3km, gida pavadījumā. Pēc tam Jūs dosieties ar kājām pie Iguasu upes krasta. Ekskursija uz putnu parku. 

6. diena 
Brokastis. Pārbrauciens. 
Apmešanās viesnīcā, tropiskajā piekrastē.

7. - 8. diena 
Atpūta pie tropiskās piekrastes.

9. diena 
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Riodežaneiro lidostu, starptautiskajam pārlidojumam.

Cenas:
3* - 2953 EUR
4* - 3062 EUR
5* - 3804 EUR

Cenā iekļauts:
Starptautiskais lidojums
Izmitināšana pēc programmas
Ekskursiju programma ar krieviski runājošu gidu
Transfēri

Papildus:
Papildus ekskursijas
Iekšējie lidojumi: Rio – Iguassu – Rio – no 300 EUR.

home