Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Zem Spānijas debesīm

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Spānija   »   Zem Spānijas debesīm

Iepriekšpārdošana akcija - € 455.00 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas.

2. diena
Brokastis. Ierašanās Vācijā Saksijas Šveice. Bastei klintis, smilšakmens klintis, kas paceļas 190 m virs Elbas upes, ainaviski tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Eiropas vietām un ir Saksijas Šveices simbols. Tiltiņi starp klintīm, pilsdrupas un grandioza ainava! Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Miluzā (Mulhouse).

3. diena
Brokastis. Francijas  dienvidi:  Langdokas-Rusijonas  un  Provansas  provinces.Brauciena laikā vērosim Ronas  upes  ieleju,  fantastiskas  kalnu  ainavas,  neparastas  formas  klintis,  senus  cietokšņus  kalnu  virsotnēs, vīnogulājiem nosētus laukus to pakājē, ciematus un nelielas pilsētiņas. To visu laika gaitā ir būvējusi vēsture, lai pastāstītu mums par Vidusjūras civizilāciju ceļojumiem. Collioure – sena karaliskās ostas pilsēta, kas dibināta otrajā gadsimtā pirms mūsu ēras. Ainaviska pilsēta jūras krastā, kuru dēvē par Vidusjūras pērli. Šī vieta kļuva vairāk atpazīstama XX gs. sākumā, kad šeit uz dzīvi apmetās Anrī Matiss. Tieši viņš Collioure atnesa pasaules mēroga slavu. Mēs apmeklēsim seno ostu, baznīcu ar tās zeltīto altāri, pastaigāsimies gar karalisko pili, pilsētas cietokšņa sienu, kā arī pa ielu, uz kuras dzīvoja Matiss, aplūkosim viņu  darbu  reprodukcijas.  Collioure ir arī viens no vīndarītavas centriem reģionā, kā arī franču anšovu galvaspilsētām! Spānija. Kosta Brava - piekraste Katalonijā.
Vakars pilsētiņā pie Vidusjūras Lloret de Mar, tikai  60km  no  Barselonas. Iepazīšanās ar kūrortu: gleznaina jūras piekraste  ar  smilšainām  pludmalēm  3  km garumā,  promenāde,  pastaigu  celiņi  klintīs,  kā  arī  vesels  izpriecu  komplekts  –  diskotēkas (arī  nakts)  bāri, restorāni, veikali, tirgus, akvaparks, ekskursiju piedāvājumi un atpūta silta jūras krastā. Nakts viesnīcā Lloret de Mar piekrastē.

4. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 1: uz Barselonu (par papildus samaksu – 50 € ). 
Katalonijas pērle – Barselona. Ekskursija pilsētā: gotiskais kvartāls, ostas rajons ar K.Kolumba monumentu, Triumfala arka, Pikaso bulvaris, un ģeniālā spāņu arhitekta Antonio Gaudī mantojums – pilsētas simbols Sagrada Familia katedrāle, greznie īres nami Casa Mila un Casa Battlo. Brīvais laiks Barselonā.
Vakarā Barselonas pērle - Dziedošās strūklakas. Atgriešanās Lloret de mar viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai iespēja izbraukt gar Kosta Brava piekrsti uz Tossa de Mar.
Vakarā piedavajam Bruņinieku turnīru un Flamenko ar vakariņam (par papildus samaksu). Bruņinieku turnīrs ļaus pilnībā iegrimt XIV gs. atmosfērā un pašu acīm skatīt varoņdarbus, ko veica cēlsirdīgie bruņinieki savas Daiļās dāmas vārdā. Tu kļūsi par aculiecinieku īstam viduslaiku bruņinieku turnīram ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm. Priekšnesumā otra daļa ir Flamenko – īpaša pasaule, kurai ir ne tikai savas tradīcijas un paražas, bet arī sava valoda. Šajā dejā ir īpaša brīvība un muzikalitāte. Tieši flamenko ir deja, kurā var brīvi izteikties, un tādas iespējas nav ne dziedātājiem, ne ģitāristiem. Flamenko dejai ir spēcīgs ritma pavadījums, kā arī soļu un kurpju papēžu (sapateado) klaudzieni, tāpat arī tiek lietotas kastaņetes, kas bijušas pazīstamas jau senajā Spānijā. Flamenko – tas ir kas vairāk nekā mūzika. Atgriešanas viesnīcā

6. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 2: Montserrata kalni un Rupita (par papildus samaksu – 50 € ). 
Rupitas pilsēta ir viena no vissenākajām Katalonijas pilsētām. Senlaicīgās ieliņas, laukumi, baznīcas vēl līdz šim sajūsmina tūristus. Otrajā dienas pusē Montserrata kalnu (zāģa kalni) masīvs, aizraujošs brauciens līdz benediktīniešu klostera kompleksam, kristīgās pasaules svētvietai, kuru apmeklē svētceļnieki no visas pasaules, lai godinātu Katalonijas lielāko dārgumu „melno Madonnu”. Atgriešanās Lloret de mar viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 3: uz Valensiju (par papildus samaksu – 50 € ).
Pārbrauciens uz Valensiju – vienu no pašām senākajām pilsētām Spānijā. To dibināja senie romieši jau mūsu ēras II gadsimtā. Ik gadu Valensiju apmeklē simtiem tūkstošu cilvēku, jo apskates objektu ziņā šī pilsēta var spēkoties gan ar leģendāro Madridu, gan Barselonu. Tieši Valensijā atrodas viena no slavenākajām kristiešu svētnīcām – Svētais Grāls. Atgriešanās Lloret de Mar viesnīcā.

8. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 4: uz Žironu un tipisko Spānijas produktu degustācija (par papildus samaksu – 40 € ).
Žirona – tipiska Katalonijas pilsētiņa, ar viduslaiku mūriem, kāpnēm, arkām, krāsainām mājām upes krastā, arābu pirtīm, ebreju kvartālu un grandiozo dievnamu torņiem. Tajā ir no visa pa druskai, ko pilsēta izdzīvojusi vēsturiskajās peripetijās. Dienas otrajā pusē aicinām uz „kauju” vīna pagrabā, kur vienīgais kaujas ierocis būs glāze, bet kaujas lauks 30 mucas ar dažādu šķirņu lieliskiem vīniem, bez tam vēl siers, vītinātais šķiņķis, olīvas... Atgriešanās Lloret de Mar viesnīcā.

9. diena
Brokastis. Atgriešanās Francijā. Apstāšanās pie unikāla apskates objekta - romiešu civilizācijas un inženierbūves brīnuma, Pont du Gard varenā akvedukta, kas apgādāja Nīmas pilsētu ar ūdeni līdz pat 18.gs. vidum. Nakts viesnīcā Mulhouse apkārtnē.

10. diena
Brokastis. Lielā Vācijas tirdzniecības centra apmeklēšana. Pēc Jūsu izvēles: Bauhaus, C&A Mode, Karstadt Sports, P&C, Real, C&A- un daudzi citi veikali. Šopinga pārtraukumā var izbaudīt pusdienas dažādos restorānos un kafejnīcās. Nakts viesnīcā Polijā pie Vroclavas.

11. diena
Brokastis. Ceļā: Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās, 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
piemaksa par 1-vietīgu numuru - € 210;
Medicīniska apdrošināšana;
izbraukuma ekskursija Nr.1 «Barselona un dziedošās strūklakas» – 50 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.2 «Montserrata un Rupita» – 50 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.3 «Valensija» – 50 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.4 «Žirona un tipisko produktu degustācija» – 40 € .

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “Ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4 = Maksājot Rīgā = 170 € / 142 € bērniem līdz 13 gadiem.

Akvārijs Barselonā – 20 € ; 
Pont du Gard – 5 € ;
Bruņinieku turnīrs un Flamenko show – 58 € ;
Valensijas katedrāle – 2/7 € ;
Austiņas (Barselonā, Žironā, Valensijā) – 9 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home